Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Админ D::o::o::M - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
agrszgwagwa
Fri Jul 03 2009, 17:42
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
И аз си спомням това което и сакс... И все пак има и стари админ които никога не са си придавали важност и не са натяквали от колко време са админи. В момента ми идват на акъла Атила и Рънера
Най-отгоре
aTuJla
Fri Jul 03 2009, 18:48
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
аз пък немога да разбера за какво е тоя спор като можеше само някои началник да се искаже и краи пак така сега се чуди кои да защити доом или другите 4 ма които са против него според мене нямаше смисъл толкоз да се настарвявате един друг за една псувня. Чичууто пак ти що не го гагна после сигорно тои щеше да ти го варне но чак тогава да почне спора така няма смисал доом даже не е истарпял наказание гаг 7 мин а след като и тои те гагне си направи темата и се зачатвайте
Най-отгоре
d00mec
Sat Jul 04 2009, 00:57
Гост
продължавай да даваш мнения по които не си мн компетентен. Ама мн те бива в лизането на задници чесно. Чак тема създал да изкара единия крив а той светата вода ненапита. Ще ме накараш да седя по 24 часа в сърварара и да те следя и една крива дума после ше пусна обява във вестник 24 часа. Бате, како тва е положението...не ти харесва тук, тогава вземи си ден почивен. Играя по 1-2 часа единствено защото не съм някой сополанко да имам цялото време на света ами ми се налага да ходя и по 16 часа на ден да си изкарвам прехраната... а на края на деня като ми се яви някой компетентен по всички въпроси индивид и как да му не налея с големия черпак мощна зелева чорбица. В онзи случай ти ме обвини що съм бил дал бан... защото така съм сметнал за правилно. И да бих казал че старите админи все пак са админи от повече време и повече са се нагледали на хакове и повече са се раздавали на банове и повече време са прекарали в сървара за да може да стане едно хубаво място за игра, където хората да си почиват, а не да се товарят с глупости от такива като тебе сополи!
п.п. и утре като влезна да не забравиш да ме снимаш как съм играл и кой съм напсувал та после да пуснеш една нова темичка
поздрави
Най-отгоре
Addicted
Sat Jul 04 2009, 07:51
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Оффф ти не видя ли че не ми се занимава с тебе вече ... слагам ключа на темата и тфа ти продалжаваи да обиждаш ....
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System