Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Непосредствен бан!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Непосредствен бан!!
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Aug 28 2012, 09:01
Гост
>>Започвам със причината за бана, а тя е Флаш.
SuperTosho къде прочете в правилата, че за флаш се удря 3 дена бан?!
Ти предната карта флашна на няколко пъти играчи от нашия отбор, но не се банна за 3 дена.
RsT * PaBeH ;] по преценка и звук разбра, че горе на бомбата имаше CTS и за това хвърли флашка.
На предните карти когато той казваше дума от сорта на бот,ламер,нооб биваше гагван.
А ти като пример [Admin] буквално обиждаше по микрофона когато биваше убиван.
Съжалявам, че нямам демо за да докажа написаното за предните карти защото се презаписва.<<
LoLa ;] не се занимавай със спорове просто вече като го засечеш да прави тези неща които каза давай демота снимки каквото направиш да докажеш,че този човек не става за администратор!Администраторите трябва да се отнасят културно и с уважение независимо дали са в сайта или в сърварите се пак те са хората които трябва да ни показват какво трябва да е поведението в сърварите.
Nismo.dll >>Много груб език имаш за админ нищо лично не заставам на никоя страна просто кавам лично мнение.Сърварите са за всички които обичат цс и веригата на Ро-ни!!!
Най-отгоре
Nismo.dll
Tue Aug 28 2012, 09:43
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
Shar заключваи темата ...... Уважението се заслужава .. не получава на тепсия... за да получиш нещо в тоя живот трябва и да дадеш

[ Редактирано Tue Aug 28 2012, 09:57 ]
Най-отгоре
unman
Tue Aug 28 2012, 10:09
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Nismo.dll написа ...

като се научите да играете цс тогава 6те играете в тоя сървър ,..... влязал съм да играя да разпускам и да се забавлявам а аз си късам нервите с недъгави типове ... 3 мапа под ред тоя ламер да ме флашва сяка врътка ..осхте предния мап щях да го банна за флаш ама свърши мапа... намалете банна на 1 ден . 3 дни са много... аре гл хф ...



лол въпрос ... ти научил ли си се да играеш та си тук ?
от кога на слабите играчи им е забранено да играя ( мен не се слагам щото не играя в момента )
3ти въпрос , защо просто не оставиш играчите да си направят кефа в играта ?
Най-отгоре
Nismo.dll
Tue Aug 28 2012, 10:11
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
1Ви отговор.. да научил съм се ... 2ри отговор слабите играчи не им е забранено да играят до момента в които не почнат да пречат на играта ... 3ти отговор защото и аз искам да си правя кефа а не да вървя флашнат цял мап от невменямници ... SHAR заключваи темааааата че ще оспамят всичко !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System