Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Молба за махане на бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Молба за махане на бан
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Blacklight
Sat Oct 06 2012, 18:50
Blacklight
Регистриран потребител #6121
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:55
съобщения: 5
Здравейте,
От доста време играя във сървърите на Ро-Ни и ползвам мишка модел х7.
Наскоро открих 1 опция на мишката която може да бъде използвана от ВСЯКА х7 мишка. И реших да я тествах във класик сървъра.

*Опцията*
Като задържа копчето за троен клик със двойните пистолети на терористите започвам да стрелям много бързо.
(Ето демо)
demo.zip

Тествах я един-два рунда и се отказах защото не можах да убия никои. Но явно админа " z_i_k_o " ме е видял и е помислил че съм хак. Затова ме банна и не го виня, тва му е работата като админ. На мен ми стана ясно, че ме е баннал заради опцията, затова си смених айпито и влязох отново да играя (вместо да пусна тема, за което се извинявам много :Х), но естествено без да я ползвам. Малко по-късно z_i_k_o влезе отново и пак ме банна.

Искрено се извинявам и се надявам да ми се махне бана защото Ро-Ни е единствения сървър в който играя защото ми харесва и съм свикнал със хората в него.
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Oct 06 2012, 19:00
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ако някой компетентен админ потвърди това за мишката, аз ще махна бана.
Най-отгоре
Blacklight
Sat Oct 06 2012, 19:33
Blacklight
Регистриран потребител #6121
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:55
съобщения: 5
Човек, заклевам се, че не е хак и обещавам да не го правя повече. Само ми махни бана.
Ето клипче което направих, лагва, но се вижда как го правя.

klip.zip
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Oct 06 2012, 19:40
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
bow bow, ти не си критерии, тъй като си му братовчед и не беше нужно да пишеш в темата.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Oct 06 2012, 20:00
Гост
Аз не съм му братовчед и въпреки това заставам на негова страна ето защо...защото влезох и се порових в гугал ето какво открих:
"Комбинацията от прецизна мишка и добра подложка са предпоставка за далеч по-удобна, качествена работа и гейминг. Още по-добре, ако и двете са правени от една фирма.

Геймърските мишки от серията Х7 са една разумна алтернатива на скъпите си събратя. А нейният флагман с тежкото име XL-755 е култов модел, каквото и си говорим. Той е перфектно балансиран като тежест и размер, има отделно бутонче със светлинна индикация, с което се сменя чувствителността от 100 до 3600 DPI само с един клик - от суперпрецизно прицелване до готовност за светкавично завъртане само с два-три клика.

Използва цялата бързина на USB 2.0 стандарта, а комуникацията мишка/игра става с 1000 рапорта в секунда. Специалното леко грапаво и гумено покритие на бутоните и на страничната част на мишока дават допълнителна сигурност и контрол и пречат тя да се хлъзне в ръката ви в най-неподходящия момент.

Освен стандартните два клавиша и врътка, която е с още две функции, ако се бутва наляво и надясно, имате на разположение и отделно двоен клик на върха на показалеца. Както и още едно допълнително копче с 5 функции, което ако, качите софтуера Oscar, може да настройвате изцяло по ваш избор, както и да измисляте поредица от действия като едно. А благодарение на чипа памет, вграден в Х7, може да записвате вашите настройки и да ги зареждате на произволен компютър.

За да останете още по-доволни, към тази мишка може да си вземете и специално направения за нея пад от същата серия. Като размер е доста голям и заема място за почти две обикновени подложки за мишки, но си заслужава.

Той състои се от две части: подложка и самото "килимче", което е двустранно - с по-гладка и по-груба страна според начина и желанието за движение по него. Като допълнителна екстра е клипът, с който да фиксирате кабела на мишката, за да не ви се пречка."
Ако не ти стига ми кажи ще ти дам линка на страницата
Поздрави:~~~~~Faster~~~~~


EDIT: by CHe!: Добра реклама на мишката, ама не разбрахме дали това е позволено в ЦС. Знам за игри в които е забранено да се използват така наречените "macros-и"

[ Редактирано Sat Oct 06 2012, 20:11 ]
Най-отгоре
Blacklight
Sat Oct 06 2012, 20:05
Blacklight
Регистриран потребител #6121
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:55
съобщения: 5
Благодаря ти, че си се разровил и се застъпваш за мен.

____
п.п.
Аз имам :
Подложка
Мишка
и клавиатура
Най-отгоре
Blacklight
Sat Oct 06 2012, 20:24
Blacklight
Регистриран потребител #6121
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:55
съобщения: 5
До колкото знам, Макротата не са хак. Смисъл те са направени да служат за помощ - те правят нещата по-лесни и удобни. Аз лично ползвам две макрота.
*Първото*
С 1 клик си купувам дийгъл, аммо и броня. (по някой път съм много мързелив)
*Второто*
С 1 клик си купувам кит. (същата причина )
Най-отгоре
lisko
Sat Oct 06 2012, 20:26
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Другия път го биндни с колелото, повече радва. За 3-на не съм пробвал, но би трябвало да действа.
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Oct 06 2012, 20:33
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ако искате не пишете "бла-бла" и изчакайте някой "капацитет" да се изкаже. Фестър, ако щеш и зад Бойко Борисов застани, не ми дреме. Ако не си разбрал, тук не става въпрос за вземане на страна, а просто някой по-запознат да се изкаже и да се реши проблемът на момчето, което ми прави впечатление, че се държи културно, за разлика от 99% от останалите баннати тук, без значение правилно или не.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Oct 06 2012, 20:42
Гост
z_i_k_o написа ...

Ако някой компетентен админ потвърди това за мишката, аз ще махна бана.

До CHe не исках да правя реклама а да покажа,че това което казва играчът е правилно както искаше самият админ показах доказателство но беше махнато.
До Blacklight:
Съжалявам опитах се да ти помогна да се надяваме,че Зико е видял това което съм писал вече друг е въпроса дали това е разрешено в нашата верига от сървари ще ми е жал редовен играч да бъде махнат така заради едно недоразумение с изпробването на една мишка но не съм главен а едно просто,малко,незначително админче в няма значение кой сървар което не може да скача срещу хората които са му дали тая длъжност.
Успех
П.П> Зико ако не си видял това което показах за мишката ми пиши на лс само да искаш ще ти дам линк на сайта за да се увериш сам.
Няма спамя повече в тази тема!
Успех дано ти се махне бана ако преценят колегите че не си прескочил правилника
Поздрави:~~~~~Faster~~~~~
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System