Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / администратори - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Ignatov
Sat May 05 2012, 23:49
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Казвам ти го от личен опит, който съм го придобил във фирма с много голям екип. Няма как примерно 50 човека, еднакво да се уважават и разбират, но просто хората които не ми бяха приятни, не приказвах с тях, освен ако не се налага служебно. Винаги някой ще ти говори/пише зад гърба, винаги някой ще гледа да изпъкне пред теб.

Просто нашата природа е такава "Аз съм зле, но комшията да е по-зле от мен."....

[ Редактирано Sat May 05 2012, 23:50 ]
Най-отгоре
unman
Sat May 05 2012, 23:58
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Ignatov написа ...

Казвам ти го от личен опит, който съм го придобил във фирма с много голям екип. Няма как примерно 50 човека, еднакво да се уважават и разбират, но просто хората които не ми бяха приятни, не приказвах с тях, освен ако не се налага служебно. Винаги някой ще ти говори/пише зад гърба, винаги някой ще гледа да изпъкне пред теб.

Просто нашата природа е такава "Аз съм зле, но комшията да е по-зле от мен."....


тука става дума за пари но съм напълно съгласен ,че е така ... не ги карам да се харесват а да се уважават , разбираш ли ? имам предвид ,че вместо да се изпъкват , могат да го обсъдят спокойно ,дадената идея да се обсъди от лоша и добра страна и да се вземе решение, да се изкаже единия - другия и така да се вземе решение спокойно а не след като е пуснал пост с предложение , веднага да го обиждат колко е плиткоумен ...
Не е толкова трудно , не знам дали съм ти симпатичен или не но като гледам не си започнал да ме обиждаш , като се замислиш обсъждаме 2 страни на една тема .Според мен ще изпъкнат много повече ако се държи както трябва , не използва ежедневен български речник и така нататък .Вместо да се дразнят , "забиват нож в гърба на другия" , защо не се опитат поне ? как може дист да ми даде такъм отговор а другия да ми даде враждебен ?

Най-отгоре
Ignatov
Sun May 06 2012, 00:30
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Честно казано това си е до човека и обкръжението, както виждаш, на никой от форума не съм скочил да го обиждам, или да се заяждам, само че някой вече се опитаха(с мен), но останаха с опита...

[ Редактирано Sun May 06 2012, 00:31 ]
Най-отгоре
unman
Sun May 06 2012, 00:40
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Ignatov написа ...

Честно казано това си е до човека и обкръжението, както виждаш, на никой от форума не съм скочил да го обиждам, или да се заяждам, само че някой вече се опитаха(с мен), но останаха с опита...


виждам , не знам какво си им направил но това е добър пример за "дръж се с хората така както искаш да се държат с теб"
Най-отгоре
fearleSS
Sun May 06 2012, 00:46
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Добре, прочетох ко прочетох но искам да ви дам един малък пример.Как мога аз да се саобразявам с правилата, да изпълнявам задълженията си, когато някой играч псува аз го гаг-вам, имаше само 1 или 2 случая в които баннах за обида и товя беше защото им сложих гаг за 7 мин, а те ми оспамиха светъ с псувни и заплахи...А видях няколко бан-а в банлиста, на които за псувня на админ слагат по над 1000 мин, какво е това? Значи когато админ псува гаг за 7 мин, когато играч псува банн за над 1000 мин... Е извинявай ама някой хора да не се мислят за богове или от както получиха или са получили права и вече "дръж ми шапката"...Щом има правила значи трябва да се спазват..Сървъра нямаше да крашва, ако всичко си беше ОК и отношението на админите към играчите също...НЕ искам да се дразня с никой просто изказвам моето мнение, може да не съм перфектен и аз съм правил грешки но, винаги съм се поправял и съм се извинявал на дадения играч за моята грешка!
Най-отгоре
unman
Sun May 06 2012, 00:59
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Grimm написа ...

