Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблем с домотата... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с домотата...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Atrocious
Sun Aug 14 2011, 20:16
Регистриран потребител #5265
Регистриран: Sun Aug 14 2011, 19:56
съобщения: 1
Здравейте на всички, тази тема е конкретно за колектива на cs.ro-ni.net, моля без излишен спам, от типа на "вижте го тоя днес се регнал и почнал да каа ко да се прай и ко не..."

Значи, пичове искам да ви кажа, че май имате проблем със записването на демота, след като се редиректнеш от някой сървър, към друг. В смисъл такъв, че днес джъмпих и по 1 време се редиректнах, към Wc3+Respawn сървъра, след което забелязах, че има хора в awp сървъра и се редиректнах там, където бях обвинен от играч "nogo smotan"(мисля, че така му беше никът, ако го види и съм го сгрешил моля да ме извини ), че съм играл със CD-hack, и той ме бил видял, разбир'ш ли. И на мен ми стана много забавно, след което реших, че ще си кача демото в сайта, за да се посмейте малко . Обаче след като влязох в папката cstrike, забелязвам, че имам само демо от jump сървъра. Нито от Wc3+Respawn, нито от awp-то.

Просто ви давам приятелски съвет. Направете 1 справка, дали само в тези сървъри е така, или и в другите, след редиректване, не се записва демо, за да не нямате подобни проблеми, с някой оплакващ се потребител.

Ае със здраве!
Най-отгоре
GuIltY
Sun Aug 14 2011, 20:32
Регистриран потребител #4389
Регистриран: Wed Aug 18 2010, 13:15
Град: Бургас
съобщения: 208
Нееее няма такова нещо , демо се прави на всеки сървър !! сега го пробвах специално (да не се бъркам ) ама не се!
като влезеш в сървър се прави демо под името на сървъра (в cstrike папка) след всеки нов мап то се заменя с демото от новия мап ,но ако се "редиректнеш" в друг сървър се прави друго демо ,което е НА сървъра ! , и после като излезеш имаш демо на всеки сървър отделно НО на всеки мап "както казах" се заменя демото с ново пак под същото име !
с две думи Проблем няма ! У теб е проблема

[ Редактирано Sun Aug 14 2011, 20:33 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Aug 14 2011, 20:40
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Демо се записва във всички сървъри,явно е в теб проблема! Погледни пак добре..
Най-отгоре
Addicted
Sun Aug 14 2011, 21:40
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
И при мен записва демо насякаде виж да не е проблема в теб ;]
Най-отгоре
NightRipper
Mon Aug 15 2011, 12:57
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Демото започва да се записва около 20 секунди след като си влезъл в сървъра, може би си излезъл много бързо, ако не е така проблемът е в теб, при мен демотата са наред.

Edit: Погледни във папката със CS, дали вътре няма папка на име "cstrike_lv" преди на мен така ми се беше случвало демотата да отиват в нея, а не във "cstrike".

[ Редактирано Mon Aug 15 2011, 12:59 ]
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System