Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Админ:david - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
t0kera*
Sun Dec 20 2009, 14:34
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Значи тъкмо влизам в детрън и виждам тоя "админ" да псува в tsay чата а след това един играч (SiLeNcE мился че беше) каза че и него го е псувал обаче не можал да снима.

П.С. Скайп съпорта беше извън линия за това пиша тук!



[ Редактирано Sun Dec 20 2009, 14:35 ]
Най-отгоре
taffch0
Sun Dec 20 2009, 14:38
Гост
До колкото помня май и аз съм го виждал да псува....според мен трябва да се сложат някакви изисквания дори и за СМС АДМИНИТЕ .. , защото много богове станаха.
Най-отгоре
ronny10
Sun Dec 20 2009, 14:47
Гост
Можете и да го оставите без права, но за мен по-добре е да го научите на команди (било то за чат или ...) и на правилата.И аз съм го виждал да прави глупости , но му казвам кое е правилно и кое не е.Никой не се е родил админ, новичак си е незнае командите , но не е казано че няма да се научи.
Най-отгоре
t0kera*
Sun Dec 20 2009, 14:50
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Еми и аз му обяснявам той ми се прави на интересен а после ми се извинява...
Най-отгоре
BreathTaker
Sun Dec 20 2009, 17:19

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
ronny10 написа ...

Можете и да го оставите без права, но за мен по-добре е да го научите на команди (било то за чат или ...) и на правилата.И аз съм го виждал да прави глупости , но му казвам кое е правилно и кое не е.Никой не се е родил админ, новичак си е незнае командите , но не е казано че няма да се научи.

При положение, че е псувал едва ли ще остане безнаказан! Пък и какво сме виновни ние, че е новичак? Да научи първо командите и после да се мъчи да ги използва?
taffch0 написа ...

До колкото помня май и аз съм го виждал да псува....според мен трябва да се сложат някакви изисквания дори и за СМС АДМИНИТЕ .. , защото много богове станаха.

Ами то изисквания си ги има, по-точно те са "Правилата за администраторите в сървъра". Май не си ги чел? Те въжат и за временните (SMS) админи!
Най-отгоре
soak
Sun Dec 20 2009, 17:30
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Правата му бяха отнети! Заключвам.
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System