Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Днес разбрах, че играя с СД :D - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Днес разбрах, че играя с СД :D
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Stankov
Tue Sep 08 2009, 12:40
Гост
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin -= Ro-Ni CS 1.6 DeathMatch =-
[AMXBANS] You have 2 weeks , 2 days , 6 hours , 6 minutes and 14 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Aim*Ak4e
[AMXBANS] Reason : ' [Reallite HLGuard] CD Hack Detected '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 79.100.209.244

каква е тази смешка бе не, че ми пука особенно ама къв е тоз смешния бан който сте ми сложили ника ми е Stankov, никога не съм играл с такъв ник Aim*Ak4e. А пък и да съм пуснал точно СД след като играя в сървъра от половин година и знам, че ако пуснеш СД получаваш директно бан. Поне аим да бях по - малко щях да се хиля
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Tue Sep 08 2009, 13:13
Гост
Тая джунджурия и мене ме е банвала за бхоп скрипт и не сам бил с скрипт а и не само аз се оплаквам от токава грешка
Най-отгоре
BreathTaker
Tue Sep 08 2009, 13:24

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
FaNaTiKa, ако те банва с твоя nick значи играеш със cfg за bhop... А за Stankov, явно банна ти е объркан, сигорно имаш едно и също Ip със тоя баннатия играч Aim*Ak4e!
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Tue Sep 08 2009, 13:28
Гост
Бана не беше с моя ник ама тва беше отдавна тои ми изтече
Най-отгоре
Stankov
Tue Sep 08 2009, 13:32
Гост
;оже ли се пак да ми се махне, защото немога да вляза и в класика. Тоз Aim*Ak4e вече си е сменил ИП-то.И аз съм на бтк и мога си го сменя, но не искам да го рестартвам постоянно. Според мен няма изобщо смисал да се банват ИП-та на бтк, тоз който е играл веднага сменя ИП а после някои като мен като има същото ип неможе да влезе. Така, че махнете бана
Най-отгоре
Addicted
Tue Sep 08 2009, 13:39
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Stankov написа ...

;оже ли се пак да ми се махне, защото немога да вляза и в класика. Тоз Aim*Ak4e вече си е сменил ИП-то.И аз съм на бтк и мога си го сменя, но не искам да го рестартвам постоянно. Според мен няма изобщо смисал да се банват ИП-та на бтк, тоз който е играл веднага сменя ИП а после някои като мен като има същото ип неможе да влезе. Така, че махнете бана



Добре е, какво да ги правим като са хак да ги гледаме ли ????
Най-отгоре
BreathTaker
Tue Sep 08 2009, 13:51

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
tIk trIk * написа ...

Stankov написа ...

;оже ли се пак да ми се махне, защото немога да вляза и в класика. Тоз Aim*Ak4e вече си е сменил ИП-то.И аз съм на бтк и мога си го сменя, но не искам да го рестартвам постоянно. Според мен няма изобщо смисал да се банват ИП-та на бтк, тоз който е играл веднага сменя ИП а после някои като мен като има същото ип неможе да влезе. Така, че махнете бана



Добре е, какво да ги правим като са хак да ги гледаме ли ????

tIk trIk*, не виждаш ли, че човека не е баннат от админ а е баннат от HLGuarda.

[ Редактирано Tue Sep 08 2009, 13:52 ]
Най-отгоре
Stankov
Tue Sep 08 2009, 19:32
Гост
Абе няма смисал чак от таъв бан 2 седмици, защото не прецаквате хакера ами прецаквате другите потребители на БТК като мен. Един бан 1 час е предостатъчен
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Tue Sep 08 2009, 19:56
Гост
Преди 3 часа HLGuarda ме бан за 20 дена ама нз що ето какъв е бана
Player UNKL | FaNaTiKa
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 77.78.159.56
Invoked on 08-09-2009 - 16:24
Banlength 28800 minutes
Expires on 28-09-2009 - 16:24 (2 weeks 5 days 20 hours 30 minutes remaining)
Reason [Reallite HLGuard] Simple OrK-ESP Hack Detected
Banned by Admin -= Ro-Ni CS 1.6 DeathMatch =- ()
Banned on Server -= Ro-Ni CS 1.6 DeathMatch =- (de_inferno)
Previous offences 0
Най-отгоре
Tony.
Tue Sep 08 2009, 21:32
Гост
станков не виждам защо правите такива безмислени теми като ти е еднакво ип-то с някакъв банат ем рескаи модема и играи ко праите тука някви излишни теми само да се спами ...
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System