Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] ЗДАВЕТЕ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
kz@gada
Thu Sep 10 2009, 20:39
Гост
Играя кънтар от около 10години всеки път когато имам свободно време бил сам админ из доста сарвари сарвари и истински мразя хакерите иамам поне 350 бама от мездународни сарвари а тук някакво си измиследно админче схте ме бамва дазе без да мепредупреди просто штото така му е било кеф какво е това питам аз !!!!!!!!!!!!!!!! Като се мислисш за голяма работа пич (3dpaB) даи си спретнем едно двубоиче в зала и дате видя колко си добар!!!!!!!!!!!!! Та такмо и дасе обедиш дали сам хак !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Най-отгоре
Billie
Thu Sep 10 2009, 21:03
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Нека изкажа мнението си.Този kz@gada всъщност е HaNiBaL или поне така мисля, защото веднъж си беше сменил ника на ханибал И според мен въобще не е хак и мен ме е съмнявал много пъти винаги минавах спек и демота и кфо ли не съм му правил и казвам, че не е хак.Ся ако ме питате къде ми е демото ами в кошчето и делийтнато от там .. ^^

[ Редактирано Thu Sep 10 2009, 21:04 ]
Най-отгоре
kz@gada
Thu Sep 10 2009, 21:21
Гост
Да другия ми ник е HaNiBaL няма какво да крия никога не играя с хак 1000пати сам казвал които невярва да играем на варзано ва зала и да се обеди,а за писането на бг мн се извинявам от години не сам писал на бг .
Най-отгоре
Stankov
Thu Sep 10 2009, 22:09
Гост
kz@gada написа ...

Да другия ми ник е HaNiBaL няма какво да крия никога не играя с хак 1000пати сам казвал които невярва да играем на варзано ва зала и да се обеди,а за писането на бг мн се извинявам от години не сам писал на бг .

това ме разби как може от години да не си писал на бг
Най-отгоре
Madman-
Thu Sep 10 2009, 22:25
Гост
може би на компютър не писал на бг
Най-отгоре
Nismo.dll
Thu Sep 10 2009, 22:47
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
emi ne .. mn lesno .... purvo vi6te 4e 4oveka mai ne e ot BG ili ako e ne mislq 4e e bil roden tuka... i 2ro .. az kato bqh 4 godini v 6tatte ne mislq 4e vob6te za tolkova vreme sam pisal na Bg taka 4e..... i srq 4e ne sam na kirilica ama smenqm hardove pravq prostotii ii o6te ne sam naglasil si4ko ... a 6to za tva 4e e walll onzi den be6e s men v AIMA i ne mislq 4e e hack neka admina da predstavi demo i togava da sse re6i ... ako nqma demo az mislq 4e trqbva da mu se mahne banna ?


пиши на кирилица Madman

[ Редактирано Thu Sep 10 2009, 23:29 ]
Най-отгоре
EuphoriA
Thu Sep 10 2009, 23:09
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
kz@gada .. Според мен не си лал мн пъти съм играла с теб в АИм иамм и демота .. ;д ... само , че си мн говориш в сървара ... Тва ти е единствения проблем .. +_+

[ Редактирано Thu Sep 10 2009, 23:10 ]
Най-отгоре
{[Pr0luX]}
Thu Sep 10 2009, 23:21
Гост
Nismo написа ...

emi ne .. mn lesno .... purvo vi6te 4e 4oveka mai ne e ot BG ili ako e ne mislq 4e e bil roden tuka... i 2ro .. az kato bqh 4 godini v 6tatte ne mislq 4e vob6te za tolkova vreme sam pisal na Bg taka 4e..... i srq 4e ne sam na kirilica ama smenqm hardove pravq prostotii ii o6te ne sam naglasil si4ko ... a 6to za tva 4e e walll onzi den be6e s men v AIMA i ne mislq 4e e hack neka admina da predstavi demo i togava da sse re6i ... ako nqma demo az mislq 4e trqbva da mu se mahne banna ?





ако обичаш поправи си поста на кирилица
Най-отгоре
cRacK^BraIn3d
Thu Sep 10 2009, 23:29
Гост
Пича не е хак! Давам 100% гаранция, но не и демо, щот неам такиз , но сега по темата; виждал съм го в много сървъри и много пъти съм го гледал и наистина си играй без хак просто му се отдава
Най-отгоре
Disturbed.dll
Fri Sep 11 2009, 00:47
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
И аз мисля, че не е хак. Пролукс ти не прочете ли поста, че има проблеми с харда (сменя го и инсталира драйвери) и затова няма кирилизатор ?!?! Или беше длъжен, пак да пуснеш адския коментар "ако обичаш поправи си поста на кирилица ", след като вече е предупреден от модератор.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System