Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / [censored] you bitch - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[censored] you bitch
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
FCSV
Tue Mar 27 2012, 16:30
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
значи, искам да направя кратка и ясна тема. ще играя ли във вашите сървъри или не? не е FCSV, [censored] you bitch съм, но пиша от тук по простата причина че имам бан в саита. значи абсолютно съм категоричен, че ми писна от ваще глупости и по точно от глупостите на един админ. МОЛЯ ВИ, моля, да му махнете правата. Той е най-неразбрания тип на света. от 3+ години играя в тези сървъри и никога не ми беше правен проблем, че се пиша [censored] you bitch или who you fuckin' with? . ТЕМАТА Е ОТНОСНО САМИЯ АДМИН И НЯМА СМИСЪЛ ДА ПОСОЧВАМ ИМЕ, които трябва знае за кой админ говоря. НЕ ПИША ЗАРАДИ БАН-А КОИТО ИМАМ, макар че ще е добре да се махне. искам да знам, ще бъде ли обяснено на тоя админ да спре да се гаври или ще му бъдат ли отнети правата. това не е единичен случай. става въпрос за над 5 пъти. 2 от който перм. по моя вина да. + това имам флаг за слот което говори малко или много. и не искам да ми давате обяснения тук. искам хората който взимат мерки да вземат. а не пак да ми изтриете темата. кажете ще играя ли няма ли да играя. много важен фактор е, че играя по цял ден с админи, с много админи. никой нищо. на 3 дни веднъж влиза сулио и хайде.

[ Редактирано Tue Mar 27 2012, 16:33 ]
Най-отгоре
Уебсайт
l0r
Tue Mar 27 2012, 16:38

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Аз пък искам да разбера, кога ще спреш да се направиш на "голяма работа", и кога ще спреш да се правиш на разглезено детенце, което не са му купили играчката.
Дадох ти линк към правилата ти - НЕ!, не си взе поука. Предупреждавах те, че така ще се случи ти пак - НЕ! Еми не знам, какъв ти е проблема.

ПП: Не стига, че и ти правехме куп забележки относно подписа ти и други неща и ти пак си твоето.


[ Редактирано Tue Mar 27 2012, 16:39 ]
Най-отгоре
FCSV
Tue Mar 27 2012, 16:39
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
Unban details
Ban removed on 17-03-2012 - 18:48
Reason za 3 godini ne go bannahte, 4a 4ak sega li ?
Removed by admin


аз знам точно какъв ми е проблема, искам и ЩЕ играя с МОЯ ник. а подписа нали ми го изтрихте ко повече искате?

[ Редактирано Tue Mar 27 2012, 16:41 ]
Най-отгоре
Уебсайт
CHe!
Tue Mar 27 2012, 17:58
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ти със твоя ник няма да играеш, това ти го заявявам най-категорично !!! Или си сменяш ника, или няма да играеш. Не ме интересува от колко време играеш тука. Прави ли ти впечатление, че като си напишеш ника тук, в сайта и се цензорира ???? Значи и в играта ще те цензорирам. Това че е на английски не означава, че не е обида ... а бана за обида, отново ще си го изтърпиш.
А Митев, като е голям приятел на брат ти, да ти сложи флага на някой нормален ник. Айде със здраве!
Най-отгоре
unman
Tue Mar 27 2012, 18:13
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
толкова ли е трудно да се смени ника ? банвате махате банове хаос голям ... айде смени си ника и не прави проблеми на екипа ....
Най-отгоре
FCSV
Tue Mar 27 2012, 18:18
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
точно за това написах

"и не искам да ми давате обяснения тук. искам хората който взимат мерки да вземат."

а само да попитам Basterd? защо не е цензурирано? въобще не искам да ми пишеш тук най-вече ти Че. Темата ми е ПРОТИВ ТЕБ. а с такива мнения не си пишеш много плюсове.
Най-отгоре
Уебсайт
WitchCraft
Tue Mar 27 2012, 18:39
Регистриран потребител #5640
Регистриран: Tue Oct 25 2011, 04:18
съобщения: 85
хахаха [censored] u помня как беше казал "докато брат ми има права ти тука няма да играеш" :Д:Д мерси ,че ме подсети за тази забавна ситуация

[ Редактирано Tue Mar 27 2012, 18:42 ]
Най-отгоре
WGP | SsS
Tue Mar 27 2012, 18:44
Site --> link
Регистриран потребител #5789
Регистриран: Sun Nov 20 2011, 23:58
Град: Sofia
съобщения: 50
FCSV написа ...
защо не е цензурирано? въобще не искам да ми пишеш тук най-вече ти Че. Темата ми е ПРОТИВ ТЕБ. а с такива мнения не си пишеш много плюсове.

Кога? Кога? Кога ще осъзнаеш, че повечето ти проблеми идват от болното ти онлайн самочувствие? Правилата в този сървър, важат за ВСИЧКИ. Няма значение кой от кога играе и кой кого познава. Гледай си гредите в очите, а не треските в чуждите. Уважавай останалите играчи,админи и правилата, и като по магия ще имаш по-малко грижи на главата, гаранция.
Най-отгоре
Уебсайт
FCSV
Tue Mar 27 2012, 20:48
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
смятам, че бях достатъчно ясен, такива като вас дето просто искат да си изразят глупавото мнение не ми трябват в тая тема. не можете нито на мен нито на него да помогнете. относно уич, ако брат ми все още имаше права пак щях да те банна ако влезеш пак с уалл-а. просто вече не те и следя, стреляй си прави си кефа. а СсС болното ми онлайн самочувствие ? ти дори не си и видял какво ми е самочувствието тук се съобразявам с хиляди неща. уважавам всички админи без теб и Че ? и шар ми падне днес малко в очите, но все още нямам нищо против него. и най-важното е, че аз грижи нямам относно това, просто питам ГЛАВНИТЕ, хората който решават ко ще става, ще играя ли тук или не? моля да ми се даде отговор от ОТГОВОРНИ ЛИЦА.
Най-отгоре
Уебсайт
AnalogEggBox*
Tue Mar 27 2012, 21:13
shitloads of gnarlical awesomeness
Регистриран потребител #2375
Регистриран: Mon Sep 28 2009, 19:55
съобщения: 97
Смени си ника, за да играеш спокойно.
Ако искаш.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System