Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] NAUTILUS and GoDs | ThUnDeR GoD - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] NAUTILUS and GoDs | ThUnDeR GoD
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
t0kera*
Sat Sep 12 2009, 01:31
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Демота- link link
Ип-та и никове-

П.С. ип-тата на 2-та играча са в снимката!

[ Редактирано Sat Sep 12 2009, 01:38 ]
Най-отгоре
ThUnDeR GoD
Sat Sep 12 2009, 02:26
Гост
Незнам за вас ама аз изобщо немога да дръпна ДЕМОТАТА А колкото до моето ИП.... Хмм... То е нереално ... а и колкото до моето хакерство пуснах хака за първи път от година и половина..... и то заради NAUTILUS, защото ми писна да чакам админите да се наконтят, и току виж хакера избягал, та реших щом той е пуснал хакче викам и аз така да пусна да се разбере на кой е по силен... та на демото ми ще видите че гледам да убия само него.... макар и да убих тук там някой друг.... ако се вгледате ще видите че киловете които правя с хака са тези които обивам NAUTILUS а колкото до другите убити, те просто ми се испречиха на пътя, аз немога да спра AUTO-AIM SCOUT ( или просто казано смао се насочва ) но пък за разлика от това почти го овладявам.... а да..... и Tw1x Винаги ще си бъдеш ламя . Благодаря че прочетохте този offtopic


Post By:GoDs | ThUnDeR GoD
Най-отгоре
t0kera*
Sat Sep 12 2009, 02:31
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Кой те е карал да го пускаш а?Не е казано че като той има хак и ти трябва да го пускаш!Дай всички ся като видим хакер и да пускаме хаковете а ко ше каеш???? Да бях пуснал и аз а? От тук нататък както преценят админите!!!
Най-отгоре
aTuJla
Sat Sep 12 2009, 02:56
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
thunder това че си с "нереално" ИП изобщо не пречи когато те видя в сървара да те бан и да не можеш да влезеш а се някога ще те видя пак и ненавиждам такива нагляри като теб като си на БТК и си БОГ ще те набарам се в някои сървар
Най-отгоре
Golchev
Sat Sep 12 2009, 03:31
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
ThUnDeR GoD

ОПРАВИ СИ АВАТАРА!! ТОВА Е МНОГО ОГРОМЕН И РАЗМЕСТВА ЦЕЛИЯ САЙТ!!
Най-отгоре
Уебсайт
agrszgwagwa
Sat Sep 12 2009, 14:37
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
Пролукс, ти няма ли да спреш да се заяждаш с хората??? Ти на колко си години а? А това дали си тъп всеки сам за себе си ще прецени... Колкото до тъндър .. Мисля, че дори да е така както казваш трябва да си понесеш наказанието от играта с хак!
Най-отгоре
ThUnDeR GoD
Sat Sep 12 2009, 15:14
Гост
То ми е се едно дали ще си понеса последствието..... за мен няма значение..... винаги съм получавал банове от/за ламери ( някой път става дума и за админи ) като някой хора ..... това че ми направихте поредното демо не е изненада за мен.... колкото до тия където немогат да си спрат жаждата за да плейкат с хакчето аймерче.... Аз мога да кажа че половината в класик,ДМ,лар3,гънгейм, айм, серверите играят с WALL , но тъй като няма постоянни админи в тези сървъри винаги ще има хакове.... Това че играя с хака само и само заради друг който не се страхува да джътка си е мой проблем.... а колкото до tw1x ... Повярвайте ми голяма ламя е ... и е супер мн голям клюкар .... не го виня че е супер прост .... А колкото до тези които ме мислят за малак ... Хмм..... Незнам дали те въобще ми имат годините, или още по добре казано да са по големи от мен Този който играе много добре мога да го позная ... този който ми играе първата игра ламерско ( т.е. неможе си хване фраг ), а на следващата мап ни прави да си бараме ушите ... не само е с WALL хак ами и са прави на голямата работа.... и като му кажеш ади 1в1 не искат ... защото знаят че са ламери и като направят 4-5 фрага на 1в1 веднага ще си проличи.... А админите изберете си редовни админи ..... а не да ми пускате смешни плугини от рода "aim bot catcher" "SAY hack analyzer" "HLGUARD" "ALIAN GUARD" и т.н. това са бъгващи програми... които забавят сървърите, е да за простаците които незнаят как да махат натписа на хаковете си, мда помагат банват ги, но до такава степен се стигнаха хакерствата че чак и в прочутата Man1a с прочутия FLEX-Anti Cheat вече се играе с хак.... а там колкото админи има леле направо думи нямам..... Играл съм с хакове и преди знам какво е значението как се исползва до какво води.... но какво да кажа оттървах се от тях до една степен.... Просто търпях търпях търпях, еми да ви кажа немога да търпя вечно.. Благодаря че ми прочетохте отново дългия ми offtopic
Най-отгоре
CrazY
Sat Sep 12 2009, 15:29
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
Играеш с хакове, обиждаш наред, правиш се на познавач, все едно си писал сорса на играта... Като си на БТК да не си гепал дедо Боже за шлиферо? За 1 мап мога да ти вгорча животеца, ма не съм чак толкова лоша.
Ко ръсиш акъл с кофи? Играй човешки и толкова. Като не ти изнася - изнасяй се.
Peace
Най-отгоре
cRacK^BraIn3d
Sat Sep 12 2009, 17:54
Гост
ThUnDeR GoD кат има хакер в сървъра мой да потърсиш админ ако немойш да намериш си трайш...минааш спектатор и му прайш демо после долкадваш сменяш сървъра... толко много възможности има а ти избираш най-глупавата и най-детската(да пуснеш и ти хака, че кат флезе админа), че кат флези админа не само оня да пострада ма и ти да му прайш компания... , а ся колкот и да спориш играл си с хак с др думи нарушаваш правилата и няма как да минеш между капките, ще си понесеш наказанието пък после прай кот си решиш...
Най-отгоре
Stankov
Sat Sep 12 2009, 18:09
Гост
ThUnDeR пич не ставаи с ламера ламер като е включил хак недей и ти да пускаш безсмислено е това е просто един масак голяма работа да пуска хак по добър няма да стане нито ще играе на турнири просто пуснал хка и се кефи като мангал в такси. И не се заблуждаваи, че си недостижим като ИП-то ти не е реално, могат да те баннат и по сериен номер на дъното
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System