Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] бан за какво? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] бан за какво?
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
co0kie
Sun Aug 09 2009, 01:55
Гост
fwL. написа ...

АБЕ бате всичките ми Приятели така да се изкажа,докато ме няма ги банват в wc3? Вече 4-тирима си отнесоха бана !

Е на него кфо му пука кат го настъпиш и му кажеш че не си върши работата = БАН
Най-отгоре
Addicted
Sun Aug 09 2009, 06:56
Гост
не Вярвам да те е баннал само за това... май ти послъгваш или по скоро скриваш част от истината... не съм бил в сървъра но заставам на страната на ПобъРкАнИя
Най-отгоре
pobyrkan
Sun Aug 09 2009, 11:19
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Не само послъгва,ами чак се запени ......
Най-отгоре
co0kie
Sun Aug 09 2009, 21:19
Гост
Addicted написа ...

не Вярвам да те е баннал само за това... май ти послъгваш или по скоро скриваш част от истината... не съм бил в сървъра но заставам на страната на ПобъРкАнИя

Казах му че не си върши работата и НЕ СТАВА за админ!Той влезе под nick STR.Ахил и Night почна да псува аз му казах върши си рабоата без да знам че е ПоБъРкаН!Той почна ти не ми давай съвети... а night си продължава да псува по майка и по тъпак той пак седи и гледа.Накрая аз казах night тихо е тъпак и гаг за 24 часа о.О казах му че не си върши работата и не става за админ и хайде бан 7 дена.Вчера влизам и хоп бан за 6 дена БЕЗ НИКАКВА причина?Е къде го има тва о.О
Най-отгоре
fwL.
Sun Aug 09 2009, 22:17
Гост
Night го знам,че е голям каруцар !
Най-отгоре
co0kie
Sun Aug 09 2009, 23:46
Гост
fwL. написа ...

Night го знам,че е голям каруцар !

Ела го обесни на ПоБъРКаН x;-)

[ Редактирано Sun Aug 09 2009, 23:47 ]
Най-отгоре
Addicted
Mon Aug 10 2009, 07:37
Гост
Абе и ти се правиш на ни лук ял ни лук мерисал....пак криеш истината.... сигорен съм че ПобЪркаНия си е гагнал и тоя Найт просто ти не си видиал...а до гаг 24 часа : човека кой зн колко пъти ви е направил забележка за да спрете...и като е видял че не може да се осъзнаете е предприел по силни мерки.

а за бана незнам заслужил си си го...аз лично нема да тръгна да банван кой ме е кеф !? съмнявам се и тои да го прави
Най-отгоре
pobyrkan
Mon Aug 10 2009, 11:08
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
fwL. май се бяхме разбрали нещо... поговори си с твоето домашно животинче и да спре да пише,защото пак почвам да вдигам кръвно ........

[ Редактирано Mon Aug 10 2009, 11:08 ]
Най-отгоре
TCM
Mon Aug 10 2009, 21:21
Гост
Аз отнесох гаг за 24 от горепосочения 'админ' ,защото казах ня някакъв /възмможно негов познат/ ,че е дебил,защото мята флаш на своите ...
Аddicted хубаво е да се отлепиш от задните му части/да за горепосочения пак става въпрос / ... за едното админство ше ти стане 'кафяв носа '

[ Редактирано Mon Aug 10 2009, 21:26 ]
Най-отгоре
pa4o1000
Tue Aug 11 2009, 03:57
Гост
Ето още админи кр*т*нч*та за 1 псувня се ГАГВА наи много 30 мин а тоя бан докат имал права немам думи спряха СМС админ и преиждат още не*о*осч*та

[ Редактирано Tue Aug 11 2009, 04:04 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System