Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Желания за бан.. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
NoobSaibot
Tue Sep 01 2009, 15:11
Гост
А този кандидат бана ли го бе ???? link
и той си поиска..... ама като го гледам във твойте снимки нещо го няма тва а ??? ЗА КОлко време ми е бана ? колко пъти да питам ?!?
Най-отгоре
Battleman
Tue Sep 01 2009, 15:32

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Вижте к'во ще ви кажа, тук няма ВИП персони, на които да има чистя след това. Не ме интересуват к'ъв админ познават и дали са админи. Т'ва, че NoobSaibot и exeqtR? се водят нек'ви дружки и познават по-стари админи от AboutMе не им дава правото да се лигавят с новите. Пича си е прав, търпете.
Най-отгоре
exeqtR?
Tue Sep 01 2009, 15:40
Гост
хмм.. Battle не разбирам аз какво съм направил само му казах на kazi и тва беше след тва AboutMe почна да се заяжда с мен сминал съм сичко и съм качил в другата тема
Най-отгоре
NoobSaibot
Tue Sep 01 2009, 15:45
Гост
АМи в деиствителност аз тоя Exeqtr не го познавам днес покрай бана се запознахме... а тоз новака голяма клечка се извади... в менюто на
сървър-ресторант РО-НИ цс има "Бан по поръчка" грамаж: На килограм а цена : безплатна....аре Ключ на темата според мен....Бан вече нямам Фр то ми също ...аре живи здрави и кои от каде е само да кажа на "Абаут ме" да внимава с бановете...мн тежко го раздава....
Най-отгоре
sAks
Tue Sep 01 2009, 15:46

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Хмм, аз пък не съм съгласен! Как така ще банва за такова нещо! Закво е гаг командата? Та извинявайте, ама всички ако земат да банват за подобни неща... къде ще му излезне края! Изобщо не мога да се съглася с постъпката на съответния админ! То играчи, къде псуват на майка получават гаг за 7 мин, за тва нещо бан? Окей прекалили са ама по - леко бе хора, кво прайте Вие??!!
Най-отгоре
Battleman
Tue Sep 01 2009, 16:00

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Сакс, извинявай, но ако ще вземат админ за подигравка, независимо дали е нов или стар, няма значение. Респектът трябва да го има.
Най-отгоре
pobyrkan
Tue Sep 01 2009, 16:02
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Аве еи я бързо да си оправяте подписите,че незнам за другите колеги,ама аз ще взема да ви банвам до живот за тези подписи....Хептен нагли взехте да ставате.Дражте се малко на положение.Такива своенравиа,нагли изказвания и подписи... Я си опичиате малките акълчета,че взех да се дразня.Тук хептен анархия стана !!!

[ Редактирано Tue Sep 01 2009, 16:05 ]
Най-отгоре
aboutme
Tue Sep 01 2009, 16:04
Гост
Админ съм от 3 4 месеца бана ти е от конфиг повече не виждам за какво да коментирам , няма да провокираш наляво и надясно и ще има мир и щастие като се правиш на голям по нета ще си баннат , аз съм админ да гледам за реда и спазването на правилата , а ти си експерементираш с толерантността ми , но и тя както много други неща не е безконечна , за това за напред не се прави на луд и на някакъв големец , просто не ти отива на годинките , държанието и прочие , сАкс приемам препоръката ти , но нека сам да преценя , а вече главните ще правят изводите и ще теглят чертата.Не смятам повече да се себезащитавам или да изтъквам явната липса на трезво мислене на някои от така приятните"" и коректни"" събеседници , не мисля , че е нещо , на което трябва да обръшам толкова голямо внимание.
Най-отгоре
soak
Tue Sep 01 2009, 16:07
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Ще копирам мнението си от другата тема и също като другата ще заключа тази!

NoobSaibot не си проси банове! И аз съм слагал по желание на играч банове и нищо не ми пречи да го правя отново и отново.. Админите няма да бъдат наказани, поради простата причина, че не са виновни те, а ти самия! Те са си в правото! Внимавай какво правиш и как го правиш, че да не се наложи да ти слагам аз банове! Темата я заключвам и ти махам бана, но следващия път може и да се замисля!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System