Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / ОМГ.. ПАК МЕ БАННАХА БЕЗ ПРИЧИНА... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ОМГ.. ПАК МЕ БАННАХА БЕЗ ПРИЧИНА...
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
kris_4
Sun Jul 04 2010, 11:51
Гост
Не знам какаво му стана на някой си админ "etaniel" май беше... играя си аз в war3 на дъст_2 и изведнъж бан за аймбот + уолхак за 15 минути... казах си няма да пиша в сайта ще си изчакам може да е някаква грешка. Сега погледнах бана ми е за шестотин и няколко дни... Моля да се покаже демо на "играта ми с хак"!

Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Jul 04 2010, 12:31
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Имаш 3 махнати бана, на мен не ми се струваш чист, но нека админа представи демо и тогава ще коментираме
Най-отгоре
kris_4
Sun Jul 04 2010, 19:41
Гост
АЕ НЯКОЙ ДА ВИДИ ТОЯ АДМИН... НАЛИ БЕЗ ДЕМО НЕ МОЖЕ ДА СЕ БАНВА... ФАКТ Е ЧЕ МЕ БАННА БЕЗ ДЕМО
Най-отгоре
soak
Sun Jul 04 2010, 21:06
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Факт е, че и ти не изоставаш от него. Ти защо не предоставиш доказателство? Не знаеш ли? В тези сървъри си ВИНОВЕН до доказване на противното!
Най-отгоре
Уебсайт
pobyrkan
Sun Jul 04 2010, 21:08
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Хич да не е си доста съмнителен и въпрос на време беше някой да те банне.Пък и да ти махнат бана пак щте те банне някой след няколко дена.
пс: За мен лично никой неможе да ме убеди че даден човек или подобие на такъв не е хак с демо правено от него.Само да вметна за непросветените,че може да си играе с wall и на дамото което си прави хака не се вижда.

[ Редактирано Sun Jul 04 2010, 21:13 ]
Най-отгоре
kris_4
Sun Jul 04 2010, 21:33
Гост
а бе пичове не разбирате ли че няма как да докажа че не съм бил хак защото просто и варвеше играта дори не съм се изявявал точно тогава като някакъф много добър да ме заподозрят за хакер... играя си аз и изведнъж ме банват нито предупреждение нито дори нито 1 човек не беше казал тоя крис е хак... до колкото знам правилата на сървъра се банва с демо къде е демото не мога да разбера... и сега че някакъф си там решил не знам какво да направи аз няма да играя... лично аз това не го намирам за нормално. Вие преценявате но...
П.С.: А и вие нямате ли връзка с админите си та да попита защо си го банна тоя демо нещо да докажеш...
Най-отгоре
admin
Mon Jul 05 2010, 10:46

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
mai е време да се сложи плъгин да се прави демо на клиентският компютър.. така като те баннат демото ще си го имате на компа .. но това не маха правилото за демо на админите !!!
Най-отгоре
KOTAPAK
Mon Jul 05 2010, 16:43
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Aйде дойдохте пак на моя акъл... Като ви го предложих всички се мълчахте. Най-после да се сложи нещо доста полезно.
Най-отгоре
kris_4
Mon Jul 05 2010, 18:13
Гост
Всичко е много хубаво но аз пак си оставам баннат... Моля ви вече да ме ънбаннете или по някакъв начин да се свържете с въпросният админ за да ви докаже защо ме е баннал... след което ще разберете че не съм бил хак...
Най-отгоре
thev0ice
Mon Jul 05 2010, 18:38
Гост
браво бе the one and only
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System