Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [преместен] бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [преместен] бан
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
fena01
Mon Sep 21 2009, 15:34
Гост
бан без причина това не е хубаво еьекутор ти си админи от скоро случва се но прочети првилата
добре казваш заяждам се с вас даи снимка да видя къде се заяждам че ми омръзна и от товите глупости

Най-отгоре
j4M!
Mon Sep 21 2009, 15:41
Гост
Flash продължавай да се заяждаш с мен, abouT mE i kazi и ние ще седиме и ще те гледаме На нас ни омръзна от твойте глупости седиш афк аз те киквам и ти идваш в сървара като бог " КОЙ МЕ КИКВА " аз ти казвам аз те кикнах ти " КЪФ СИ ТИ ДА МЕ КИКВАШ " не мисля че тва е поведението с което трябва да се държиш към нас Днеска още като влязох ти псуваше аз те гагнах ти продължи и после ми викаш аре бани ме и после ще видиш кво става абоут ме ми написа на админ чата снимай и го бан но аз му казах че няма да те банна писна ми от тебе баннах те за 30 минути следващия път ще бъде за повече престани вече
Най-отгоре
fena01
Mon Sep 21 2009, 15:46
Гост
омг даи снимка кадето сам казал "Много ама много ви се моял баннете ме неискам да играя повече тука толко лискам бан"
искаш ли да ти кажа кво стана стана въпрос за банове и ти казах да неме банеш и мене като ето го това е:
Най-отгоре
soak
Mon Sep 21 2009, 15:49
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
fena01, спри да се заяждаш с админите и играчите! Един ден може да ми писне от глупавите ти оплаквания, при което повече в тези сървъри няма да влезнеш! Не си проси банове, не обиждай играчите и админите! Обещавам ти, ще бъдеш неприятно изненадан някой ден! Ако ще се оплакваш от когото и да е било, то поне представи нещо по-стойностно!
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System