Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Бавния gOg отново предполагам - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бавния gOg отново предполагам
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
gOg
Thu May 31 2012, 23:17
gOg
Регистриран потребител #5597
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:05
съобщения: 34
PrEdAt0Ra написа ...

SADNQRKO. написа ...

@Predatora, пич, просто махни бана на feeling-a и да се спират разправиите


Според правилата, нямаме право да махаме бан който е сложен от друг админ докато не се докаже обратно или самия админ не го махне.
За това пасувам и чакам да видя как така заради обида се слага конфиг на играч който играе по редовно от админ....




Много лесно как....същото е като slap-slay-kick само че ban-banconfig-[censored]! Сега разбра ли ме и ти?


последния бан ми го цензурира! секретен е

[ Редактирано Thu May 31 2012, 23:30 ]
Най-отгоре
[IVO]
Fri Jun 01 2012, 00:10
Регистриран потребител #4644
Регистриран: Thu Mar 03 2011, 19:18
Град: София/Хасквоо
съобщения: 29
Според това, което се вижда на шотовете и според това, което казват колегите, аз лично не бих махнал бан на такъв човек. Щом системно си позволява да обижда, не е за тук т'ва момче.
Най-отгоре
Уебсайт
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Jun 01 2012, 00:37
Гост
feelinginside написа ...

Зори ако съм те наругал е имало защо, а ако е било много грубо съм бил афектиран от нещо а относно гог ТИ СИ СПРЕЛИЯ МОЙ, БАНА КОЙТО "НЕ СЪМ ИЗТЪРПЯЛ" си го наври отзад перманент за убида ли ве? Голям тарикат ако напсувам друг бан за 3 4 5 седмици напсужам теб айде безкрайна почивка. Или си супер комплексиран и избиваш самочувствие с флагчетата в цс-а или незнам брат.Така че Не мога се примиря с тоя умрял конфиг съжалявам ако те разочаровам като ти казвам истината че си такъв и онакъв.Съжалявам и че наистина неможеш да приемеш истината.Но тоя бан е прекален за човек който просто те светка за тва и онова
Моите извинения към feelinginside не съм админ вярно е,че не разбирам много вярно е но това което съм цитирал...хора мяза ли ви на съобщение от човек който иска да му бъде премахнат някакъв бан?Този коментар се вижда от модератори,администратори и се важни хора който следят реда в този сайт и изобщо в тази верига от сървари.Разбрахме,че си ядосан от къде да знаем че не си същият когато и играеш не са малко хората които са в нарушение но се опитват тук в сайта да се направят на светци и АКО МИНЕ НОМЕРА НАЛИ?Когато говориш с администратор ще се отнасяш към него с уважение ако ще и да те е обидил няма да го псуваш просто ако си чист даваш демото си в сайта и хората с права ще го накажат.Не защитавам админа не защитавам и теб даже теб те опреквам че си и нагъл да говориш такива неща ТУК в сайта.Според мен не трябва да ти се маха бана освен ако е постоянен за псувня да прекалено е макар че ако имах правата на админ и мен би ме съблазнило да го направя,но щях да играя по правилата и ако имаше бан щеше да е за ден.И така ако банат ти е постоянен просто да се промени на някакъв период.И пак повтарям отнасяй се с УВАЖЕНИЕ към админите и модераторите в този сайт като пишеш простотии мачкаш правилата които са създадени от главните.
И те така от някакъв си бан тука целия чат и форум се дигна на крака само за нашия feelinginside а можеше просто да пуснеш темата да се държиш културно и спокойно и до ся може би проблема щеше да е решен.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ!!!!
Най-отгоре
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Fri Jun 01 2012, 00:46
retrader
Регистриран потребител #3037
Регистриран: Mon Jan 18 2010, 18:41
Град: Sofia
съобщения: 70
feelinginside написа ...

