Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [преместен] MentalMan е дебил! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [преместен] MentalMan е дебил!
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
NoObY* ;]
Sun Mar 04 2012, 13:55
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
eXp3r1eNceD написа ...

Абе знае си правате .. Ето ви снимка да видите колко време му викам да смени мапа щото сървъра е фул .. Мапа е една кутия с 5 кашона а в сървъра има 15 човека ..

link


Щом не ти отговаря значи си има причина, и не трябва да спамиш защото ще получиш гаг! Най-често причината да не получиш отговор от админ в пб е ако спеква някой както може да прави на тази снимка понеже админите в пб пишат със зелено ако ти отговори може да изплаши хакера и той да лефтне така че имаите малко търпение към админите!

[ Редактирано Sun Mar 04 2012, 13:58 ]
Най-отгоре
CrazY
Sun Mar 04 2012, 13:55
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
На затапванка ли си играйкате?
По темата - не го познавам админа, поради простата причина, че не влизам в дадения сървър. Ако е там, значи има причина.
По темата за права-мрава - админите, доколкото знам, не са на трудов договор тук. Вършат си работата когато сметнат за добре. Това, че не си лафят постоянно и гаг/кик/слап/банват, не значи, че напълно бездействат. Или ще е по-добре админите постоянно да висят спектатор и да заемат слот заради такива като теб?
Peace
Най-отгоре
eXp3r1eNceD
Sun Mar 04 2012, 14:01
Регистриран потребител #4945
Регистриран: Sat Jun 04 2011, 09:45
съобщения: 15
Абе пишете едно и също с различни думи .. Не четял чата .. закво тогава е в сървъра бе .. .Все едно в реалния живот един човек да отива на работа да си играе игрични, той е там да гледа за чиста игра и да се съобразява с желанията на играчите, не да си цъка .. За каквото и да е, той трябва - но стоп да гледа чата, дори да се бъгне, само в тая верига ли админите си правят квото искат, боже мй..
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Mar 04 2012, 14:08
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Аз викам, да спреш да създаваш глупави теми. Have fun...
Най-отгоре
IrritanT
Sun Mar 04 2012, 14:10
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Аве ти габаркаш ли се или просто си толкова спрял, че не може повече? Как ще пишем едно и също? Ти изобщо прочете ли к'во сме написали, че да казваш, че пишем едно и също?
Само веднъж сме се засичали в сървъра, но на мен тогава ми стана ясно, колко му разбираш.. само се оплакваш наляво-надясно за щяло и нещяло и търсиш косури на другите... я по-добре малко се стегни и стига се хваща за най-малкото. Като не ти харесват сървърите беги в други вериги... едва ли ще липсваш на някой...
Най-отгоре
PraCTiCaL
Sun Mar 04 2012, 14:31
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
Хаха и после ми казва ,че бил на 19. Вместо да търсиш права в цс и да се правиш на шеф, ходи си потърси някое момиче. Взел чак тука да се отваря.Играе пб от 2 дена и се помисли за бог и вместо да сменят мапа,стани ти по-добър ,за да ги биеш ,а не само да се оплакваш и да ревеш за нищо. Като порастнеш още малко тогава ще разбереш ,че като те гледам на акъл си още прекалено малък
Най-отгоре
eXp3r1eNceD
Sun Mar 04 2012, 14:53
Регистриран потребител #4945
Регистриран: Sat Jun 04 2011, 09:45
съобщения: 15
Абе тръгнал съм да се обеснявам на някви келеши тука, нестига, че админа за нищо не струва, само си играе, тука ще ми се отварят някви пикльовци .. Да се научи да си върши задълженията тогава няма да рева, аман от хлапета по веригите, дори и за най - малкото нещо той трябва да гледа чата, ади де, келеши...
Най-отгоре
PraCTiCaL
Sun Mar 04 2012, 15:00
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
Хлапе недорасло ходи се оплаквай на мама и на тате не тук, а ако си толкова отворен ,да се видим и тогава да си говорим не да ми се правиш на отворен,смешен кибер боец. Като не ти изнася се махай има други вериги, а доколкото за възрастта ти си този на малкото години ,паляк. На 19 години и се мисли за голям ,ходи гледай някое детско да се успокоиш тогава ела.

[ Редактирано Sun Mar 04 2012, 15:00 ]
Най-отгоре
l0r
Sun Mar 04 2012, 15:45

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471

Относно по темата: Много пъти съм забелязал, че повечето играчи толкова лекомислено подхождат към всичко и всеки иска да бъде, каквото каже той. Админа може нарочно да не ти е писал, защото може да е гледал съмнителен играч. Това, че на теб не ти изнася нещо, не значи че всички трябва да ти обръщат внимание и да изпълняват твоите желания. Не стига, че издаваш админ, но и се опитваш да го командваш (не може заради играч, да пренебрегва други просто, защото така иска играча).
Това, че те е гагнал, е защото си го обидил. Така че не се прави на света вода ненапита. Винаги пишете, че получавате гагове без причина, колко сте невинни, но като някой друг предостави демо се вижда, колко в същност сте лицемерни.


[ Редактирано Sun Mar 04 2012, 15:48 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System