Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Смяна на ник - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
HuHg}|{a
Mon Mar 03 2008, 20:54
Гост
По принцип в сърварите е ЗАБРАНЕНО смяната на ник за статистика.(Когато ти върти играеш с ника, когато те убият без никои да си убил или нещо подобно сменяваш ника достатъчна е една "." след името и няма да ти отчете загубата). Жив пример за тези неща е човек, или НЕЩО ПОВЕЧЕ дори АДМИН с ник Lord-Of-Dead или в случея - Adobe ~ formal (или нещо подобно). Та същата тази личност 1 час сигурно сменяваше ника от Adobe ~ Formal na Adobe ~ Formal @ (нещо такова).Дразнат ме такива хора, а админ да го прави... вече незнам какво да кажа направих му забележка да и му казах, че сменява ника за статс и той "Какво от това". Същият този човер вчера влизам да играя и се ЗАПРИКАЗВАЛ ПО МИКРОФОНА все едно е на скъпе... това също ме дразнеше както мен така и останалите хора от отбора, защото неможехме да слушаме противниците, а слушахме тъпите моабети на този АДМИН и някакав друг играч...
Е ТОВА Е ОТ МЕНЕ...
а да и друго на главната страница дето е пише се доБликат, а не допликат grin.png
Поздрави и успехи!...
Най-отгоре
soak
Tue Mar 04 2008, 10:40
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Той това го прави за да покаже че админа, когато пишат say /admin. Нали се сещаш @=admin.
Най-отгоре
Уебсайт
foRmaL
Tue Mar 04 2008, 17:56
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
К'во като съм говрорил само ти ни правеше забележка , и аз говорех за играта , а тоя другия плеър е Masterpiece и той ги расмиваше по всякъв начин и те не го мразят а повечето го харесват .
Нещо лично имаш против мен постоянно ме злепоставяш все нещо ти преча , нз защо ?
Ника ми беше Adobe ~ foRmaL @ бях в скайп ..
След като се върнах в играта убих един махнах тва @ и написъх нещо по админ чата и точно тогава ми го каза това а даже не убърна внимание какъв ми е админския ник и т.н.т ... > Вярно , че го сменям за статс и кво от това само аз ли го правя ? - .... не . Ама на ли съм админ и освен да ме злепославюш не го правиш за друго ..
Най-отгоре
HuHg}|{a
Tue Mar 04 2008, 21:40
Гост
noRmaL написа ...
К'во като съм говрорил само ти ни правеше забележка , и аз говорех за играта , а тоя другия плеър е Masterpiece и той ги расмиваше по всякъв начин и те не го мразят а повечето го харесват . Нещо лично имаш против мен постоянно ме злепоставяш все нещо ти преча , нз защо ? Ника ми беше Adobe ~ foRmaL @ бях в скайп .. След като се върнах в играта убих един махнах тва @ и написъх нещо по админ чата и точно тогава ми го каза това а даже не убърна внимание какъв ми е админския ник и т.н.т ... > Вярно , че го сменям за статс и кво от това само аз ли го правя ? - .... не . Ама на ли съм админ и освен да ме злепославюш не го правиш за друго ..



тука си в голяма грешка! Целта не ми е да те злепоставя, но като си сменя някои обикновен човек ника за статс и какво като го напиша тука примерно? -> НИЩО...., писах заради това, че СУПЕР МНОГО МЕ ДРАЗНИ и го смятам за супер "ЛАМЕРСКО", а това че другите сменяват никовете си за статс(Като видите такъв човек -> ПРЕДУПРЕЖДАВАТЕ, че е забранено и ок...а по този начин те какво да ВЗИМАТ ПРИМЕР ОТ ТЕБЕ ЛИ?????)
Най-отгоре
Mr.Proper*
Tue Feb 03 2009, 11:13
Гост
и аз мисля че сменянето на ника за статс е ламерско такаче се вземи в ръце Adobe ~ Formal

[ Редактирано Tue Feb 03 2009, 11:13 ]
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Tue Feb 03 2009, 12:25
Гост
Немога да ви разбера кво му се бъркате на formal какво прави с ника си !! леле играйте си а ако ви дразни не го гледайте !
Най-отгоре
Golchev
Sun Mar 15 2009, 23:19
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
Някаде бях виждал такъв плугин да не може да се сменя ник по време на игра !!! може да свърши някаква работа...
И аз до сега никога не съм виждал админ да играе за статс в ро-ни
Най-отгоре
Уебсайт
aTuJla
Mon Mar 16 2009, 00:10
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
пфф тая тема е преди 1 година какво я обсаждате вече
Най-отгоре
Addicted
Mon Mar 16 2009, 16:36
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Леле тоз клан адобе преди коолко време беше .... че чак сега ли я обсайдате ...
Най-отгоре
foRmaL
Mon Mar 16 2009, 19:13
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
Тази тема е доста стара и много неща са се променили! Заключвам и мятам в кошчето!
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System