Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Сложете античийт за всички хакове в War3 сървар. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Сложете античийт за всички хакове в War3 сървар.
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
t0kera*
Sun Jun 20 2010, 10:54
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
И каква полза от тая античийт програма?Сървърите ще останат празни и никой няма да влиза а и плюс това колкото знам този Flex Anticheat е доста скъпичък....от порядъка над 100лв. мисля?Така че според мен наистина няма смисъл от този Flex Anticheat...Мислите че в другите сървъри с този античийт не влизат хакери?Ами лъжете се.Няма сигурна система която да пази от хакери а и за това са админите!
Най-отгоре
aboutme
Sun Jun 20 2010, 11:25
Гост
t0kera* написа ...

И каква полза от тая античийт програма?Сървърите ще останат празни и никой няма да влиза а и плюс това колкото знам този Flex Anticheat е доста скъпичък....от порядъка над 100лв. мисля?Така че според мен наистина няма смисъл от този Flex Anticheat...Мислите че в другите сървъри с този античийт не влизат хакери?Ами лъжете се.Няма сигурна система която да пази от хакери а и за това са админите!

Няма нужда от anticheat , има достатъчно админи , не може да се оплачете , че няма админни в сървърите и , ако се сложи чиййта ще си играете по 2ма 3ма , ако имате зор , слагайте го .
Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Jun 20 2010, 11:41
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Ама модертаотите сте яко тъпи парчета. Тая тема защо не е заключена ще в началото?! Много добре знаете позицията на Админите... Тия права са ви сложени само за украшение и за цензура... Балъци.
Най-отгоре
aboutme
Sun Jun 20 2010, 11:45
Гост
KOTAPAK написа ...

Ама модертаотите сте яко тъпи парчета. Тая тема защо не е заключена ще в началото?! Много добре знаете позицията на Админите... Тия права са ви сложени само за украшение и за цензура... Балъци.

Давай да те правят модератор и да оправяш целият свят , ти стана много всесилен, всеможеш , даровит юнак , какжо може да те спре?Ти всичко знаеш и можеш , поклон.

[ Редактирано Sun Jun 20 2010, 11:45 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System