Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Предложение за разнообразия в празните сървъри - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: За форума
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за разнообразия в празните сървъри
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Billie
Thu Jun 09 2011, 16:47
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Всеки мрънка, че сървърите са празни а-у... Няма разнообразие.. Като погледнах някои други сървъри ми стана пределно ясно защо нашите са празни. Ще дам някои предложения. Само да отбележа, че се опитвам да помогна. Затова ще помоля да не ме нападате.

1.В сървърите да се сложи Online Radio. Супер. Хората ще слушат музика докато играят, а тези които се напрягат в масака няма да слушат...
Това успях да намеря. Дали ще ви свърши работа не мога да кажа -> link ТОзи линк го извадих от цс-бг.

2. Да се махне Дъст онли сървъра и на негово място да се сложи Deathmatch Awp Battle. Много е играно и на мен доста ми харесва.

3.Много важно. Да се пусне сървър Zombie Plague. Старо или не , където и да видя все е пълно. Ама не да го пълните с милионите простотии.
Да има само тези видове зомбита :
1.Classic zombie.
2.Hunter zombie.
3.Big zombie.
4.Jump zombie.
(ако искате може да добавите още някое, ама да не се прекалява)
Да НЯМА базука или лазери.
Дали да е save ammo вие преценете. По-добре ако ще го правите save да е като в War3 - да не може да се сменят никовете по време на игра. Макар че и това не е напълно сигурно, че няма да влизат с други никове.

4.Деатръна да го направите с този мод, където Терориста е 1, а всички останали са CT.
В Deathrun сървъра да се сложи /drshop , където да има
1.Faster speed - $8000
2.Gravity - $8000
3.HE and Flash - 5000$
4.Smoke and flash - $4000
5.Invisible 80% (terorrist only) - $16000

5.Може и Jailbreak да се сложи, но това по нататък.


6. DeathRace сървъра доколкото си спомням се бъгна мода нещо. Успешен беше. Имаше хора. Не го виждам по другите сървъри, което може да значи 2 неща :
1) Ако го сложим ние винаги ще е пълен, защото другаде го няма.
2) Ако го сложим ще е празен, защото не е игран мод - ЯВНО.


И сега да си дойдем на думата. Ще ви кажа ГЛАВНОТО ми предложение.
100 процента ще ме питате "Ами пари откъде за машини, че да пуснем тези сървъри?"

1.Да има VIP menu.
На VIP потребителите :
- всичко от /drshop им е безплатно.
- в Zombie сървъра да не плащат никакво ammo ( всичко им е безплатно )
- в Classic сървърите, като умрат да се съживят 1 път (през 7-8 рунда)
- в Deathmatch сървърите предполагам ще има HP+ за убийство.Ако за нормалните играчи е така:
)нормално убийство - +15 HP
)headshot - +25 HP
За VIP-a да са така :
)нормално убийство - +20 HP
)headshot - +30 HP

Цената на VIP menu-to определете вие, но вземете под внимание това, което ще прочетете сега.

2.Да има такава опция :
- пращаш СМС за 1.20лв с ДДС (например) и имаш Assasin's Creed или Spider man skin. Нещо от този род.

3.Да има и такава опция :
- пращаш СМС за 1.20 с ДДС (например) и всеки рунд да му излиза меню, от което да избира :

1.DEAGLE + Armor(1 ниво) + HE.
2.DEAGLE + Armor(1 ниво) + 2.Flash
3.DEAGLE + Armor(1 ниво) + Smoke and 1.Flash.
4.USP + Armor(1 ниво) + HE (only for T)
5.USP + Armor(1 ниво) + 2.Flash (only for T)
6.USP + Armor(1 ниво) + Smoke and 1.Flash (only for T)

4.Да има такава опция :
- пращаш СМС за 0.60лв (например) и имаш резервиран слот.

Съветвам ви да не махате СМС Админите, а да се пуснат кандидатури, за да има повече Админи, които да 'строяват' непослушните СМС-и.


Ако решите VIP-a може да се слее с някоя друга опция и цената му да се вдигне, но според мен като начало ще е по-добре така.

