Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Не ви ли писна? Няколко промени? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Не ви ли писна? Няколко промени?
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
fearleSS
Wed Dec 19 2012, 19:50
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Идва ваканция за учениците, тогава се очертава по-голямо посещение на сървърите, но трябват и малки промени в модовете! В момента има 4 класика, от които само в първия се играе. Какво ще кажете да се пуснат с други модове?ZombiePlague + Extra Items, Jet+Bazook и т.н..
Или War3+CSDM 22 ЛВЛ, Deathrun 4Fun, JailBreak.. Или просто да се добавят някой неща в сървърите, пример: коледни шапки в respawn сървърите, shopmenu3 или shopmenu4 в war3respawn-а или в да е на 16 лвл или 22... Някakво разнообразие, писна ми да гледам само класика пълен, war3-то преди беше най-добрия сървър, 24/7 full. war3respawn-а също се пълнеше, смс реклами след това и гаранция сървърите ще се понапълнят... Всички мои приятели, познати, знаят за рони, когато им кажа да влизат, повтарят едно и също, скука и няма разнообразие... Ако не ви се занимава за сървърите, да пускате други, аз да пусна, мога поне 3 сървъра да пусна, в замяна не искам нищо, вече колко години играя и помагам с каквото мога в рони, никога не съм се правил на шут. Доста от рони, са ме виждали на снимки, имат ми скайп, фб... Няма как да ви измамя с нещо или да се направя на п*тка с извинение, но какъв ще ми е смисала да го правя, след като пускам тази тема? Моля дайте някaкви идеи, за да пооправим сървърите, до преди години всички full, сега? Само 1 класик, лично на мен ми писна, искам всички сървъри както едно време, като вляза 4 сутринта, да видя как в chost има хора, paintball-a, war3-то,classic-а и останалите... Мисля че доста хора ще споделят моето мнение, за да разнообразим малко.Може да не искате да хоcтвам за вас, сигурен съм на 90% че няма да искате, но поне да се промени нещо, за да привлечем хора, може да са някaкви пишлемета, по на 12-13 години, но като има много хора, става игра, след това смс-и и т.н... Ако мислите че темата ми е без смислена, направо я трийте, без предупреждение...
Най-отгоре
[RHG]PrAvO_v_MoZu4eTo
Wed Dec 19 2012, 20:20
Регистриран потребител #6118
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:49
Град: Sofia
съобщения: 21
Много си прав аз като се регистрирах тука класик 1-2 бяха пълни и за всичките се отнася даже класик 2 се пълнеше преди 1 и беше странно за някои
Най-отгоре
Watch me!
Wed Dec 19 2012, 21:27
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
съгласен съм и искам пак да са пълни сърварите. разбрах от 1 приятел за веригата преди 2 години наи много се запалих по ghost moda 24/7 беше фул нямаше дори 1 слот даже слотовете се вдигнаха от 14 на 16.пращах смс за админ само и само да мога да играя вътре.познашам много хора които искат да играят точно в този гост а не в други но казват че нчма хора и не е интересно.ако може да се качи Ип на ghost moda и не само на него в цсбгинфо защото много хора търсят ип на гост и го нчма точно на рони.сега има много малки и не само малки деца и ако може наистина да се направят някакви пормени в сърварите и като за наяало ако мойе да се качът сърварите в цсбгинфо
Най-отгоре
CrazY
Wed Dec 19 2012, 22:56
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
Разнообразие не е като да няма, Гримчо. Но някои промени би било добре да се направят. Всички сме наясно, че имаме определен мод като любим и най-вече там киснем. В моя случай е ДМ. В началото беше интересно да трепаш с различни оръжия и да печелиш значки и т.н. Но от друга страна, новобранците са жестоко ощетени, като бонуси от мода. Старите си правят гавра и си се подхилват, докато новите си тръгват.
В този ред на мисли, мога да предложа два варианта - първият, да се махне БФ2 мода или да се реска статс на всеки месец, примерно. Вторият вариант, да се пусне чист ДМ, ако има техническа възможност, естествено.
Иначе и на мен ми липсват времената, когато се чудеше човек къде да влезне, че навсякъде е фул
Най-отгоре
fearleSS
Thu Dec 20 2012, 02:27
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Права си ANBU, но на пример в BF2-то може да се сложи плъгина, когато биеш head, да ти даде 1 HE граната. Също така при убийство, да дава по 10HP а при head 15HP.. Може пък както казах, коледни шапки, за празниците, имам такъв плъгин и в момента го ползвам, бачка си супер, но не ония шапки, дето са като конуси, а асaл коледни шапки... Но това са само идеи, Може пък DeathMatch + Shop3:
Shop3 представлява, меню което може да си избираш, от лазери, нано костюм, който дава 200 hp и 200 armor, auto bhop, картечници, сребърни оръжия и много други еkcтри! Ето и снимки за да видите за какво става на въпрос + описание:)




Магазин Нежити 3 - SHOP3
Купить жизнь - Life - Мисля че се досещате...
Пулемет - Minigun - Мисля че се досещате.
Воскресить друга - REVTM - Не знам, какво прави.
Запустить рулетку - Loxotron - Това също.
Лазерная мина - LaserMine - Знаете.
Медик - Medic - Мисля че си купуваш HP
Серебряное оружие - Silver Menu - Сребърни оръжия: Ak47, M4a1, deagle..
Нано Костюм - NanoSuit - Купуваш 200 hp и 200 armor.
Парашют - Parachute - Като натиснете "E" имате парашут.
Здоровье - HP shop - Пак нещо за кръв.
Сторожевая Башня - Sentry Build - Слагате картечници, те стрелят противника.
Long Jump - Long Jump - Като на Halfa, бързия скок, със Ctrl + Space.
Поджигающие Гранаты - Napalm - Не го знам..
ZOOM для Оружия - Zoom All Weapons - Дава ZOOM, на всички оръжия
Купить bhop - Auto Bhop - Сещате се.
Купить Левитацию - Levit - Не го знам това..

