Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Абе вие луди ли сте?! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Абе вие луди ли сте?!
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Gunner
Sun Mar 29 2009, 18:35
Гост
Писна ми вече от ламери.За 2ри път ме банвате и то без причина.Сега пък някакъв си атила.Може ли въпросният човек да ми обясни по-подробно за бана.Какъв wall бе човек?Аз тоя ЦС не го играя от вчера.Защо първо не научите играта и после да банвате?Кажи ми какво нередно видя, че ми отпра бана.
PS очаквам сериозни и компетентни мнения от сериозни хора (ако има такива де, ако съдя по админите....)
Най-отгоре
Ma4itelq
Sun Mar 29 2009, 18:42
Гост
а бе ман поне се прикривай малко и тогава говори и аз бях ватре и ти беше сас wallhack
Най-отгоре
WHITE_POWER
Sun Mar 29 2009, 18:44
Гост
не ми се вярва атила да те е баннал без причина.
щом смяташ че си невинен дай доказателства - скрийн, демо и т.н.
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Sun Mar 29 2009, 18:45
Гост
щом атила го е банн значи си го е заслужил
Най-отгоре
D a N g E r
Sun Mar 29 2009, 18:48
Регистриран потребител #331
Регистриран: Sun Feb 03 2008, 01:21
съобщения: 245
1.Спазвай правилата за оплакване към АДМИН!!!
2.Когато се оплакваш гледай на темата ти да ПИШЕ ИМЕТО НА АДМИНА!!!!!!!!!!!!!
3.Когато се оплакваш гледай да имаш доказателства(демо , снимка-Print Screen).
4.Сега тази тема която си направил знаеш ли за каде е за ---->КОША.!!!
5.С тази тема нищо няма да постигнеш,защото никои няма да ти повярва без доказателства!!!!

[ Редактирано Sun Mar 29 2009, 18:49 ]
Най-отгоре
Golchev
Sun Mar 29 2009, 18:48
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
И аз бях вътре и НАИСТИНА БЕШЕ ДОСТА СЪМНИТЕЛЕН !!!! Така че недей да спориш !
Най-отгоре
Уебсайт
aTuJla
Sun Mar 29 2009, 19:14
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
guuner какво да напрая ламер сам харесвам си някои и го банвам без причина писна ми вече секи втори които бан да се оплаква и да реве ти хубу не играеш CS от вчера ама и аз я играя тая игра вече сигорно 8 години с прекасвания де и сам админ в рони вече от 2 год така че мисля че малко сам напреднал в разбирането кои е хакер и кои не много про-та станахте в сервера това че се прикриваш добре (горе-долу) някои много по добре се прикриват аз нямам доказателство мисля че стажа ми е достатачен ако все пак трябва да дам доказателства че си бил хакер то няма да е на теб а на главните и те ако искат ще го споделят с тебе така че не ме караи ае ся обясни ми какво напраи на коя карта беше кои убих през стената кои следях с мерника си през стената и сякви такива просто си спести мненията!! Това беше от мене оплакваи се колкото искаш и на които искаш
Най-отгоре
Gunner
Sun Mar 29 2009, 19:25
Гост
Е не вие наистина сте били пълни БОТОВЕ!!!И кво като ме е банна атила той какъв е да не е про?! Атила видях те какво представляваш, така че не ми говори, че си напреднал.За тези 8 години мога да ти кажа, че абсолютно НИЩО не си научил.И тея, дето викат, че съм съмнителен - спестете си калпавите мнения!!!
То един по-добър играч не може да влезне и да си играе нормално.Ами няма как вие админчетата се мислите за богове и като имате права си мислите че сте вечно прави.Да ама не!
А щях да забравя - Атила, на dust2 ме банна.И естествено, че ще стрелям през стените и ще ви излизам на стрелба, след като вие тропате като коне.И после от къде съм ви знаел...Затова научете шибаната игра, научете как да разбирате кой е с хак и кой не и тогава ми говорете.Пълни ботове сте тука всички без изключения.
Повече няма да си тровя нервите с вас и няма да се занимавам, правете каквото искате.И се засрамете, че съм 92-ри набор и ви мотая на малкото си пръстче на ЦС !!!

[ Редактирано Sun Mar 29 2009, 19:26 ]
Най-отгоре
HobGoblin
Sun Mar 29 2009, 19:53
Гост
аве хора тука за саита нема ли гаг щот тос много приkазва аз до сега несам виждал атила да бан кик или каквото и да било играч без причина това е от мен тис си билл хак 100% щом сатe бана ли и колко админа викат че си хак !!!

[ Редактирано Sun Mar 29 2009, 21:02 ]
Най-отгоре
Gunner
Sun Mar 29 2009, 20:56
Гост
Брат, научи се да пишеш първо на родния си език, тогава ми приказвай за ЦС.В едно твое изречение има приблизително по 3-4 грешки.Така, че моля ти се...
Пък и ако съдя по това как пишеш, значи си и толкова добър на ЦС...И админите явно не са толкова добри админи за колкото ги мислите.Искам доказателство, както казахте по-горе демо скрийн и т.н.така е по правилата, не аз трябва да показвам демота, а вие, защото преди да се сложи бан се следи първо играча много внимателно и ако админа е сигурен, че даденият играч използва непозволени програми, тогава може да банва или там каквото ще да прави.Имате още много да учите и като админи, и като играчи.
Това е от мен!
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System