Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Бан.. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Addicted
Wed Aug 12 2009, 17:25
Гост
ника му ако не се лъжа е 3D | ENrike_IGLESIAS a до предложението съгласен съм ама не е нужоно само да спамиш....хак си ТОЧКА... ко като си си купил стиим кажи ми от каде и аз ше си взема не ми дреме много много колко струва

И както казах ще искам от главните бана да се увеличи !
Най-отгоре
CrazY
Wed Aug 12 2009, 17:42
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
И какво доказвате с това 1в1?? Доказвате кой е по-големият кашон. Нищо повече.
Както и при други софтуерни продукти, Steam не е застрахован от грешки и пробиви и др. Така че, недей да се хвалиш, че си със Стийм. Смешно е.
Най-отгоре
FreErUnCheTo
Wed Aug 12 2009, 17:46
Гост
exTreme написа ...

FreErUnCheTo написа ...

ЧЕ ИМА ДОБРИ ИГРАЧИ В РО-НИ НЕ СЕ ОТРИЧА ама мислите ли че добрите играчи ще се занимават със форума .... те ще са съмнителни ама няма да има причина да се баннват (Това е моето мнение) By [Pr0luX]

Не си прав! Знаеш ли колко много добри играчи са заминавали така и са си оставали с бан? Някой админи са банвали много добри играчи който никога не играят с хак .. Даже bad girl преди да стане админ беше банвана многократно и тя може да го потвърди , затова предлагам на по - добрите играчи когато видят, че играят хубвао с добър stats да си правят демо не е толкова сложно, написвате едно просто record "name of demo" и сте готови и така за всеки слчай, ако бъдат баннати да докажат, че не играят с хак


ХТМ НЕ МЕ СЪДИ ! КАЗАХ ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ ТИ НЯМАШ ПРАВО ДА МИ КАЗВАШ ЧЕ НЕ Е ВЯРНО СЕКИ СИ ГЛЕДА ОТ НЕГОВАТА КАМБАНАРИЯ АКО СИ ЧУВАЛ ТОВА >>.СЕКИ МИСЛИ РАЗЛИЧНО ЗАТОВА НЕ МИ КАЗВАЙ КОЕ Е ПРАВИЛНО КОЕ НЕ ОК ?
Най-отгоре
Addicted
Wed Aug 12 2009, 17:46
Гост
аз до колкото знам хакове и за стиим има.....но тва съм чувал. нема как да знам никой фр не е със стиим нито аз

реших да вида какво ще излезне ако в чичо ми Гууугъл ако напиша "steam hak cs 1.6 " и да излезна ...незнам какви 80 лв. говориш ама ако искаш хак безплотно ето Linkk (не пробвам хакове и не ги разпространявам не ме разбирайте грешно.... не отговарям ако във файла има вирус или нещо подобно )

[ Редактирано Wed Aug 12 2009, 19:07 ]
Най-отгоре
delusion
Wed Aug 12 2009, 20:12
Гост
както виждаш е със статус "detected", тоест че се засича от стеам-а (поне предполагам)
CrazY[ANBU], вярно е че има и хакове за стеам, както и фактът,че е напълно възможно да се кракне.. затова има "record", има "hltv" има и скрееншот да видиш, че ид-то ми не е 66:666:66 или там квото е когато се кракне..
И изглежда, че някой админ (по "висок"), няма да каже нещо по въпроса.. еми ще чакам
Най-отгоре
sAks
Wed Aug 12 2009, 20:56

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Направих си труда да изгледам и 3те демота ( незнам колко от тука писалите в темата са ги гледали xaxa), верно имаше няколко късметски убийства, които могат да подведът преценката, но лично моето мнение е, че не е хак човека... тва е само моето мнение! Обаче админа си е свършил работата по правила - спектрене, демо... преценка! Моля, само като пишете гледайте първо демотата и след тва пишете...
Най-отгоре
Addicted
Wed Aug 12 2009, 21:06
Гост
sAks написа ...

Направих си труда да изгледам и 3те демота ( незнам колко от тука писалите в темата са ги гледали xaxa), верно имаше няколко късметски убийства, които могат да подведът преценката, но лично моето мнение е, че не е хак човека... тва е само моето мнение! Обаче админа си е свършил работата по правила - спектрене, демо... преценка! Моля, само като пишете гледайте първо демотата и след тва пишете...

хех... както казах 1 от демотата не се отваря :x както вече казах..( на края на него се мснени мапа може това да е повлияло..нз :X ) то е 0 килобита... нз
едва ли ще ми повярвате тъй като съм нов.... но на него при кашоните до базата на Т въпросния играч къшкаше и уби двама после тръгна към кашоните (отдоло кадето Т гледат с АВП ) (имаше смоке) и хакера уби двама без да се виждат през смока... това беше нека главните преценят
Най-отгоре
sAks
Wed Aug 12 2009, 21:22

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Addicted написа ...

sAks написа ...

Направих си труда да изгледам и 3те демота ( незнам колко от тука писалите в темата са ги гледали xaxa), верно имаше няколко късметски убийства, които могат да подведът преценката, но лично моето мнение е, че не е хак човека... тва е само моето мнение! Обаче админа си е свършил работата по правила - спектрене, демо... преценка! Моля, само като пишете гледайте първо демотата и след тва пишете...

хех... както казах 1 от демотата не се отваря :x както вече казах..( на края на него се мснени мапа може това да е повлияло..нз :X ) то е 0 килобита... нз
едва ли ще ми повярвате тъй като съм нов.... но на него при кашоните до базата на Т въпросния играч къшкаше и уби двама после тръгна към кашоните (отдоло кадето Т гледат с АВП ) (имаше смоке) и хакера уби двама без да се виждат през смока... това беше нека главните преценят

Виж аз изобщо не се съмнявам в твоите способности на администратор, дори напротив... направил си всичко както трябва да бъде и по реда си! : ) Просто си изказвам мнението, което както знаеш е... "леко" безгласно!
Най-отгоре
Addicted
Wed Aug 12 2009, 21:26
Гост
е що ...всеки би трябвало да има право на глас и гласът му да бъде чут от останалите (тва звучи като реклама на мобилна мрежа )
Най-отгоре
delusion
Wed Aug 12 2009, 21:58
Гост
Addicted написа ...

sAks написа ...

Направих си труда да изгледам и 3те демота ( незнам колко от тука писалите в темата са ги гледали xaxa), верно имаше няколко късметски убийства, които могат да подведът преценката, но лично моето мнение е, че не е хак човека... тва е само моето мнение! Обаче админа си е свършил работата по правила - спектрене, демо... преценка! Моля, само като пишете гледайте първо демотата и след тва пишете...

хех... както казах 1 от демотата не се отваря :x както вече казах..( на края на него се мснени мапа може това да е повлияло..нз :X ) то е 0 килобита... нз
едва ли ще ми повярвате тъй като съм нов.... но на него при кашоните до базата на Т въпросния играч къшкаше и уби двама после тръгна към кашоните (отдоло кадето Т гледат с АВП ) (имаше смоке) и хакера уби двама без да се виждат през смока... това беше нека главните преценят


бабабаабааааааа пхьАХьхаььхАхАЬхЬахХЬахаЬХхьх дори и лъжеш ! я покажи къде е това бе ? ХАХХАХАХАХАХХАХХА НЕ НЕ НЕ ТИ МЕ УБИ НАПРАВО ХААХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System