Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / БАН ПО НЕВОЛЯ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
БАН ПО НЕВОЛЯ
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
gungamers
Fri Jul 09 2010, 22:49
Гост
Здравейте! Аз съм lucky и играх доста често във вашите сървари! Трябва за начало да отбележа че сам доста доволен! И към въпроса. Една вечер реших да поцъкам cs в вашият classic. Играх с ник SoldieR. Бях единица. Изведнъж почна адски да ми лагва патроните на glock-а ми бяха нулирани скиновете на хората от моя отбор бяха като на противниците и изведнъж сървара ме банна! Ето в amx банове намерих и своят причината е cd хак. Казвам ви това което стана! Реших че е глупаво да чакам 694 дни и ми дойде идеята да се unban-на. Копирах IP-то с което играх когато бях баннат копирах го от amx bans... Сложих кода от sms-а и ънбаннах. Реших да пробвам дали мога да вляза и нееее! Не стана. Пратих още един смс опаа пак не стана Е как да не съм ядосан ся ;@:@: 12 кинта хвърлих баннаха ме без причина ПОМОГНЕТЕ ми! НАДЯВАМ СЕ че АДМИНЧЕТАТА са коректни :X
Най-отгоре
sAks
Fri Jul 09 2010, 23:03

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Трябваше да дадеш за най - сигурно на опцията showmyip, горе в заглавната страница на сайта, за да видиш точно ип-то с което си в момента! Другото което е, че също в заглавната страница си е написано, че смс ънбана е ще се изпълни до 48 часа.

А пък, ако пак не се получат нещата и е така както казваш, прашташ писмо на следния е- мейл Mail-me, като обясниш кога си пратил смс-а и кодовете които си получил! Вярвам, че ще се разреши проблема ти.

[ Редактирано Fri Jul 09 2010, 23:08 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Fri Jul 09 2010, 23:16

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Пиши на skype supporta - "cs.ro_ni.net".
Най-отгоре
Mitev
Sat Jul 10 2010, 00:51
Let`s Rock !!!

Регистриран потребител #4
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 18:11
Град: Шумен / България
съобщения: 232
мда все още го има тоя бъг от лага..
надявам се вторник лага да изчезне.. а дано
Най-отгоре
Уебсайт
aboutme
Sat Jul 10 2010, 00:53
Гост
Mitev написа ...

мда все още го има тоя бъг от лага..
надявам се вторник лага да изчезне.. а дано

Абе проблема не е фатален , ако човек напише два реда на разбран език без да се звери , лично аз махам бана.
Е дано и да се оправи проблема


gungamers написа ...

Здравейте! Аз съм lucky и играх доста често във вашите сървари! Трябва за начало да отбележа че сам доста доволен! И към въпроса. Една вечер реших да поцъкам cs в вашият classic. Играх с ник SoldieR. Бях единица. Изведнъж почна адски да ми лагва патроните на glock-а ми бяха нулирани скиновете на хората от моя отбор бяха като на противниците и изведнъж сървара ме банна! Ето в amx банове намерих и своят причината е cd хак. Казвам ви това което стана! Реших че е глупаво да чакам 694 дни и ми дойде идеята да се unban-на. Копирах IP-то с което играх когато бях баннат копирах го от amx bans... Сложих кода от sms-а и ънбаннах. Реших да пробвам дали мога да вляза и нееее! Не стана. Пратих още един смс опаа пак не стана Е как да не съм ядосан ся ;@:@: 12 кинта хвърлих баннаха ме без причина ПОМОГНЕТЕ ми! НАДЯВАМ СЕ че АДМИНЧЕТАТА са коректни :X



Бана е премахнат , но само казвам , че ако някой те набара с хак , слагам конфига и ще се погрижа и в сайта да не влезеш.Не те заплашвам просто казвам
Заключвам темата

[ Редактирано Sat Jul 10 2010, 00:59 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System