Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [анкета] Piandeto - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [анкета] Piandeto
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Addicted
Wed Aug 19 2009, 10:46
Гост
Абе с няколко думи " нищо освен бан няма да помогне!" според мен...трябва някак да го накараме да промени държнието си...А като заговорих за държание...Янякой админ дето има права да отиде в деатх рън...колко псувни изядох сутинта за дето бях останал единствен жив от CT ...а и после един отворко си ме хранеше ...
Най-отгоре
soak
Wed Aug 19 2009, 11:08
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Piandeto преди време беше много мълчалив, спокоен. Какво му стана? Пуберитета ли го тресе? Но е и факт, че когато влезна той замълчава. Явно не иска да го сполети заветния БАН на Крумовград(това важи и за другите играчи от този град). Следващият път когато влезна в сървъра и той е там, ще си поприказвам лично с него, ако не ме послуша, ще бъде блокиран достъпа на играчите от Крумовград за неопределено време.
Най-отгоре
Уебсайт
DSGL
Wed Aug 19 2009, 11:57
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Ае човека не е толкова лош ама изглежда имат дразга тука и става напечено пък не искам да деля кой какуф бил пък и неме интересува от както спрях да се занимавам да го гаг и докато съм там няма проблеми с него,а че прекълява някой път направо се улива и хаха лошо псувъл един колега така че не му носи допълнителни точки
Най-отгоре
aTuJla
Wed Aug 19 2009, 18:16
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
според мене трябва да му се сложи един banconfig но и това е временно но поне няма да посдрада Крумовград
Най-отгоре
piandeto2
Wed Aug 19 2009, 19:34
Гост
Abе 6o ne si gleda6 rabotata Danger?Napusuvah te pri polojeniе 4e si pi6a s dr 4owek ne sam go obidil ili kfoto i da e ti mi vikash da mal4a e az ne moa da pi6a v sarvara li kfo ? Ti koi si da mi kajesh da mal4a pri polojenie 4e ne sam obidil nikoi sled tfa vi teglih mainite normalno. Gog kolkot do tebe ti si mi super nekaf tap to4no za tfa i te ebavam ti ne zaslujavash pravata det sa ti dali igraqt 2 ma hakeri kazah ti koi sa ti sedish i ni6tu ne praish e kfo e tfa ? po4na me gagvash 6ot sam ti zapovqdval ? kazah ti ima 1 afk slay go tfa zapoved li e za teb ?PS: Se mi e taq dali she iam ban ili nqma az igraq v roni ot 2 god ne sam obijdal nikoi do skoro prosto slojihte prava na sekfi tapaci 4e nqqm dumi 4oveka ne moje da igrae kak da razbere koi e s hack i koi ne ? evala 1 admin det me radva TransLucent moe igrae stava za admin GL

sorka 4e pi6a na eng ama me marzi da svalqm kirilizator

a GOGO sq gledah demoto zna4i ser si baven ti kolko pati ti kaam bqh sms admin mina 1 mesec nqma prava re6ih da podpomogna na sarvara ama kak da go obesnish na bavno razvivasht



Другия път се научи да пишеш на кирилица! "Прочети преди да пишеш!"

Редактирано от exTreme

[ Редактирано Thu Aug 20 2009, 00:37 ]
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Thu Aug 20 2009, 00:28
Гост
ей човек то не ти тряя там квото искаш просто виж този урок !! Как да пишем на Кирилица във форума на Ро - Ни?
Най-отгоре
piandeto2
Thu Aug 20 2009, 00:38
Гост
danger ne mi kazvai kfo da pravq i kfo ne po4nal si demoto ne kogato trqbva no tfa e normalno nali trqbva az da izlqza vinoven se pak ama mi e se taq praite kot 6tete



Aбе човек за втори път те предопреждавам още един такъв пост и ще има последствия, казах ти пиши на кирилица!

[ Редактирано Thu Aug 20 2009, 00:47 ]
Най-отгоре
D a N g E r
Thu Aug 20 2009, 00:39
Регистриран потребител #331
Регистриран: Sun Feb 03 2008, 01:21
съобщения: 245
Задължения на Админите в Сървъра
Администраторът е длъжен да:
1. Да помага на играчите в сървъра при необходимост.

* Да разяснява правилата, командите и т.н. в сървъра.


2. Да прекратява всякакъв вид кавги, караници между играчите.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. Да наказва играчи според вида на нарушението.

* Обида - amx_gag name; camping - amx_slap name 0(един път), cheating - kick, ban.
Най-отгоре
naspooo
Thu Aug 20 2009, 03:41
Гост
дам така е !
Най-отгоре
piandeto2
Thu Aug 20 2009, 10:29
Гост
q mi kaji kva kavga si prekratqval kat si pisah s fr ? i ti mi vikash da mlakna nikaf kur i ot teb ne stava



Край след 2 предопреждения пак пишеш на латиница! Бан!

Редактирано от еxTreme

[ Редактирано Thu Aug 20 2009, 11:24 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System