Добре, прочетох ко прочетох но искам да ви дам един малък пример.Как мога аз да се саобразявам с правилата, да изпълнявам задълженията си, когато някой играч псува аз го гаг-вам, имаше само 1 или 2 случая в които баннах за обида и товя беше защото им сложих гаг за 7 мин, а те ми оспамиха светъ с псувни и заплахи...А видях няколко бан-а в банлиста, на които за псувня на админ слагат по над 1000 мин, какво е това? Значи когато админ псува гаг за 7 мин, когато играч псува банн за над 1000 мин... Е извинявай ама някой хора да не се мислят за богове или от както получиха или са получили права и вече "дръж ми шапката"...Щом има правила значи трябва да се спазват..Сървъра нямаше да крашва, ако всичко си беше ОК и отношението на админите към играчите също...НЕ искам да се дразня с никой просто изказвам моето мнение, може да не съм перфектен и аз съм правил грешки но, винаги съм се поправял и съм се извинявал на дадения играч за моята грешка!


ето , до сега не съм го видял да се държи арогантно и враждебно и до сега не е имал никакви проблеми , нито с играчи , нито с администратори !
Най-отгоре
CHe!
Sun May 06 2012, 01:33
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
ЧЕ - не знам защо , права ли му дадохте или какво но когато нещо не му изнася , казва нещо от сорта на "млъкни ,че да не те банна " - не точно това но в този смисъл

"Благодаря за безкрайно ненужните ви коментари. Искрено се надявам повече да не ви видя да пишете във форума, освен ако не пускате теми да се оплаквате от нещо, понеже не знам да сте станали администратори, че да изказвате мнение." част от пост , щом не си администратор , нямаш право на мнение , имаш право да си играеш дори и да е зле работата ... какви са тия глупости ? разбери ,че сървъра го има не защото ти си админ а защото играчите играят , а за да им кеф не трябва да се заяждаме с тях !


1во - права са ми дали доста отдавна, не от ден, два или месец ..
2ро - никога не съм казвал нещо от сорта ( не ми изкривявай думите )
3то - продължавам да съм на мнение, че коментарите ви по темата бяха абсолютно ненужни и не виждам, след като не сте администратори, каква оценка можете да правите на дадената ситуация ( като изключим това, че сте пристрастни или по-скоро, че не сте пристрастни на мен)
4то - имаш право на мнение, ако та е там където му е мястото и е в твоите компетенции
5то - знам че сървъра го има не заради мен, но докато аз съм тук, няма да позволя някои неща
6то - Мразя хора със селски манталитет: за обида слагам 7 минути гаг, за псувня 7 - 60 мин гаг, груба псувня 1 - 12 часа, прекалено груба псувня 24 часа гаг или бан , спам в админския след гаг - бан по моя преценка, псуване след бана - седмица .....
Най-отгоре
Ignatov
Sun May 06 2012, 02:14
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Трябва да се дава и индивидуалност при вземането на решение(за период) за наказание.Не винаги каквито и дълги, и широки правила, и закони, винаги има дупки.Както в момента нашите закони и кодекси си имат дупки, адвокатите се пълнят с пари, "бандитите" са на свобода...

Според мен, трябва да си гледаме повече в нашето канче, отколкото в на другите и всичко ще е по-добре от сега..

[ Редактирано Sun May 06 2012, 02:15 ]
Най-отгоре
unman
Sun May 06 2012, 02:54
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
CHe!
Sat May 05 2012, 01:34
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
1во, бановете не са опростени - защото са активни!
2ро, не знам да имаме политика на опрощаване на банове!
3то, Няма смисъл от админи, ако после някой ще опрощава.
4то, моя работа е, защото съм администратор и модератор.

Айде стига сте писали, че оспамихме темата!

без да се информира се заяжда


CHe!
Tue May 01 2012, 06:26
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
Кой не спазва правилата, какво е станало .... Какво ми правиш тема и не пишеш нищо в нея, а само ми цитираш правилата ?

Айде акоимаш да се оплакваш от някой, го направи както и където трябва!!!


