Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Само на мен ли ми се случва :@ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Само на мен ли ми се случва :@
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
BirthDay
Wed Sep 09 2009, 22:55
Гост
темата е тук понеже не мисля че е много важно.. Та питам защо винаги като вляза в който и да е сървър.. играя играя няма лаг никав , но изведнъж ми забива и след 3-4 секунди ме пуска чак . така немога да направя и 1 фраг зажото както ми секва и след това сам умрял .Това се случва доста често и искам да питам има ли други с моя проблем и как да го оправя ако е възможно.Направих сички начини който знам за намаляване на лага но нестава.. не ми лаги ами ми засича .... Please Help ;( ;(
Най-отгоре
EuphoriA
Wed Sep 09 2009, 23:00
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Prolukчо .. и аз го иамм тоя проблем .. само, че мен ме изхвурля от цс-а .. нито скайпа .. ми е включен .. нито музика слушам .. само си играя .. и по ено време .. ми забива .. и ме дропва .. и чак след 15-20 секънди ме пуска да влезна в сървара ..

[ Редактирано Wed Sep 09 2009, 23:00 ]
Най-отгоре
J4M..!
Wed Sep 09 2009, 23:03
Гост
Ха Лудетина и аз имам тоя проблем ?? Играя към 30 минути и ме дропва и си мисля че е от сървъра тръгвам да влизам пак и ме дропва от целия цс ... и като вляза си ме пуска веднага не е както при теб а Пролух днес и на мен ми се случи това самоче пишех нещо и чак след 1 мин ми се показа кво съм писал ?? и не можех да ходя инче виждам другите кво пишат ??
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System