Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / оплакване от админ y6uT_nePBuM_HoMEpoM - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
оплакване от админ y6uT_nePBuM_HoMEpoM
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
GodFatheR
Wed Feb 18 2009, 20:49
Гост
този шемет ме бан от wc3 защото много го килвах и тои се дразнеше и после понеже е "админ" трябва да се истакне като голям батко и ми вика и "кво сега кефиш ли са" и аз му викам да много се радвам това след като го убих за 3 или 4 път и тои ми вика "бан искаш ли?" и аз знам че няма право да ме бан затова че сам му казал че се кефя и му казах "ае бан ме" и тои ме бан казах на aTuJla и тои го питал защо ме е бан неговото оправдание 1 "било защото много знаеше" а 2 рото защото сам го бил помолил представяте ли си щях да се пукна от смях ако смятате че лъжа някои от главните Mitev или soak да видят лога на 18.02 от 20:00 до 20:35 някаде там се случва пак и aTuJla каза че има снимка на оправданието му моля ако не правата му то поне флагчето d да му баде премахнато защото си няма реална преценка кои трябва и кои не трябва да е бан и за какво трябва да банва
Най-отгоре
aTuJla
Wed Feb 18 2009, 21:13
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
ето я прослувутата причина за бан "защото ме помоли" след което и аз го бан обаче тои на БТК и с наи голямото си нахалство влиза и ми пише " хаха много барзо мина 1 ден " аз мисля че както казва GodFatheR флагчето d не трябва да саществува в неговите права пак може и да няма права ама може да му остаите флаг i с него няма нищо толкоз нередно да направи може малко да flood само

Използвате опцията за качване на снимка в сайта през форума !
link

[ Редактирано Wed Feb 18 2009, 22:27 ]
Най-отгоре
LucKy
Wed Feb 18 2009, 21:42
Гост
Аз сам админ ж wc3 и този админ ме банна незнам защо.Той slapvashe поне около 30 пати един играч който campirashe а то се слапва по един пат и админа Darks1dE го gagna и тои почна да флоодва сервеа с вапроса:Koi me gagna. Аз му казах 3 пати че беше Darks1dE и той ме банна.
Най-отгоре
Addicted
Wed Feb 18 2009, 22:25
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
офф точ голем смешник излезе а пак и си дал XP на сички раси и на негов приятел сас подобен ник някаккав
Най-отгоре
Mitev
Wed Feb 18 2009, 22:27
Let`s Rock !!!

Регистриран потребител #4
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 18:11
Град: Шумен / България
съобщения: 232
Плъгина за регване на никове е готов, до 1-2 дена ще е пуснат !!
Най-отгоре
Уебсайт
GreeNGobliNn
Thu Feb 19 2009, 07:24
Гост
Абе незнам за вас ма мен не ме пипа квот и да прааа ! Lucky може да потвърди ! Може да е подметнал нещо за мен ама нищо повече !
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System