Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Медали в BF2 DeathMatch - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Медали в BF2 DeathMatch
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Watch me!
Mon Jan 21 2013, 18:06
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
знам че не е тука мястото но има ли някакъв начин пак да се качат сърварите в cs.bg-info и ако може да се качат ако не може да се съберат пари със смс.

п.п.мисля че преди имаще тема за смс-и за реклама
Най-отгоре
IrritanT
Mon Jan 21 2013, 19:52
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Govnata написа ...

знам че не е тука мястото но има ли някакъв начин пак да се качат сърварите в cs.bg-info и ако може да се качат ако не може да се съберат пари със смс.

п.п.мисля че преди имаще тема за смс-и за реклама

Да, имаше такава тема и в нея soak каза, че в cs-bg има постоянен link към сайта.
Най-отгоре
Watch me!
Mon Jan 21 2013, 20:46
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
IrritanT написа ...

Govnata написа ...

знам че не е тука мястото но има ли някакъв начин пак да се качат сърварите в cs.bg-info и ако може да се качат ако не може да се съберат пари със смс.

п.п.мисля че преди имаще тема за смс-и за реклама

Да, имаше такава тема и в нея soak каза, че в cs-bg има постоянен link към сайта.

то много хубаво че има ама хората като търсят определен сървар или мод и каквото и да е те не търсчт саита ами IP-то на опраделен сървар(мод)
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Mon Jan 21 2013, 21:05
Гост
Аз бях пуснал реклама като толкова желаете го покажете явно чрез форума нищо няма постигнем в това се обедих предложих да се пусне номер за събираме на пари за реклама независимо каква имаше някой друг съгласен,но нищо не се направи по въпроса.Единственото което мога ти кажа е че всеки сам може пусне сервер за реклама аз сам рекламирах веригата като видях,че не ме отразяват

-------------------

iNSUFFZ написа ...

И още една задача за админа..да се напълни сървъра..

А за теб ко да кажа не стига,че още дошъл не дошъл тука искаш промени и ето вота се върна към старо му заради тъпите медали които искаш имаш ги ся и занимаваш админа с други простотии ко да направи да отиди с някой кораб до Африка да ти докара роби да играят в сърварите ли?
Играчи не се събират от главните а от нас играчите чрез реклама,обсъждане с приятели или фейсбук групи дори.
Тия админи за какви ги имате за богове ли.Създали са прекрасна верига но не могат да накарт на сила играчи да идват или да обикалят на ляво и на дясно и да казват и едва ли не да се молят на всеки срещнат да играе тука.Ай заемай се с реклама сред приятели че да ги привлечеш насам


IrritanT: Не пиши два поста един след друг, а ползвай опцията "Редактирай"

[ Редактирано Mon Jan 21 2013, 22:58 ]
Най-отгоре
CrazY
Mon Jan 21 2013, 22:10
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
На кривата ракета - космоса й крив, както се казва. Но, наистина медалите са напълно безполезни, освен ако ня някого не му чешат егото.
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Mon Jan 21 2013, 22:17
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
фастер ли си кой си, тук съм играл много преди ти да дойдеш, та моля те не ми говори дошъл не дошъл без да знаеш за кой говориш..когато играех тук нямаше нито БФ2 ДМ, нито сокърджам, нито ЗМ, нито catch, нямаше толкова много машини да държът сървърите, много неща нямаше, веригата е супер, на мен въобще не ми е на ЦЕНЗУРАТА за тия медали, просто ако Ро-Ни ще бъде хубав сървър да бъде на 100%..относно това преди колко време съм играл имам и доказателства..
Най-отгоре
admin
Mon Jan 21 2013, 23:14

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
predi беше фулл. но беше па друго .

абе всичко е въпрос на време и търпение и яко труд.

аз мога да пренасоча трафика от класика към бф-то , но това няма да напълни сървъръра с постоянни играчи, а може и да може. визирам д2 сървъра ..там имаше ефект. но все пак той е тип класик.

всичко ще тествам. все пак това ми е любимият сървър ако не знаете и няма да го зарежа току така ..

ще намеря начин , има начин. няма начин да няма начин
Най-отгоре
unman
Tue Jan 22 2013, 00:24
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
глупости и мноооого глупости , какво лошо има да има бонуси , медали и т.н. ?
като се замислиш 50% е работа на админите да пълнят сървъра , а ако играчите са благодарни , ще помогнат , никой не може да ги задължи , без веригата я няма... така ,че вместо се репчете , правете каквото искат и веригата ще се развива
Най-отгоре
admin
Tue Jan 22 2013, 09:48

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
ще го оправим
Най-отгоре
Watch me!
Tue Jan 22 2013, 15:58
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
реших да направя 1 реклама от мене link надявам се да проработи
пп. вече има 4 надявам се да се напълни само са 5 мин


[ Редактирано Tue Jan 22 2013, 16:05 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System