Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Оплакване от FCSV или кат беше - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Оплакване от FCSV или кат беше
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Pr0luX
Sat Aug 08 2009, 13:13
Гост
аре стига се карахте ве НЕ СмЕ ПЕРФЕКТНИ СИЧКИ ДОПУСКАТ ГРЕШКИ
Най-отгоре
Addicted
Sat Aug 08 2009, 14:20
Гост
На мен също ми писна от теми за тоз админ в ръна... ама ко да се прави мн недоволни хора... а до пролукс 1-во не съм ти селянин 2-ро някакъв цъкаше бутоните и му казах "ей педал спри да натискаш всички бутони!" и изядох гаг 3-то земи се успокой малко не се меси дето не ти е работа
Най-отгоре
Pr0luX
Sat Aug 08 2009, 14:30
Гост
Addicted: Нали тука ми е работата да помагам с квото мога ве ти не се прави на много вещ в нещата !!!
Най-отгоре
ronny10
Sat Aug 08 2009, 16:10
Гост
FCSV всички та посаветвахме сички се оплакахме от тебе, мисли му кат та баннат от форума кат ти манат правилата ? Земи са в ръце!Оплакваме се и ще продължаваме да се оплакваме от тебе.Ние кат играем не правим демота щот незнаем че има такива нообове като тебе.Недей да обвиняваш наспоо - той е най-добрия админ след митев той не прави такива глупости кат тебе и ако банва прави демота.А ти къв админ си кат банваш ни демо ни скрийшот.Явно никак не си наясно с правилата и какво означава админ и за кфо се ползват правилата.Един приятелски съвет както споменах вече ''ВЗЕМИ СА В РЪЦЕ!!!''.Това е от мен няма ко да се каже друго ...[
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Aug 08 2009, 20:43

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Между другото за някой неща играчите са прави, някой банове са несправедливи, да сложил бан за уш "рекалама", но човека не е рекламирал нищо натиснал е копчето без да иска и оп бан за 1 седмица е малко пресиленичко, поне така ми мисля, пък и не само този бан, също така банна на SiLenCe за "бъг" също беше без причина, защото това не е бъг, но както и да е, главните са решили дали са му права, той да прави каквото си иска с тях!

[ Редактирано Sat Aug 08 2009, 20:44 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System