Не не Искам гог да ми каже защо ми го сложи без да ми говори за предните пъти когато съм ругал и ме е банвал искам да ми отговори ЗАЩО АДЖЕБА ТЪЗ ВЕЧЕР МИ ЛЕПНА БАН?! Айде без да овърташ


Значи наказание има за предишни нарушения независимо дали си псувал и избягал трябва да има наказание и това си е не може да си мислиш че като влезнеш на ново в сървара и вече нямаш провинения брат не си прав
Най-отгоре
CHe!
Fri Jun 01 2012, 10:29
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Перм за обида ... малко пресилено ми се вижда. И мен всеки ден ме псуват, ама само на зоро съм слагал перм и то по негово желание
Най-отгоре
gOg
Fri Jun 01 2012, 10:49
gOg
Регистриран потребител #5597
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:05
съобщения: 34
CHe! написа ...

Перм за обида ... малко пресилено ми се вижда. И мен всеки ден ме псуват, ама само на зоро съм слагал перм и то по негово желание


Абе вие четете ли въобще???Бана му е за седмица!!!Айде стига се остроумничили къв бан се слага аз обида защото всеки сам си преценя и си носи последствията след това!!!Не е един-два пъти да се разправям с тва лике!За това че следващия път ще го разкарам за постоянно!!!Заключвайте темата че оспамихме сайта!!!

п.с а и като гледам не съм само аз link
Най-отгоре
Battleman
Fri Jun 01 2012, 11:05

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Я малко в по-хронологичен ред да се обяснят събитията. Кой, какъв, кога, защо и колко пъти е бил баннат.

[ Редактирано Fri Jun 01 2012, 11:09 ]
Най-отгоре
gOg
Fri Jun 01 2012, 15:08
gOg
Регистриран потребител #5597
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:05
съобщения: 34
Battleman написа ...

Я малко в по-хронологичен ред да се обяснят събитията. Кой, какъв, кога, защо и колко пъти е бил баннат.


Обеснявам го за последно
Този хубавец имаше права преди време.Сгафи нещо и твърди че soak му ги е взел заради мен(може и така да е не помня) и от тогава той почна да се заяжда с мен,провокира като си мисли най-вероятно че и на мен ще ми вземат правата.Псувал ме многократно гагвал съм го банвал съм го и така.В последния случай бях в класик с друг ник и тогава си спомням че казах на дистърбед "гледай сега като си сменя ника на gOg,feeling как ще почне да се заяжда с мен"-така и стана смених си ника feeling изпсува нещо аз го гагнах след това почна на админ чата да ругае кикнах го спря се.В момента в който му изтече гага ме напсува и излезна (както обикновенно прави)!Сложих му бан от сайта който той твърди че някак си изчезнал незнайно как ама няма значение!Видях от сайта вчера че той пак е вътре влезнах и му сложих config за седмица!Това е няма как просто да го трая да ме обижда пред всички и то многократно и да му слагам бан за 1-2 дена както се изказват тука повечето специалисти!Това е системно и по преценка на админа

п.с и най-интересното знаеш ли кое е?Че има много свидетели ама си мълчат щото са .........

Battleman виж лога на 27.05.2012 от 14:00-14:20 някъде

[ Редактирано Fri Jun 01 2012, 15:11 ]
Най-отгоре
feelinginside
Fri Jun 01 2012, 20:43
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
Последно какво ще ме правиш гог? Бан ли съм, не съм ли и ако съм за колко време е.Като нормален човек ми отговори без "лике" "пишлеме" и още много изрази използвани от теб в игра. Просто искам да ми отговориш да знам да не си играя да влизам в умрялата тема с умрелите коментари
Най-отгоре
Myxaxa
Fri Jun 01 2012, 21:10
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
А малко снимки на ип-то на въпросните дето те псуват имаш ли ? За сравнение нш а,у или това не е редовната практика ? Ако вляза и се пиша с неговия ник ще получа ли перманентен бан защото той те е обиждал някога си ?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System