Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Изчезваща конзола. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Изчезваща конзола.
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Coolkid
Wed Oct 19 2011, 16:53
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
Така, проблема ми се изразява по следния начин - когато натисна бутончето за конзолата (`) всичко си е нормално, когато обаче напиша някаква буква, тя изчезва и трябва да я натисна от ново. Като направя това, понякога ми позволява да пиша дума, започваща с първата буква, която съм написал, а понякога ми изтрива и нея и е невъзможно писането на никакъв код. По принцип не ми пречи, но играя основно в Warcraft сървъра и поради непрестанните гагове ( По трудния начин разбрах, че админите не обичат да им казват истината в очите, или поне наполовина-админите ^.^ ) и ми се налага да пиша имената на предметите, които желая да закупя в конзоалта и това понякога се оказва невъзможно. Any ideas?
Най-отгоре
vol
Wed Oct 19 2011, 17:09
Регистриран потребител #5598
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:47
съобщения: 3
Така значи. Ще потърся с чичо гугъл за да опитам да реша проблема ти (ще едитна поста). По между другото мисля че Предметите се копуват дори и когато си гагнат, но дори и това да не е така ти предлагам да направиш следното:
Отвори си конзолата и напиши:
bind i shopmenu
bind p shopmenu2
bind o ability
(така аз съм си ги байнднал т.е. като натиснеш зададеното копче ти излиза менюто с предметите). Можеш да промениш копчетата по твой вкус.
А колкото до "истината в очите на админите" не съм съгласен-ти преди малко ми направи забележка че гагнах играч, който използваше нецензурирани думи (и ме накара да прочета правилата, което и направих за пореден път преди малко ).
Успех и дано съм ти помогнал !
Най-отгоре
Coolkid
Wed Oct 19 2011, 17:18
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
VollarioN написа ...

Така значи. Ще потърся с чичо гугъл за да опитам да реша проблема ти (ще едитна поста). По между другото мисля че Предметите се копуват дори и когато си гагнат, но дори и това да не е така ти предлагам да направиш следното:
Отвори си конзолата и напиши:
bind i shopmenu
bind p shopmenu2
bind o ability
(така аз съм си ги байнднал т.е. като натиснеш зададеното копче ти излиза менюто с предметите). Можеш да промениш копчетата по твой вкус.
А колкото до "истината в очите на админите" не съм съгласен-ти преди малко ми направи забележка че гагнах играч, който използваше нецензурирани думи (и ме накара да прочета правилата, което и направих за пореден път преди малко ).
Успех и дано съм ти помогнал !



Не ми помогна особено.
1-во не ми е удобно да ползвам точно тези бутони.
2-ро искам да си оправя конзолата.
Биндове си имам, но това с шопменю-то не ми е удобно.
Бинднал съм си - - неклейс, = - маска, това са предметите, които ползвам най-често.

А колкото до последната ти забележка, правилно ли беше, да ме гагнеш заради следния кратък разговор :

Еди си кой : Писна ми да играя с кретени!
Coolkid : Тоест да играеш със себе си?
VollarioN : Заповядай, Coolkid.

Admin Vollarion гагна Coolkid, причина? Използвал ли съм обидна дума? Нарушил ли съм някое правило? Благодаря!

ПП: Ползвам компютър, не лаптоп, операционната система е Windows 7, преди ползвах ХР и нямах никакви подобни проблеми.
Най-отгоре
vol
Wed Oct 19 2011, 17:31
Регистриран потребител #5598
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:47
съобщения: 3
Предлагам ти да преинсталираш играта, тъй като не намерих друго решение ... Също така ти предлагам да не говорим повече за този гаг, защото темата е друга и гледам да се сприятелявам, а не да дразня хората. Ако съм сгрешил ме извини.
Поздрави VollarioN

[ Редактирано Wed Oct 19 2011, 17:33 ]
Най-отгоре
puFi_mIx
Wed Oct 19 2011, 18:09
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Тоя бъг го има почти при всички с 7-цата. Демек и при мен. Оправия май май няма, поне аз не знам. Питал съм и в други сайтове ама решение никъде...
За да можеш даси пишеш в конзолата първо цъкаш "А" няколко пъти и след това можеш да пишеш без да се скрива..
Най-отгоре
vol
Wed Oct 19 2011, 18:23
Регистриран потребител #5598
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:47
съобщения: 3
В такъв случей заключвайте ^^.
Най-отгоре
Coolkid
Wed Oct 19 2011, 18:24
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
Ами, четох че зависело от езика на клавиатурата, сменях де що знам, нищо не подейства, преинсталацията също не помогна. Единственото, което намерих, и което *puFI_mIx спомена е това.. Натискаш някакъв бутон, след това бекспейс, триеш и пишеш каквото ти трябва.Склонен съм да вярвам, че е причинено от езика на клавиатурата, защото 7-цата има доста по-различни настройки от ХР-то, но нямам идея как да го оправя. Оставете темата отключена за някой друг ден, някой случайно ако знае как да се оправи, да спомене.
Най-отгоре
Coolkid
Wed Oct 19 2011, 18:33
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
Всъщност току що открих решението . Значи, даваме десен бутон върху квадратчето за смяна на езиците долу до часовника, след това Settings и на General от първото падащо меню ( Default input language ) избираме - English ( United States ) - US, при мен това е третият възможен избор. След това изключваме ЦС-а ( ако е включен ) и го пускаме на ново. При мен подейства и проблемът се отстрани, надявам се да съм го обяснил достатъчно просто, така че средно-разбиращ човек да ме разбере. Темата може да се заключи, ако някой нещо не е разбрал, да пише лично съобщение, ще му отговоря при първа възможност.
Най-отгоре
puFi_mIx
Wed Oct 19 2011, 18:48
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Като се прибера ще тествам и при мен, ако не е заключено ще пиша.
Най-отгоре
SoundB0y
Wed Oct 19 2011, 19:16
SoundB0y
Регистриран потребител #5178
Регистриран: Fri Jul 29 2011, 12:48
съобщения: 121
Точно така беше и при мен. И така го оправих Явно 7та прави така.

[ Редактирано Wed Oct 19 2011, 19:17 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System