Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Amazing Ban # 2 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Amazing Ban # 2
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
WitchCraft
Thu May 03 2012, 01:06
Регистриран потребител #5640
Регистриран: Tue Oct 25 2011, 04:18
съобщения: 85
Ignatov написа ...

Пичага, дал си почти почти 1 снимка,само че с 4 фрейма когато са те баннали, също не говори за VAC, защото не ми се обяснява в момента....
Просто се издаваш, няма как, а и ти гледах демото със слушалки, да ги чуваш от 2 км. горе и през вратите, при положение че твойте играчи тропат до теб, тия философии не на мен.
Записвай се ако искаш и със camPro, за мен ти играеш с уолл, това е моето мнение, не съм от вчера админ по вериги. Смятам че имам достатъчно опит, зряла преценка, усет, за да различа хакер от оракул...


като ми станеш на изиграните ланове и на теамовете тогава ми обяснявай какъв си що си ок ?

4 frame-a нали ако сам с твоя прословут хак с есп линиите щеше да има линии или то на точно тия 4 фраме-а сам го спрял щото сам оракул и знам кога ще ми направят снимки . нямам какво повече да си говоря с заблуден тип който се мисли за голяма работа

[ Редактирано Thu May 03 2012, 01:07 ]
Най-отгоре
Ignatov
Thu May 03 2012, 01:08
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Отдавна съм ти минал лановете и отборите въпреки, че от 3 години насам играя само за кеф, това ли ти дойде на ум сега, старата песен със, не си ми на това, не си ми на онова.....

Искаш ли да влезна със Сд-хак и да ти нащтракам снимки като твоите?

[ Редактирано Thu May 03 2012, 01:10 ]
Най-отгоре
WitchCraft
Thu May 03 2012, 01:31
Регистриран потребител #5640
Регистриран: Tue Oct 25 2011, 04:18
съобщения: 85
да не сам ги щракал аз бе идиот ? с малоумници не ми се разправя .. ТОЧКА !!


CLOSE AND DELETE на темата писна ми от кретени !!

[ Редактирано Thu May 03 2012, 01:32 ]
Най-отгоре
l0r
Thu May 03 2012, 10:12

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Ignatov написа ...

Пичага, дал си 1 снимка само че с 4 фрейма когато са те баннали, също не говори за VAC, защото не ми се обяснява в момента....
Просто се издаваш, няма как, а и ти гледах демото със слушалки, да ги чуваш от 2 км. горе и през вратите, при положение че твойте играчи тропат до теб, тия философии не на мен.
Записвай се ако искаш и със camPro, за мен ти играеш с уолл, това е моето мнение, не съм от вчера админ по вериги. Смятам че имам достатъчно опит, зряла преценка, усет, за да различа хакер от оракул...


Като не знаеш за какви снимки става на въпрос, защо изобщо пишеш не можах да разбера.
Също така и админа гог, ако му беше направил снимки щеше да е друга ситуацията сега.
За мен играча играе чисто.
Най-отгоре
Ignatov
Thu May 03 2012, 19:03
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Shar написа ...

Ignatov написа ...

Пичага, дал си 1 снимка само че с 4 фрейма когато са те баннали, също не говори за VAC, защото не ми се обяснява в момента....
Просто се издаваш, няма как, а и ти гледах демото със слушалки, да ги чуваш от 2 км. горе и през вратите, при положение че твойте играчи тропат до теб, тия философии не на мен.
Записвай се ако искаш и със camPro, за мен ти играеш с уолл, това е моето мнение, не съм от вчера админ по вериги. Смятам че имам достатъчно опит, зряла преценка, усет, за да различа хакер от оракул...


Като не знаеш за какви снимки става на въпрос, защо изобщо пишеш не можах да разбера.
Също така и админа гог, ако му беше направил снимки щеше да е друга ситуацията сега.
За мен играча играе чисто.



Много добре знам, за какво иде реч...

а тоя хак дето казваш ,че играя с него и ss_menu-то ли блоква ?

link
link
link
link

снимките са от стари провинения за които са ме банвали и са си мислили ,че сам хак нямам снимки от актуалния бан понеже админа не ми е направил иначе с удоволствие и тях щях да сам качил


Така, ясно ми е че не ги е щракал той, а на вас ясно ли ви е, че има ПЛАТЕНИ стийм хакове, които снапшота не ги лови?

Преди да се изкажете, поне ми прочетете мнението..

А относно обидите ти към мен, въобще не ме трогват, нито си ми на нивото на живот, нито можеш да ми стъпиш на някой от пръстите.Така че момко, псувай ако смяташ че ще ти реши проблема...


[ Редактирано Thu May 03 2012, 19:05 ]
Най-отгоре
gOg
Fri May 04 2012, 09:47
gOg
Регистриран потребител #5597
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:05
съобщения: 34
Shar написа ...

Ignatov написа ...

Пичага, дал си 1 снимка само че с 4 фрейма когато са те баннали, също не говори за VAC, защото не ми се обяснява в момента....
Просто се издаваш, няма как, а и ти гледах демото със слушалки, да ги чуваш от 2 км. горе и през вратите, при положение че твойте играчи тропат до теб, тия философии не на мен.
Записвай се ако искаш и със camPro, за мен ти играеш с уолл, това е моето мнение, не съм от вчера админ по вериги. Смятам че имам достатъчно опит, зряла преценка, усет, за да различа хакер от оракул...


Като не знаеш за какви снимки става на въпрос, защо изобщо пишеш не можах да разбера.
Също така и админа гог, ако му беше направил снимки щеше да е друга ситуацията сега.
За мен играча играе чисто.



Абе Shar ти добре ли си бе?Кви снимки те гонят?Демото не ти е достатъчно?Абе вие тука за кви се взехте?Ти сляп ли си да видиш на демото че е с wall?Kво толкова още го овъртате?Ся ако ти е online приятелче кажи?Ама спрете да ми се правите на клоуни!Заключвайте темата и в коша че само излишен спам от разбирачи и разни "админчета"!!!!!!!
Най-отгоре
WitchCraft
Sat May 05 2012, 08:19
Регистриран потребител #5640
Регистриран: Tue Oct 25 2011, 04:18
съобщения: 85
айде бе админи к'во става някой да казва крайното решение и да Close-ва темата ..
Най-отгоре
Battleman
Sat May 05 2012, 09:31

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Cheating.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System