Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Предложение за Anti Cheat - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Предложение за Anti Cheat
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Treaxy
Fri Mar 05 2010, 19:58
Гост
предложението ми е да се сложи анти чиит в wc3 сървърите защото съм сигурен че има много аимерчета като броя и някои админи и съм сигурен че тук там има маняци с др хакчета !
Най-отгоре
[♠]Shadow Hunter
Fri Mar 05 2010, 20:00
||||S.W.A.T. <(--)=
Регистриран потребител #2429
Регистриран: Wed Oct 14 2009, 20:32
Град: Koстинброд
съобщения: 57
то си има
Най-отгоре
Treaxy
Fri Mar 05 2010, 20:01
Гост
анти чиит не програма за сканиране на играчите или автоматичен бан ....такъв като в мания сървърите в сектор сървърите ....

[ Редактирано Fri Mar 05 2010, 20:04 ]
Най-отгоре
The Effect
Fri Mar 05 2010, 21:46
Гост
и тия в мания и сектор дават сумати грешки... а ако не ти изнася отивай да си играеш там!!!
Най-отгоре
t0kera*
Fri Mar 05 2010, 21:58
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Да ви кажа според мен няма полза от този анти чийт защото хем сървъра ще се опразни защото ще ги мързи да теглят sXe и плюс това винаги може да се направи хак за sXe Injected или Flex Anticheat затова няма слисъл...
Най-отгоре
bhop4o
Fri Mar 05 2010, 22:20
Гост
анти чиита не предизвикваше ли лаг ...
Най-отгоре
The Effect
Fri Mar 05 2010, 22:38
Гост
абе всичко ще се скапе от античийта.... лаг маг.. всичко ще има и хакери също. както при антивирусните всяка е нова но има и нови вируси които тя не хваща така че със или без няма значение. а темата е само спам според мен..
Най-отгоре
sad
Fri Mar 05 2010, 22:45
Регистриран потребител #1221
Регистриран: Mon Mar 09 2009, 18:20
съобщения: 58
Лага ще стане непоносим,естествено че товари античийта ... и да се сложи пак ще има хакове.. и btw мисля,че флекса се закопува и не е евтин,но може и да греша
Най-отгоре
agrszgwagwa
Fri Mar 05 2010, 22:49
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
Има достатъчно админи в сървърите за да следят за реда в тях. Вариянтът тук с AC система е изпробван не веднъж. Един от първите пъти след като се беше премахнал временно накара сървъра да се изпразни. Това беше преди около 2 години мисля. След това имаше опити за въвеждане но пак има сравнително малко играчи. Не си струват нервите за вкарването на такава система при положение, че ще се наложи отново да се премахне. Главната причина - галът. Хайде с времето 1-2 месеца докато повечето си изтеглят AC, но за сега основният проблем е в това, че излишно се товарят машините от това: )
Най-отгоре
shaggy
Sat Mar 06 2010, 00:25
Гост
Един анти-чийт няма да спре хакерчетата.. Нали ги знаете . Апък както казаха по-горе, лага ще е ужасен.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System