Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Watch me!
Tue Jan 06 2015, 00:26
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Пусни нова тема със оплакване от бан и моля да предоставиш последното демо което е от дадения сървър + информацията за бана от конзолата
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Tue Jan 06 2015, 10:29
Гост
5i5i4a написа ...

Направих си регистрация във вашия сайт. Причината е, че бях баннат. Влезнах в Warcraft съвръва ,в който е нямало хора от много време. Разчетох се малко във форума и разбрах за някакви демо-та и разни други неща, с който не съм наясно. Не мога да кажа името на админа, който ме банна, но нямаше причина, поради която да бъда изхвърлен от сървара. Играя CS рядко и играя само във вашия сървър (62.204.141.166). Не разбрим много и моля, ако е възможно да ми бъде обърнато внимание. Бях баннат без предупреждение и без причина, тъй като нямам хак. Бих желал да бъде премахнат този бан, защото, въпреки че няма много хора в сървъра когато имам възможност играя само в него. Благодаря предварително !
пс: Nickname ''5i5i4a''&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by 5i5i4a&lt;/p&gt;

Админа , който те е банал е системата което вече беше време да стане и номера с демото не го признавам освен банът на системата да изредим и малко други по стари банове
link
link
link
link
Нагла работа според мен при положение , че и двамата знаем , че пак ще си рестнеш рутера и с цялото си нахалство ще влезеш.

А до темата на автора явно някой ти е махнал банът защото ип адреса който си ми посочил го няма в системата . Ако обичаш оправи си проблема с цс-а преди да влезеш при нас за да няма реклами и нови наказания
Ако има нещо ми пиши на лс и ще отворя темата отново за сега слагам ключ
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System