Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Редбул - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
AJIeKcaHgpoB
Sat Nov 21 2015, 15:04
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Метнах едно око на простотиите, че хора без работа сме, какво да се прави, та четейки между редовете видях, че демо искаш, дето си ме хранил, ами не е едно, много са.. и са качени ТУК - в форума. И ако ти качиш и едно демо, където Аз съм с ХАК, където те нареждаме и тн или каквото и да е, от това което ти казваш, ще пиша да ми вземат и прават и ЦС ще изтрия и компютъра си ще ти подаря и квото още ми скимне, мога да изреждам.

ПС: Сивчо е с постоянно ип и той беше единствения администратор тук админ по ИП, което доказва, че и да реска рутера, файда няма.

Не ми идва на акъла, как човек може да ги ражда такива и да си мисли, че някой е възможно да го вземе на сериозно, човече, ти си за лекар.. тъжно ми стана за теб, дано някой ден се оправиш......
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 23:42
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
хаха на мен пък ми става тъжно за теб колко си заблуден :1 не говорим за теб а казах на со гууд да даде демо как нареждам играчите а не за спора между теб и мен.2 как така стана толкова сигурен че сивчо е с постоянно ип защото този човек го познавам какъв лъжец е а ти си още по жалък че му и вярваш ама то това си е от преди ТИ И СВАЛЕН оставете все така заблудени и вярвате на наи лесните лъжи то такива сте и във живота заблудени ама това си е ваш проблем
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sun Nov 22 2015, 00:01
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
александров а ти сигурен ли си че никога не си обърквал някои за хак и то наи вече за вал или ти си безгрепен .Маи забрави как садваше и неможеше игра да земеп маи забрави как бегаше по патрон без патрон с авп и като земеп ножката ти ставаше тъжно? така че аиде безгреника които има голямо самочувствие малко да се усети къде се намира защото има доста по добри играчи от тебе на които ти със сигурност си казвал че са хакове а всъщност няма нищо вярно всеки прави грешки само че ти не си ги признаваш за да не се излагаш
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sun Nov 22 2015, 00:04
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
александров а ти сигурен ли си че никога не си обърквал някои за хак и то наи вече за вал или ти си безгрепен .Маи забрави как садваше и неможеше игра да земеп маи забрави как бегаше по патрон без патрон с авп и като земеп ножката ти ставаше тъжно? така че аиде безгреника които има голямо самочувствие малко да се усети къде се намира защото има доста по добри играчи от тебе на които ти със сигурност си казвал че са хакове а всъщност няма нищо вярно всеки прави грешки само че ти не си ги признаваш за да не се излагаш
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Nov 22 2015, 00:33
Гост
Редбул в крайна сметка едно доказателство не видяхме в твоя подкрепа. Ние нашите доводи ги изложихме и подкрепихме. link колегата е сложил бан на себе си? Колко далече може да стигнеш, за да постигнеш целта си, която е безсмислена? Осъзнай се и успокой, казваш, че си възрастен, а се държиш като дете. Щом ти си в друга верига и единствената ти цел с посещаване на този форум е самия ти да доказваш, че си безпогрешен аз лично ще трия всяко едно съобщение докато не ми махнат достъпа като модератор!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System