Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Bann bez nikakva pri4ina poneje kato gi strelnat prez stenata i ve4e ima6 hack - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Bann bez nikakva pri4ina poneje kato gi strelnat prez stenata i ve4e ima6 hack
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
nerri
Sat Jun 27 2009, 12:30
Гост
Nqmam wall hack i nikoga ne sam polzval. Moqta rasa e Blood Mage i vidqh 4oveka kato se skri sled koeto po4nah da strelqm po stenata i vseki pat koyto mi dade pari poradi razvit treti level SIPHON MANA az prodaljavam da strelqm v taq to4ka. Molq da mi bade mahnat bana poneje mi se igrae!
Най-отгоре
nerri
Sat Jun 27 2009, 12:36
Гост
Izpisva mi 4e admina e NEMESIS. Vdignah Blood Mage do 8-i level bez da me banne nikoy i vlqzoh v 02.00 prez no6ta da poigraq malko kato ima6e samo 4 4oveka vav servera. Vtoriq rund i BANN. Da be6e me nabludaval da vidim dali imam hack.ot meseci igraq v serverite na networx i nikoga ne sam imal bann poneje sam 4esten igra4 no tova e mn grozno koeto mi be6e storeno. To vseki 3-i e admin i pravi kakvoto si iska. kato go ubie6 i ve4e si haknat. mnogo e iznervq6to. Kak da se svarja s nqkoy po glaven koyto da mi mahne bana?
Най-отгоре
soak
Sat Jun 27 2009, 12:41
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Хайде напиши го на кирилица..
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System