Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Така и не разбрах... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Така и не разбрах...
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
KOTAPAK
Wed Feb 17 2010, 20:54
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Ей шибаняк такъв ще ти дам аз на теб едни доказателства. Митев може да прави каквото си иска със сървърите и не си ти човека, който ще му държи сметка и ще му искаш доказателства.

[ Редактирано Wed Feb 17 2010, 20:55 ]
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Wed Feb 17 2010, 21:04
Гост
Добре бе чакай да видим митев какво ще каже дали сам го карал да пуска сървара или тем подобни
Най-отгоре
LoLa ;]
Wed Feb 17 2010, 21:04
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
KOTAPAK написа ...

Ае какъв авторитет бе... Тия 2те пишлемета дранзеха нарочно Митев и го караха да пусне catch сървъра, за да лаги в другите сървъри. Толкова ли сте късопаметни и тъпи като галоши. Утре ще забравите и за поразиите на пишман хакерите и naspooo, пффф. Незнам злопаметен ли съм или запомням много ненужна информация, но се учудвам на вашите мозъчета.
Ако искате дайте му права като на soak на това хюмне. Баси хората.


Не само ти помниш тогава ако не се лъжа митев беше исключил всички сървъри заради тия 2-мата а сега иска да му върнат правата...Няма кво да пишеш тъпотий и да прайш теми не вярвам да ти се върнат правата скоро или въобще ма тва друг го решава.
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Wed Feb 17 2010, 21:13
Гост
Ама дори да не ми се върнат правата аз и смс мога да пратя но защо аз сам обвинен че митев е спрял сърварите какво сам му казал (Апсолютно нищо) с него не си бях посал можеби седмица преди това и нямам никаква представа за какво аз сам замесен в това ще сам благодарен дори някой да ми каже каква е моята вина и какво сам казал точно и предпочитам това да е митев

И спрете с коментарите заради тях спряха сърварите искам само да разбера защо аз сам замесен и какво точно аз сам направил за да спрат сърварите а КОТАРАКА излезе извън релси не знам дори и защо. само защото го питах каква е моята вина

[ Редактирано Wed Feb 17 2010, 21:15 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Wed Feb 17 2010, 21:19
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Не съм извън релси, просто се учудвам как може да има такива нахалници. Има 15на раздела, търси си спокойно темата написана от Митев там си има доказателства. И спри да ми се правиш на светец, че да не ти изпращя един бан от всички сървъри, защото вече почваш яко да дразниш. Не съм ти някое 14 годишно хлапе, което да мотаеш. Незнам може и да съм много мнителен ама предпочитам да съм такъв пред това да съм оваца, част от стадото.
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Wed Feb 17 2010, 21:25
Гост
няма значение не мога да намерия темата ще изчакам митев да ми каже
Най-отгоре
Battleman
Wed Feb 17 2010, 21:35

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Няма какво да казва, правата не се търсят по наследство. Аз вярвам на Митев, не на случаен играч. И честно да ти кажа, досещаш се през какво ми е ако си сложиш СМС права. Не сте с имунитет трябват 3 кликвания да се махнат ако е нужно.
Най-отгоре
Billie
Wed Feb 17 2010, 21:40
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Темата я няма поради простата причина, че беше в раздел Countrer-Strike 1.6 Catch MoD, а сега този раздел го няма... добре помня,че беше там.. там изришно беше казано, че ти си замесен ...
Най-отгоре
soak
Wed Feb 17 2010, 22:41
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
С една дума - ЗАБРАВИ!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System