Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Админи в wc3 сървара - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Админи в wc3 сървара
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
GaF
Mon Aug 17 2009, 01:27
Гост
аз стоя по цял ден гледам малко пак играя само 3 часа ли моеш бе
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Aug 17 2009, 02:22

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
GaF написа ...

аз стоя по цял ден гледам малко пак играя само 3 часа ли моеш бе

Да толкова мога това, че ти си компютърен плъх никой не ти е виновен и аз не стоя само в един сървър, но няма какво да ти давам обяснение, ти кой си, че ми се караш?

[ Редактирано Mon Aug 17 2009, 02:28 ]
Най-отгоре
Addicted
Mon Aug 17 2009, 07:55
Гост
лелее.... вчера реших да влезна в WR3 (не съм играл много wr3 до сега...стана ми интересно след като една светкавица ме одари и пукнах, но да се върнем към темата ) наистина проблема с хакерите е ужасен :X ( имаше някакъм 145 или как там...та това момче незнам но все през стените ме зимаше... (
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Mon Aug 17 2009, 09:24
Гост
exTreme написа ...

-=[Pr0luX написа ...
=-]
как тактично си просиш права ^^

Добре защо се заяждаш със човека не мога да разбера, абе вие какви сте такива хора сме всеки има правото да се изкаже ти какво ми се правиш на важен не мога да разера, защото ако се мислиш за такъв грешиш! Човека е прав много хакери има в тоя сървър трябва да има един постянен админ във този сървър, но кой лудак може да е , смисъл да стой толкова много пред този компютър аз полудявам след 3-тия час .. Та вижте спрете да се правите на важни, човека си казва менението ти какво нали се отказа, после пак получи права не си ли доволен?


Ти от бъзик не разбираш ли бе ?? секи има право да си поиска права...Туй че си модератор не се прави на велик много.....
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Aug 17 2009, 11:06

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Никой не ти казва, че съм велик! Заключвам темата само се карате!

[ Редактирано Mon Aug 17 2009, 11:07 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System