Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] NoobSaiot иска да стане админ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] NoobSaiot иска да стане админ
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Addicted
Fri Jul 10 2009, 11:54
Гост
Добър ден ....Убеден съм че на тема не и е баш тук мястото и се извинявам за което.
Искам да получа права за админ в 1.6 Classic сървъра. Казвам се Aлександър на 15 години от София... Редовно играя в 1.6 класика с ник NoobSaibot нямам кой знае колко голям опит като админ но знам точно какво трябва да се прави ...Прочетох задълженията на админите...прочетой също така че някой друк админ трябва да ме предложи за да мога да стана админ...Е мен няма кой да ме предложи единствено говорих със Mecho и Don't Stop green light .
Надявам се да обърнете внимание на темата ми ....заяото съм сериозен

[ Редактирано Fri Jul 10 2009, 11:58 ]
Най-отгоре
CTPAX
Fri Jul 10 2009, 11:57
Гост
Ти не прочети ли правилата!
Не се наричай админ в заглавието, защото не си!
link Виж как се става админ!
Най-отгоре
KOTAPAK
Fri Jul 10 2009, 12:04
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Спамът е изчистен, а темата заключена ^^
Най-отгоре
Battleman
Fri Jul 10 2009, 12:06

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Сега ще ти обясня, тук не се моли за права, не се молят и други администратори за да бъдеш предложен. Те сами трябва да забележат и съответно да те предложат. Разбира се, може и ако ги помолиш да те предложат, но ако сгрешиш, те слагат и своите права заедно с твойте. Тоест, като се замисля, шанс нулев. И плюс това, трябва да питаш стари админи, не новички и (намясто казано) зеленички. Може би някой от изброените Атила, Формал и т.н. плюс Главните (Тук по по-добре се обърни към стената и я питай дали може да станеш админ, тя ще е по-благосклонна към теб). И отново казвам, шанс нулев. Сега сигурно ще питаш "Е какво да направя, че да ме забележат?" Ем, сега ще те светна, помагай на админите (казвай ако има хакери (по това ще разберем за твоята компетентност (Скоби в сковите - How lovely!))) качвай демота и т.н. и т.н.

Peace, Battleman
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System