Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] Турнир из сървърите - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Турнир из сървърите
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
s0f*Bate SA
Thu Nov 13 2014, 10:59
Гост
Съгласни ли сте с идеята ? ? ?
да

не

Значи благодарение на Админ в момента влизат що годе хора . Нека да направим така тези хора да останат . Предлагам във всеки сървър в който видите , че налазват потребители да организираме турнир с награди . Предложението ми е следното Бф2 мода ако има възможност невидимостта да бъде спряна за потребителите и да се организира турнир да се рестартира топ 15 в края на месеца и от 1.12 да започне турнира в рамките на един месец който е на 1 място в топа да получи пълната невидимост за мода на 2 ро място и трето да се намаля с един ранк на долу това .
В другите сървъри като класик , гг , дм също да се рестартира топ 15 и който е на първа втора и трета позиция да се измислят някакви флагове да им се дадат на тези потребители в рамките на един месец - това се отнася и за бф2 мода невидимостта да се дава в рамките на месец .
При това положение турнирите да се правят всеки месец за да имат шанс и други да печелят по нещо .
Но това ако се направи трябва да се пуснат и във всеки един сървър който ще има турнир съобщения да се следи форума на веригата за да се информират всеки трурнир какво ще им даде .
Предлагам колегите да се изкарват от сметката в топ 15 и по този начин да печелят само обикновените потребители . Да има отделна графа във форума която да се отнася само за турниреите за да е по - лесно на потребителите да виждат какво се случва и кой печели , кога ще е следващия турнир и прочие .
Най-отгоре
admin
Thu Nov 13 2014, 12:30

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
мнооооого работа ..
аз съм пас, време нямам никакво
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Thu Nov 13 2014, 12:34
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Като идея звучи добре, но мисля, че освен невидимост има и други неща, които могат да получат. Т.е вместо да пипаме мода, който си е устроен, можем и нещо друго да сложим. Колкото до това админите да не сме там, как ще да стане това, в смисъл ЦС-а е за забавление, това че сме поели задължението да надглеждаме сървъра, не значи, че ако са чисти всички, не можем да влезем да се забавляваме и ние. Специално аз си играя и аз ги хващам по време на играта си, минавам си спектатор, гледам си ги.
Опитвам се да кажа, че е малко трудно ние да не участваме там, след като най-редовните сме именно ние, защото не виждам как човек дето влиза за първи път да кажем в 11 сутринта, влиза, яде бой, излиза, по-късно влиза още някой за първи път, ние пак сме вътре да кажем, също яде бой и излиза, ние дефакто пак оставаме. Т.е сякаш ни казваш "не играйте".

Но идеята си е идея, вижда се светлина в края на тунела, обаче е въпроса и до осъществяването. Лично аз не съм пипал по настройките на бф2 мода, не съм пипал кода в плъгина, за да ти кажа дали идеята ти с невидимостта е възможна. Но пък аз принципно играя с ножа и това да ми се махне невидимостта, за която съм се потил да хвана играч в сървъра, да го убия 4 пъти без да ме унищожат ботовете, ами малко не знам колко ще да е правилно, но да видим дали би проработило.

Както казах по-горе може би има още бонуси, които могат да им се дадат на хората, освен невидимост. Иначе за правата би могло, ама сигурно в топа ще сме само админите, понеже сме най-редовни.

Регистрация във форума не всички имат и не всички биха си направили. Може би в сървъра да се сложи да излиза през време нещо от сорта на "Даваме месечни награди, посетете форума ни и разберете повече" или както го измислите.

Щях и още да пиша ама трябва да ставам.
Най-отгоре
SlaB
Thu Nov 13 2014, 14:26
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Faster-а иска да каже ние и нашите фрагове да не участват в наградите на сървърите и, в някои сървъри, да имаме за по месец ( или повече ) нови колеги с определени права.
PsychoStats трябва да заработи коректно поне за сървърите, в които (ще) има бонус за играчите, за да могат коректно да изчисляват на кое място са и колко още да се борят. Може би и затова би било добре ние да не играем ( с админските никове :П ).
Съгласен съм с Помпата, че е трудно да постигнеш невидимост, че да ти я махнат, но съм съгласен и с фастъра, че като е махната, всички имат равни шансове. Може би да се направи компромисен вариант - след като си избереш отбор, подобно на това меню да те пита ще участваш ли в "томболата" или не. Тези, които изберат "не" да си имат значките от по-рано ( макар, че скоро влизах и всичко е рестартирано ).
Засега коментирам само двете по-дълги мнения.
Да помисля и за мое...Не знам колко "пълни" са вече сървърите, но ако всеки месец се рестартират точките ( за невидимост, начална кръв и т.н. ) няма да ми е интересно. Предпочитам сървъри save xp - да трупам каот мравка, но да знам, че зимата ще имам нещо пред другите.
Най-отгоре
fearleSS
Thu Nov 13 2014, 15:08
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Не мисля че си струва да се разваля бф2 мода затова! Щото има хора са направили сигурно над 200 убийства със помпа за това! Няма да е честно спрямо тях. Като идея за турнир е добра всеки месец да се ресва топа или на два.. Става но за целтра тряя се измисли нещо друго като скин, или в чата пред името да му изписва нещо по йелание.. Примерно иска да му пише [Killer] нещо такова, това е от мен

ПС. Може да се направи таблица във която да се записваме играчите кой какви утличия е имал, и на всеки 3-4 месеца този със най-добрите постижение като на пример играч 1 има 2 първи места и 1 второ. да получи смс права за 1 месец като възнаграждение + скин или както споменах по-горе за в чата [Killer] ; [BARCA] ; [MAN UNITED] ; [BG] и така (това са само примери!).&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by GrimmJow[6]&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Nov 13 2014, 15:18 ]
Най-отгоре
puFi_mIx
Thu Nov 13 2014, 15:23
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Да напълним сървърите пък другото лесно..
Митев, няя ли някви update-и за платформите? Т'ва не е реално да неа хора ебати..
Най-отгоре
indeX
Thu Nov 13 2014, 19:45
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
s0f*Bate SA написа ...

Значи благодарение на Админ в момента влизат що годе хора . Нека да направим така тези хора да останат . Предлагам във всеки сървър в който видите , че налазват потребители да организираме турнир с награди . Предложението ми е следното Бф2 мода ако има възможност невидимостта да бъде спряна за потребителите и да се организира турнир да се рестартира топ 15 в края на месеца и от 1.12 да започне турнира в рамките на един месец който е на 1 място в топа да получи пълната невидимост за мода на 2 ро място и трето да се намаля с един ранк на долу това .
В другите сървъри като класик , гг , дм също да се рестартира топ 15 и който е на първа втора и трета позиция да се измислят някакви флагове да им се дадат на тези потребители в рамките на един месец - това се отнася и за бф2 мода невидимостта да се дава в рамките на месец .
При това положение турнирите да се правят всеки месец за да имат шанс и други да печелят по нещо .
Но това ако се направи трябва да се пуснат и във всеки един сървър който ще има турнир съобщения да се следи форума на веригата за да се информират всеки трурнир какво ще им даде .
Предлагам колегите да се изкарват от сметката в топ 15 и по този начин да печелят само обикновените потребители . Да има отделна графа във форума която да се отнася само за турниреите за да е по - лесно на потребителите да виждат какво се случва и кой печели , кога ще е следващия турнир и прочие .

Много добра идея сивак.Ама много работа дет вика Митев.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System