Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Поредната тема за ГАГ ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Поредната тема за ГАГ !
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
zori
Thu Feb 23 2012, 23:36

Регистриран потребител #5861
Регистриран: Tue Dec 06 2011, 20:33
съобщения: 54
Star написа ...

Прави се когато е неправомерно сложен .. също ПИТАЙТЕ z_i_k_o дали съм псувал .. казах че е ГНИЛА ЯБЪЛКА , а това не е обида ????

целта оправдава средствата.
Картинката от долу е доста поучителна!

Най-отгоре
z_i_k_o
Thu Feb 23 2012, 23:57
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
За "гнила ябълка" беше гагът, което от своя страна е смешно, което от своя страна е грешен гаг...
Най-отгоре
sAks
Fri Feb 24 2012, 00:01

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Вземи кажи на преподавателя си, работодателя си, или дори на някой от родителите си, че е "гнила ябълка" ще се отговориш кое е обида и кое не! Щом администратора е сметнал това за негативно отношение, значи е такова, нищо, че не е груба псувня!

И как може ся, как може за 7 мин цяла тема да се прави, дори и да е позволено..... или просто като си заплюете някой администратор го гоните до дупка.....

Както писах и в др спамерска тема за гаг, смятъм, че е хубаво преди да гагвате, просто учтиво предупредете играча!!!

[ Редактирано Fri Feb 24 2012, 00:12 ]
Най-отгоре
l0r
Fri Feb 24 2012, 00:59

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Star написа ...

link пак ме гагна тоя .. и не съм ОБИЖДАЛ ....
Свидетел ми е z_i_k_o .


Не ме интересува, кой ти е свидетел, и кой не е! Твоят най - добър свидетел е демото ти, а не някаква снимка, на която има гаг!

Star написа ...

чакай сега .. не съм ти искал твоето мнение разел ли си резил ли си ........ да се включат главните че да си изкажат мнението ..


Ти си направил тема за не справедлив гаг! Всяко мнение е от значение!



Star написа ...

Прави се когато е неправомерно сложен .. също ПИТАЙТЕ z_i_k_o дали съм псувал .. казах че е ГНИЛА ЯБЪЛКА , а това не е обида ????


Писна ми вече да се правите на света вода ненапита всичките!!!!
Ти като човек, който е админ - имаш 110на коментара, най - вероятно си запознат с форума, и правилата (явно не си)!
Имам две демота, на които виждам, що за лицемер си (при което са предоставени от играч, а не от админ като теб), и колко невинен си.
1. link - Това не е демото, относно гаг-а ти, но нека следващите преди да пишат, какъвто и да е коментар да погледнат демото (демото е от 16:30)!
2: link - Това е демото за гаг-а, който админа не предостави.
3:
sAks написа ...

Вземи кажи на преподавателя си, работодателя си, или дори на някой от родителите си, че е "гнила ябълка" ще се отговориш, кое е обида, и кое не!


[ Редактирано Fri Feb 24 2012, 00:59 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Fri Feb 24 2012, 10:23
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Гага е заслужен, а Стар аз сега ако те хвана в някой сървър....z_i_k_o ще го кажа накратко спри да се заяждаш със зори, започни да си вършиш задълженията като администратор и малко да се държиш възпитано. Това се отнася за още няколко админа в класика, който съм забелязал че също се заяждат и провокират.
Най-отгоре
z_i_k_o
Fri Feb 24 2012, 12:32
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Много лесно ми е да върна перм бана й за опен джи ел...и да не се занимавам повече....уж всички сте много примерни, па никой не ебава за бановете...
Най-отгоре
zori
Fri Feb 24 2012, 13:00

Регистриран потребител #5861
Регистриран: Tue Dec 06 2011, 20:33
съобщения: 54
абе тая тема е за гаг,къде намесваш стари работи..консултирай се с някой по главен и ме банвайте от сървърите. или замълчи и ме остави да play! тръгнал да ме гони и обижда,под претекст че го е яд заради нехайството и премахнатия бан 3a OpenGL.. за трети път ти повтарям повтарям.. тогава бях нова v cs + има изпратен смс 3a unban... предлагам следното-банваш ме и млъкваш...

[ Редактирано Fri Feb 24 2012, 13:11 ]
Най-отгоре
Star
Fri Feb 24 2012, 16:00
Star
Регистриран потребител #4417
Регистриран: Tue Aug 24 2010, 19:04
съобщения: 110
Мен ме е яд че още играеш във тея сървъри .. и питаш защо всички те подиграват във тях ? ....... Не гледайте моето поведение , а вижте нейното (неговото) постоянно се заяжда със другите и постоянно им пише , а после как някой няма да се заяде със нея (него) ...............
Най-отгоре
zori
Fri Feb 24 2012, 16:12

Регистриран потребител #5861
Регистриран: Tue Dec 06 2011, 20:33
съобщения: 54
ти си невъзпитан и обиждаш.аз си правя майтапи от рода "xaxaxa какъв headshot" или "къде ходиш с c4 бе тъп ли cи :x:X:X".всички са на Б примерно,а той на X... нормална реакция.
намери си занимание... не спами!
вече се разбра за какво ти е гаг-а. взето е решение по случая..така че почини си

[ Редактирано Fri Feb 24 2012, 16:18 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System