И последно - РЕКЛАМИ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Еми това са ми предложенията. Ако се сетя за нещо друго ще го напиша. Надявам се да ви харесат. Не казвам всичко да се прави. Ако решите нищо не правете. След като въведете платените опции ще спечелите пари. Ще пуснете сървърите , които съм предложил. Ще си правим РЕКЛАМИ - навсякъде.

Отговорихте ли си на въпроса "Откъде пари".
Ако решите може да ви помогна да разберем как се слагат тези опции със скиновете, ВИП-а и оръжията бонус.

Малко дълга тема. Благодаря на тези, които я прочетоха.

Който е ЗА да казва. А ако е ЗА само за някои неща , пак да казва.
Който е против също да казва.




[ Редактирано Thu Jun 09 2011, 18:03 ]
Най-отгоре
t0kera*
Thu Jun 09 2011, 16:58
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Идеите са добри.Но само DeathRace сървъра не вярвам много да процъвти...
Най-отгоре
IrritanT
Thu Jun 09 2011, 18:01
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Силно се надявам да се пусне Zombie Plague, защото този мод доста се играе и се харесва на играчите.
Аз лично не играя Jailbreak, но съм забелязвал, че е доста игран мод.

Може да се помисли и за Zombie BaseBuilder.
Най-отгоре
Iliev
Thu Jun 09 2011, 18:24
Илиев ;]
Регистриран потребител #4476
Регистриран: Thu Sep 02 2010, 10:35
Град: Somewhere in the Nowhere !
съобщения: 27
Всичко ми допадна като идея, но не и ВИП менюто. Играл съм в сървъри с такова и не съм очарован, особено за класик. Някак се разваля баланса според мен. Иначе от към печелба, ще има, но най-добре да не се слага навсякъде.
Най-отгоре
gabsoN
Thu Jun 09 2011, 21:18
Регистриран потребител #4958
Регистриран: Wed Jun 08 2011, 12:08
съобщения: 1
постарал си се за идейте, и на мен ми допадат
Най-отгоре
Psychosis
Thu Jun 09 2011, 21:47
Гост
Много добре +1
Най-отгоре
Billie
Thu Jun 09 2011, 22:41
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Iliev написа ...

Всичко ми допадна като идея, но не и ВИП менюто. Играл съм в сървъри с такова и не съм очарован, особено за класик. Някак се разваля баланса според мен. Иначе от към печелба, ще има, но най-добре да не се слага навсякъде.



Прав си, но може например да се пусне за 2-3 месеца колкото да се натрупат малко пари. После да се махне.
Най-отгоре
Life is GooD
Thu Jun 09 2011, 22:47
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Допълнителен товар на машините (още повече лаг),добри идеи но трудно осъществими.Все пак никои не обича лагът нали ?
Най-отгоре
Billie
Thu Jun 09 2011, 23:15
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
... не ми се приказват излишни приказки
Вие решавате. Вие губите, не аз. Вериги колкото искам.
Най-отгоре
Bored~!
Thu Jun 09 2011, 23:33
Регистриран потребител #4663
Регистриран: Fri Apr 08 2011, 18:06
Град: Kuystendil
съобщения: 11
Доста добри идеи но искам да добавя кам тези идеи и промени в GunGame server като например:
1. Да се добавят пове4е мапове и да се махне вота за мап,и вместо това да има кам 20-25 по малки мапа които да се вартат подред.
2. Теам матес да са под формата на ghost за да не се бласкат и да не се изпре4ват като се стреляш с някои
3. Също така може вместо на 2 кила да е лвл да се направи на 3 така става доста по интересно(доста по голяма пе4алба става да сложиш на някои ножа )
Но най-добре мисля 4е ще е да се направи на Adrenalin server например на 5-6 килла да сабираш то4ки с които да може временно с тях да земеш спеед , инвисибле или крав но тва са само предложения от моя страна които сам видял 4е прават ГГ-то по интересно,пак вие ще решите дали нещо ви харесва от тези идеи
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System