ПП. Извинявам се, за некадърното описание, но не знам, абсолютно всички работи, какво правят...

[ Редактирано Thu Dec 20 2012, 02:35 ]
Най-отгоре
XI6TNIKA
Thu Dec 20 2012, 08:50
Регистриран потребител #5255
Регистриран: Fri Aug 12 2011, 23:54
Град: Варна
съобщения: 18
Къде отиде онова време,където по-добрия с по-добрите рефлекси побеждаваха.Сега как обърнаха нещата(от доста време де) лазери,нано костюми,невидими.И съвсем естествено новодошлите без тези екстри и левели да си ходят,старите кучета ще ги мажат.Поздрави и приятно изкарване на празниците.
Най-отгоре
Уебсайт
~~~~~~Faster~~~~~
Thu Dec 20 2012, 10:14
Гост
Допълнителен лаг са тия плъгини мисля че е достатъчно опциите които дава BF2 сървара
Най-отгоре
4eburat0r
Thu Dec 20 2012, 12:51
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
BF-то е добър мод, но съм съгласен, че начинаещите са ощетени - по скоро да има някаква форма на защита до еди си кой фраг за да не са толкова уязвими (така ще е по интересно и на тези с по-висок левел да гонят зайците ). Също съм съгласен, че е добре ако има и отделен DM, където skills на играча са от по-голямо значение от левел.


Отделно за сървърите - имало е много теми като тази, с много добри предложения и за жалост рядко им се е обръщало внимание.
Истината е, че много от редовните са "пораснали", приоритетите им са сменени, отделно лятото пък хората рядко се задържат пред PC и така обезлюдяват по принцип подобни сървъри. След което, ако има някой да влезе и види, че няма жива душа - не се пробва втори път и така нататък - проблема е комплексен.

Всеки помни любимия си мод (аз GunGame и DM) на full и липсата на слотове и шоуто в сървърите, контактите с познати и колеги от веригата и прочие. Сега да си говорим с носталгия особено няма да си помогнем в ситуацията.

За мен един от добрите начините на популация за сървърите (казвал съм го и в другите такива теми) е, добавяне на играни модове, създаване на рекламен клип (клипове) състоящ се от различните модове (а не както беше първия клип - само класик) и силна реклама посредством платена/безплатна реклама и линкове към сайта и клиповете.

Относно играните модове - лесно може да се направи статистика от psycho-то и да се види, кои модове как са били последната година - няма смисъл да се държат модове, които не се играят (после ако се напълни веригата и има интерес, могат да се добавят).
Лятото за малко имаше Zombi сървър но го махнаха - както казах лятото малко хора са пред PC и е грешно да се съди за интереса към даден сървър тогава!
Аз съм за да се добавят Зомби (биохазард и бейсбилд), за други модове не мога да кажа (биохазард съм играл доста и е зарибяващ). Може да се пусне една анкета какви модове искат играчите да има - те ще си кажат най-точно.


Като се пускат такива теми, трябва да се вземе нещо друго в предвид - финансовата страна на нещата и времето, необходимо за реализация (от главните). Както може би сами се сещате, това не е основна дейност на хората, които тук наричаме "главни" и предполагам тази верига им носи по-скоро много разходи и проблеми, загуба на лично време и прочие и го правят, както се вика за спорта. Тоест, ако действията не отнемат толкова време и пари, може и да стане. Аз лично адмирирам техните усилия, но те са тези, които трябва да кажат дали и как може да се направи нещо.


[ Редактирано Thu Dec 20 2012, 13:11 ]
Най-отгоре
fearleSS
Thu Dec 20 2012, 16:00
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Прави сте, за някой неща. Но както казах, от начало, лично аз мога пусна 3 сървъра, със минимален лаг. Пример: Най-обикновен DeathMatch в който да има, /rs, /hs, когато набиеш глава да ти дава HE граната, когато убиеш някой ти дава 10 HP, при head 15HP. Това мисля че е достатъчно и да се въртят, доста малки и фън карти. 2-ри сървър, Biohazard или BB или ZP, в момента съм пуснал ZP, но мога по всяко време да сложа друг мод, стига да намеря хубав и стабилен, 3-ти сървър може да е War3FT + CSDM 22 LVL, за фън или някакъв друг мод, аз нямам претенции, просто искам да помогна. Не искам да печеля пари, слава и т.н.. Искам да се възродят сървърите! Стига главните да са съгласни, ще направя всичко, аз!
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Thu Dec 20 2012, 16:20
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
За БФ2 ми допадна идеята да се реска на месец.А като започнахме да говорим за сървърите, в които играем би било добре да се сложи rtv plugin и nomination plugin в пейнтбола, по простата причина, че често играчите бъгват мапа и няма админ който да го смени ( защото се връща на началния speedball.. ). След което играчите излизат от сървъра..
Относно рекламата - клипове.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System