враждебен


CHe!
Tue May 01 2012, 06:19
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
Благодаря за безкрайно ненужните ви коментари. Искрено се надявам повече да не ви видя да пишете във форума, освен ако не пускате теми да се оплаквате от нещо, понеже не знам да сте станали администратори, че да изказвате мнение. Зори, ти нагло създанийце такова ... намалих ти бана, на 1 ден ... но тъй като си много отворена, не само ще го върна, а и ще го увелича. Системно блокваш и нямам намерение всеки път да те предупреждавам. Очевидно е, че беше умишлено ...


враждебен , използва правата си за да си отпусне нервите образно казано


CHe!
Tue Apr 03 2012, 05:20
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
Обясненията на пазара ...


вместо кратко и ясно обяснение


CHe!
Fri Mar 02 2012, 05:24
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
Бана ти е премахнат, но имай предвид, че ако и следващият път използваш същия тон и квалификации, относно това колко били бързи хората в Ро-Ни - банa няма да се махне, че може и тук да сложим един. И за последен път те моля да си намалиш размера на подписа!!!


заплахи , нищо не ти пречи да му направиш 1-2 кротки забележки и тогава да го накажеш



CHe!
Tue Feb 28 2012, 09:38
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
До колкото знам там работи РТВ плъгин-а, който позволява да влезнеш в който отбор искаш ... би трябвало по някое време да уравновеси силите.

ИНВИЗИБЪЛ: Ти модератор ли си, главен админ ли си, че във всяка тема се обаждаш ??? Снимка или доказателство искаш ... Като не играеш в някой сървър недей коментира въпросите касаещи го!


останал си с грешната представа ,че освен теб и още 2-3 с твойте права имат право на мнение а другите са низши и нямат право


CHe!
Sun Feb 19 2012, 01:26
Inglourious Basterd




Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 06:04
Град: SHUMEN
съобщения: 349
Лиско, ти кой беше в класик, че не се сещам ... Ти ли си човека който ще дава оценки за класик като си влизал 5 пъти там, ти ли си човека който ще каже кой е ранкър и кой не? Айде да си държите НЕКОМПЕТЕНТНОТО мнение за себе си и да не ми се правите на големи разбирачи във всяка тема. Айде да не ми казвате как да се уча да играя и с какво. То като ще е така, намерете плъгин и въобще да не ми дава да си избирам в кой отбор да вляза а направо да ме вкарва в единия отбор ... Закво да си избирам отбор в началото като ще ме мести. Няма ли кой да им сложи по 5 звездички на тея РАЗБИРАЧИ, че тогава поне няма да има смисал да пишат във всяка тема ...


враждебно


кракто и ясно мога да кажа ,че щом постовете не са по твой вкус или са излишни или се трият , +това целя само да си поправиш грешките така ,че може да спреш с тона и 1,2,3 , обясни се като хората , дръж се нормално
но нека ти отговя както ти
1во ,имаш ги от давна , използваш ги на лична основа
2ро, никога не си казвал но винаги си го намеквал
3то, всеки има право на мнение , дори да няма нужните права за да вземе мерки , не пречи да даде мнение , ако не ти изнася , вдишваш , броиш до 10 и пишеш !
5то, при създадени правила , ти нямаш право да забраняваш всичко извън тях
6то, като лесно мразиш хората , си избрал грешната игра ..
7мо, прочети си критиката , оправи си грешките а не се заяждай


дупки винаги има , винаги ще има , всичко ще има но колкото е възможно , трябва да се прави

ЧЕ , от както те помня винаги когато някой ти прави забележка си минавал с " като изключим това, че сте пристрастни или по-скоро, че не сте пристрастни на мен"

[ Редактирано Sun May 06 2012, 02:56 ]
Най-отгоре
- 1nv1[N]c1bL3 -
Sun May 06 2012, 02:58
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
Unman тая тема е напълно безполезна аре по добре ключ и кво пишете ... само кавги и нищо друго !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System