Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
syNTH
Tue Jul 21 2009, 16:56
Гост
Тъй, fwl ли беше ника ти незнам, но ме банна с причина АЙМ.
Ако имаш възможност нека да играем 1в1 в ЕСЛ за да ти сипя отново с стийма + аея, че да не плачкаш отново. Бих искал да ми махнеш бана, но едвали ще го направиш поради написаното горе. Просто ми е забавно да играя в такъв сървър нищо, че има изобилие от хакери КАТО МЕНЕ.
Ето ти есл профил за да погледнеш стиийм ИДто и да си направиш извод колко съм с хак.
link
Най-отгоре
fwL.
Tue Jul 21 2009, 17:02
Гост
Плачкам [rofl] хахахаха : ) А и банът ти е попогрешка и мисля ,че ще ти се махне !
Най-отгоре
syNTH
Tue Jul 21 2009, 17:05
Гост
Не мисля, че е по погрешка(защото всичките флоодят, че съм с хак), но ще съм благодарен, ако бъде махнат.


[ Редактирано Tue Jul 21 2009, 17:19 ]
Най-отгоре
fwL.
Tue Jul 21 2009, 17:07
Гост
Не вземам мнението на други хора !! Гледам само моето,ако бях ги слушал щях да те банна още миналия мап и то не попогрешка! Тук не е място за караници,така че няма да флудим нека да видим адаша или брат му дали що махнат !
Най-отгоре
syNTH
Tue Jul 21 2009, 17:19
Гост
Сърварите 47/48 протокол ли са? За да влизам с стеама да няма повече проблеми.
Най-отгоре
KOTAPAK
Tue Jul 21 2009, 17:19
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Според мен не си го банал случайно ами нараочно, нищо лично. Просто не си баннал никой със същия Reason след бана на syNTH. A и ако го беше банал без да искаш щеше до сега 100 пъти да си написал в чата, че си банал някой без да искаш.
Най-отгоре
syNTH
Tue Jul 21 2009, 17:28
Гост
Ех, добър извод, аз си нямам представа къде да бутам все още и нямаше как да стигна до такова заключение А и повечето играчи клякат и стрелят и просто няма начин да не ги оцелиш.
Най-отгоре
Pr0luX
Tue Jul 21 2009, 17:44
Гост
syNTH написа ...

Ех, добър извод, аз си нямам представа къде да бутам все още и нямаше как да стигна до такова заключение А и повечето играчи клякат и стрелят и просто няма начин да не ги оцелиш.

затова си много прав ^^
Най-отгоре
fwL.
Tue Jul 21 2009, 17:50
Гост
Темата се заключва банът ще се премахне,така се разбрахме с Battleman..
Най-отгоре
Battleman
Tue Jul 21 2009, 17:51

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Няма доказателства, няма нищо, банът се маха.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System