Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Оплакване от админ z_i_k_o - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ z_i_k_o
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
EH!DE
Wed Jul 10 2013, 14:05
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Играем и по едно време ziko написа на Yanislava
*DEAD* z_i_k_o*dgl : yan4e
*DEAD* z_i_k_o*dgl : aide da pravim sex za pari ?

след което аз му отговорих

Never Give Up ! : omg
Never Give Up ! : tapak и още нещо,но не съм копирал всичко от конзолата но последва гаг.

ОК,кажете ми как може да има такива админи? Ако някой играч беше написал нещо такова веднага щеше да последва гаг,но не админа е админ и е прекалено готин за да бъде наказан. Поставям тук това което съм копирал от конзолата,като премахна излишните текстове.


*DEAD* z_i_k_o*dgl : yan4e

*DEAD* z_i_k_o*dgl : yanche

*DEAD* z_i_k_o*dgl : aide da pravim sex za pari ?

Never Give Up ! : omg

Never Give Up ! : tapak

z_i_k_o*dgl : suglasna li si ?

Yanislava : mn si malyk za takiva neshta

Yanislava : za pedofiliq li da me sydqt

z_i_k_o*dgl : are be mnogo mi trqbvat pari

ако не се лъжа имаше играч който с ник "1" който настояваше да ме гагнат,но явно доста от играчите просто ги е страх да се изправят срещу "господин админ". Да гаг-а към мен е напълно заслужен да,но защо админите остават ненаказани?

P.S: Имаше и друг админ в сървъра "I see dead people" мисля че беше ника,той ме гаг-ваше,но към него няма какво да кажа,вършеше си работата,но защо по дяволите не каза на зико да се спре или нещо такова? Значи ако играча не слуша - наказание а ако админа не слуша - правим к'вото си искаме така ли?

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Never Give Up !,/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Never Give Up !,/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 14:13 ]
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 14:16
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Аз искам да се оплача и от играч 1,който провокира и след това нищо не отнася.Как може админ да се държи така с играчи,нито ме познава нито нищо а да прави подобни предложения...а след това някой (приятел) да ме защити и да го наказват с гаг а на АДМИНЧЕТО дружката какво НИЩО ! Влизам в цс-а заради убиване на времето и играта не да си чатя с когото и да било глупости,има за тази цел скайпове,фейсбуци и п.р.


*DEAD* 1 : yanche ai na plaj

*** FD GOT killed Psychosis with a headshot from usp ***
*** Lewandowski killed Mein Kampf with a headshot from usp ***
SuperNatural timed out
SuperNatural has left the game
*** Lewandowski killed jacksan with a headshot from usp ***
*** -=Nasko_Bombara-= killed Lewandowski with a headshot from deagle ***
ok dropped
ok has left the game
*DEAD* Psychosis : slab sum

*DEAD* Mighty : /rs

*DEAD* 1 : znam strahotni kamani

*DEAD* I see dead people! : pensioner da ti obobshtim

*DEAD* 1
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 14:20
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Бре, бре, бре...Големи оплаквания от шеги бе...Вие с какви психически настройки влизате в дадена игра ? Явно не и да се забавлявате, а да търсите нещо, което ви обижда или да ви заяде...Темерутщина в игра...Казах вече, щом Янислава се е почувствала обидена от "айде да правим секс за пари, много ми трябват", повече няма да контактувам с нея, същото искам и от нейна страна. Не желая и да бъда коментиран с трети лица от нейна страна също. Never, а ти какъв се изживяваш в тая ситуация ?
Най-отгоре
EH!DE
Wed Jul 10 2013, 14:22
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Обиждах те на шега,защо съм гагнат? Стъпи на земята Зико хайде да играем на пролет искаш ли? Аз ще те еба а ти ще ми цъфтиш
P.S: Само се шегувам ..... нали




&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Never Give Up !&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Never Give Up !&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 14:22 ]
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 14:22
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Казах ти в игра казвам го и тук.Не съм ти позната идиотка,която може да ти се смее на глупавите шегички или с мен контактувай както трябва или недей въобще да ми обръщаш внимание и да пишеш по мой адрес.
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 14:26
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
[quote]
Обиждах те на шега,защо съм гагнат? Стъпи на земята Зико хайде да играем на пролет искаш ли? Аз ще те еба а ти ще ми цъфтиш
P.S: Само се шегувам ..... нали


И ? Мислиш ли, че тоя тип шеги не са използвали по мой адрес хора, които ежедневно виждам и играя с тях в сървъра ? Да не мислиш, че ще тръгна да ги гагвам за някакъв лаф Я се стегни...
Най-отгоре
EH!DE
Wed Jul 10 2013, 14:28
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Не ме интересува кой какво ти пише и как ти пише. Това държание не е админско,да пишеш на някой "ае да прайм секс" при положение че нито знаеш от кой е. Ти ако си курва на хората с които ежедневно виждаш и играеш с тях ок никой не те спира. Have a nice day
Най-отгоре
bLake
Wed Jul 10 2013, 14:28
bLake
Регистриран потребител #6783
Регистриран: Mon Sep 10 2012, 17:40
съобщения: 11
за "голямите" няма права така е в този сервер
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 14:29
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Аз искам да те питам нещо Зико.Защо не позволяваш такива "шеги" да се правят по твой адрес,но го правиш по чужди адреси и следователно позволяваш и други да го правят,като те подрепят в това даже се и ОЛИВАТ и не получава никой наказание..Оп извинявай само тези,който евентуално се самозащитат получават такова наказание.
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 14:32
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Дали не позволявам такива шеги по мой адрес от хора, които не го правят с цел обида, а шега/ташак ? И още нещо, в цялата ситуация кого съм наказал аз, че нещо нямам спомен да съм гагвал някого ?
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System