Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Slay без причина - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
DSGL
Fri Feb 13 2009, 18:07
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Неска около 6 без 15 влязах 1.6 в ро-ни класик 1 картата беше детмач бяхме сравнително малко хора,почнах да играя въобще не ми вървеше събрах парички за AWP направих два фрага и единия от който убих "админа" Dexter след това мигновенно получих слаи попитах защо но,никои не ми отговори направих след слая веднага демо дори единия от играчите пита Dextar защо ме слау...http://4storing.com/fr9it/5e17ceba60d3c4cb1ab3d55eb5a0c5b9.html нека да чуем неговото оправдание... Благодаря предварително !
Най-отгоре
sAks
Sat Feb 14 2009, 18:03

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Дака на мен тва демо не ме тръгва, ама съм на ясно, че няма да лъжиш !
Най-отгоре
foRmaL
Sat Feb 14 2009, 18:31
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
Aixan4o написа ...

demoto ne tr1gva ama az s1m sig 4e ne l1ji6 toi bez pri4ina gagva slayva kickva slapva i bannva ! tova e bezobrazie mahaite mu pravata ?

Aixan4o написа ...

da be dexter s1bral malko pari4ki za sms i se misli ve4e za koi s1m az ???? az s1m 6to ne mu mahnite pravata ?


Две от правилата са нарушени - Предупреждение за Бан от форума!!!
Най-отгоре
sAks
Sat Feb 14 2009, 18:43

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Aixan4o, пиши на КИРИЛИЦА и не флооди няколко поста един след друг, а използвай бутона Edit! ( и аз веднъж да се направя на "модератор в сянка" )

По темата: То хубо истината казвате, ама се искат доказателства!
Най-отгоре
Rage*
Sun Feb 15 2009, 16:29
Гост
на 2 модератора се направи...А аз имам въпрос 1 slay ли беше (и моля пишете понятията и никовете на латиница защото се получават SHITове) и ако е дил един slay...'КО СЕ ПРАВИШ 'ВЕ ПИЧ не си хванал админа в добро настроение! Пак питам един slay ли беше! Ако е бил един нямаш основание да искаш отнемане на права! А ти "!!!" на ясно ли си, че ако е платен админ не може да Банва сам си прави изводите!!!!!!!
Най-отгоре
sAks
Sun Feb 15 2009, 17:07

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
На 5 се направих.. И аз имам въпрос, ти наясно ли си с нещата тук?! Има си опция за заплащане на допълнителните флагове, в които се включва и флагче за бан! Иии аз никаде не видях някой да е писал за махане на права...просто предопреждение или нещо от сорта. Извинявай, ама на тебе няма да ти е приятно де влезеш.. и да те самоубиват, щото някой си бил в кофти настроение, тва не е Опти Лан!
Най-отгоре
DSGL
Sun Feb 15 2009, 17:54
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
хаха значи вече за да играем спокоино админите трябва да са в добро настроение... не ти схващам логиката пич и аз съм админ в 1.5 ако съм в лошо настроение да ги банвам а?Въпроса не е за един слаи въпроса е че започват да правят каквото си искат.ако ше правиме като оптилан да си разваляме хубавия сървър по добре да си давам правата... защото поне още на 1.5 няма такива простотии... аиде с здраве..
Най-отгоре
Rage*
Mon Feb 16 2009, 17:32
Гост
а аз пък не мога да понасям някви като тебе под девиза "THE WORLD IS MINE" еми не е пич.....НИЩО НЕ окей....кажи го пред съда някой път когато ченге което не е в кеф ти напише акт! ЩЕ СЕ СМЕЯТ!!! Имаш ли screenshot, а ДЕМО имаш ли? И да ти кажа ти може да си админ в 1,5 ама аз съм админ на всякъде! Един слай не е пруичина да ми ревеш тука!!! Заключвам темата няма какво повече да се каже НИТО ОТ ТЕБ, НИТО ОТ МЕН, НИТО ОТ КОЙТО И ДА Е БИЛО!!!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System