Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] няма ли кои да ги спре тея ламе*и ?! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] няма ли кои да ги спре тея ламе*и ?!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
fena01
Sun Sep 20 2009, 13:29
Гост
някои няма ли да накаже теям малумни малко тъпи некадърни комплексари админите абоут ме и кази 1рво кази си сменя маповете и дава вотеове когато си иска 2ро тоя скапаняк абоут ме ме обижда

link
ето вижте
пс искам да се извиня за грубите думи но нпаравих 40 теми и тея пак си прават кото искат и ми е неконфортно да игаря така както и на другие играчи :
пс2 да не говоря че абоут ме се слапва зад мрежа
Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Sep 20 2009, 13:37
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Така аз бях в сървъра и видях, че ти прекали със заяждането, нз какво са правили преди да вляза, но ти наистина взе да им лазиш по нервите, както и по моите.
Най-отгоре
kazi
Sun Sep 20 2009, 13:38
Гост
Така FLASH научи се да пишеш правилно и 2-ро всеки път когато влезеш в сървъра се заяждаш с нас (me / ABout ) и скоро време ще ти сложа един бан че ми писна да се занимавам с комплексарчета като теб на по 13 годинки


[ Редактирано Sun Sep 20 2009, 13:39 ]
Най-отгоре
fena01
Sun Sep 20 2009, 13:38
Гост
добре ти ще си доволен ли ако небеше админ и тя двамата почнат да си прават кото искат и ако им направиш забележка те почват да обиждат и псуват?!
Най-отгоре
j4M!
Sun Sep 20 2009, 13:39
Гост
fena01 знаеме те що за стока си .. Темата е безсмислена
Най-отгоре
aboutme
Sun Sep 20 2009, 13:41
Гост
"пс искам да се извиня за грубите думи но нпаравих 40 теми и тея пак си прават кото искат и ми е неконфортно да игаря така както и на другие играчи "
Тъй като очевадно си достигнал предела на мозъчните си възможности(мозъчен фалит), ще ти кажа къде е грешката , заяждаш се правиш безконечни теми из форумите(СПАМ) , оплакваш се от Абаут ме от кази , от който ти е удобно , искаш да се съобразяват с незначителната ти персона , искаш ти да си шефа , еми нема да стане , т'ва не е мандра.Като ме изкараш извън нерви , нормално е да те нагрубя.На всички преча , а само ти и другото ти аверче дет ти е кракнало GTA-to деразайте с тъпи постове из форума
Оставаме на соак да вземе поцизия.

[ Редактирано Sun Sep 20 2009, 13:42 ]
Най-отгоре
soak
Sun Sep 20 2009, 13:43
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
...
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System