Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [преместен] Баннат без причина !? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [преместен] Баннат без причина !?
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
strelqmmasaka
Sun Aug 02 2009, 10:44
Гост
Здрвейте!
Аз се пиша xdMT , ип-то ми е 83.222.167.98.
Докато с моя приятел разцъквахме в класик сървъра някой ме банна без причина.
Аз нямах хак просто ми връзваше мога да го докажа с това демо link Направих го , защото просто си знаех,че ще стане така.Това е демо преди да ме баннат.
Извинявам се ако сам объркал топика, не съм искал!
Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Aug 02 2009, 10:49
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
15 MB лол ще има да се гледа. А ти addicted недей да плямпаш много, нали за това сме ние модераторите. Просто никой не я е видял. Темата щяхме да я преместим без много приказки.

Гледам демото и ще си кажа професионалното мнение
Най-отгоре
Addicted
Sun Aug 02 2009, 10:50
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Преместих темата на мястото си


[ Редактирано Sun Aug 02 2009, 10:50 ]
Най-отгоре
Addicted
Sun Aug 02 2009, 10:59
Гост
аз вече видях демото ...наистина много ти върви като си правил демото.....на демото според мен не е хак..обоче може да си пуснал хака след това...?! а и сега те видях в класика нали си банат как играеш ?
Най-отгоре
strelqmmasaka
Sun Aug 02 2009, 11:01
Гост
Ами пробвах да вляза и първия път ми написа , че съм баннат,но след това като изчаках 5 мин ме пусна да играя ...А за това за хака след демото , в края на демото като ми забива тогава ме баннват няма "след демото
Най-отгоре
fwL.
Sat Aug 22 2009, 14:00
Гост
Зле си стига си флудил изчиствам ти спама... а за xdtm го познавам били сме клан играли сме много 5-ци за мен не е хак..
Най-отгоре
DSGL
Sat Aug 22 2009, 14:06
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
кой админ го е баннал?
Най-отгоре
LanShot
Sat Oct 10 2009, 20:06
Гост
Здравейте .. Искам да попитам този админ KuFla ли какъв е ..подиграва ли се с мен или какво !??! С какво право има права 1-вото което е ? Другото което искам е да прегледате демото му (ако има такова) и сами да прецените за какво става въпрос.Известно ми е , че се бан-ва с демо . Искам демото което е направил и оцента от поне няколко админа или такива , които ИГРАЯТ СЪС СЛУШАЛКИ ! Омръзна ми всяка игра да ми викат хак , да ме заплашват със познати админи , банове и т.н. Това са все хора които нямат никакво развитие със играта . Един съвет за тях.. пробвайте със слушалки , после ми говорете "как ма разбра ся?" , "как знаеш че идвам?" , "що ми излезе със стрелба?" . Това момчета може да се постигне без чийт и тем подобни глупости , от които имат полза само хора които немогат да играят ! И така.. мога да говоря много по темата , но няма за какво да се управдавам. Просто ми махнете бан-а ! Слагайте бан на когото трябва не на тези които са добри !

П.С. : Преназначете си админите ! Почти никои от тях не е в час .. със малки изключения като Str.Ahil , aTuJIa +2 + 3 ...
Най-отгоре
EuphoriA
Sat Oct 10 2009, 20:18
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
хмм ... 1 не съм момче,,
2 .. ето ти demoto коeто посветих на теб ^^

ps: Бяха 2 .. едното беше на Д2 .. но явно като сам записвала пврвото демо с име : LanShot .. a 2-poто с : lanshot .. 2-рото е премахнало първото ....
Най-отгоре
LanShot
Sat Oct 10 2009, 20:30
Гост
Виж ся моето момиче , не искам да обиждам , макар че нещо в мен напира .. искам да те светна нещо . Ако татко ти ти е купил слушалчици пробвай да си ги сложиш на главицата , да цъкнеш върху мен , да напишеш в конзолата volume 1 примерно и стой и гледай колкото си искаш , само че СЛУШАЙ ! Тогава ако ме видиш да убивам някой walk-ващ и току що излизащ и то без да го чуя ЕВАЛА ! ДАЙ МИ ПЕРМАНЕНТ ! Но така както си мислиш ти уалхак .. жестоко се лъжеш ! Пробвай това което ти казах .. няма да ти навреди , защото съм сигурен че едва 10-15 човека от всички в тоя сървър играят със слушалки . Така че не искам да се получават грешки . Аз съм на 22 години , от 10 години играя цс . Играл съм повечко 5-ци .. Я се замисли как хората по цс клипчетата се избиват .... е аз се старая да го правя и го постигам ! Това е което исках да кажа !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System