Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Gr3en - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
sandi982
Tue Dec 27 2011, 18:13
Гост
Spawnish по-добре не дей да топваш Gre3n. Вярно преди не се разбирахме, но и тогава нищо не ми е правил. Винаги действа по правило, по преценка и най-важното никога не е нарушавал правило докато сам бил в сървъра. Винаги е действал стъпка по стъпка. На това отгоре е глобален админ защо само ти се оплакваш от толкова много играчи и админи. Просто нищо не се връзва.:)
Най-отгоре
Spawnish
Tue Dec 27 2011, 21:11
Spawn
Регистриран потребител #4643
Регистриран: Sun Feb 27 2011, 21:44
Град: Димитровград
съобщения: 195
щото всеки който може да се оплачи незнае че има сайт вълбще или е баннат.. уоу на мен не ми пречи просто да не се прави на бог че има права и какво като е глобален админ ..
Най-отгоре
t0kera*
Tue Dec 27 2011, 21:35
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Spawnish,
1.дай доказателство за безпричинния слей.
2.Бана за обиждане на админ е до 3 дни.Според зависи обидата.
3.Само да съм видял още 1 такъв бан!И за двамата приказвам!Който направи нарушение,има сайт,има съпорт,има главни админи!Оправяйте се и повече такива разправии между админи не искам да виждам!
Най-отгоре
JODA
Wed Dec 28 2011, 02:07
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
абе пичове не се излагайте така....разберете се в админскиа чат тогава се хващайте за гушите...пък вие направо се и банвате....че и обяснения си искате.....
Най-отгоре
sandi982
Wed Dec 28 2011, 08:34
Гост
Аз съм съгласен с tokera. Да не се повтаря. Намалявате
удоволствието на играчите. Ro-ni е голяма верига и за това мнението ми остава. Ако мислиш, че няма оплаквания от греен защото играчите не знаят, че има къде да се оплакват. Аз лично ще усигоря plugin за реклама. Но не е заради това. То ти самия се мислиш за бог според мен.
Най-отгоре
Spawnish
Wed Dec 28 2011, 12:06
Spawn
Регистриран потребител #4643
Регистриран: Sun Feb 27 2011, 21:44
Град: Димитровград
съобщения: 195
хах на мен на токера мнението не ми прави никфо впечатление . Не се мисля за бог а мисля че съм прав в това положение. Аз се мисля за бог вика ми не съм те виждал в сървъра ще ми казваш кфо да правя чакай малко бе.. Аз когато съм играл сърфа той не е знаел че има ро-ни .Откаде накъде аз съм виновен за това че той наруши 2 правила просто му казах че не трябваше така да прави и почна да ме нарежда и го баннах Откаде накъде аз съм виновен някой друг на моето положение би му фкарал пернамент без да се замисли. Ама моля ви се друг като е в гаф много разбирате и много ви пука а не сте се гледали вие какво правите.
Най-отгоре
Gr3en
Wed Dec 28 2011, 13:50
Регистриран потребител #5121
Регистриран: Fri Jul 15 2011, 14:58
съобщения: 29
Не знам защо продължавате да спамите в темата,ясно е че и двамата сме виновни и ако главните решат ще ни накажат !!
Най-отгоре
t0kera*
Wed Dec 28 2011, 14:03
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Ако видя още една такава проява,наистина ще бъдете наказани!Надявам се да сте си взели поука от горния ми пост!
Най-отгоре
Disturbed.dll
Wed Dec 28 2011, 14:11
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Spawn имам питане защо след като си видял нарушение от страна на Грийн, на предния мап защо не запази демото или некви логове, пикове ами започвате саморазправия. И аз доста често хващам админи в нарушение, към по - дръските снимам, права демота и качвам и съответно се поемат наказанията после. Саморазправията е излишна, без значение кой от кога е админ и подобни и кой е бог. Пък и Грийн съшо е задължен за всеки бан, дори за обида да прави демо или снимка (в случая на обидата) щом слага бан. И в двамата мога да намеря гафове, ако задълбая да ви следя и гледам, но не мисля, че това е идеята.................. хФ и без глупости повече !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System