Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Малко помощ ако може - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Малко помощ ако може
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Mita4eto
Sun Feb 02 2014, 22:59
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
Брат,ти където викаш,че на втората видеото трябва да е (Radeon HD 6450),тя е 512мб,а мойта е 1ГБ,не знам дали има много голяма разлика в това.Direct X 11 ми е на лаптопа.Ето и от device manager резултатите link Не разбирам много много,и не знам някой от нещата които съм отворил дали са от нужда.
Най-отгоре
4eburat0r
Tue Feb 04 2014, 08:44
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
6450 е с повече изчислителна мощ, повечето рам не е индикация за по-добра видео карта, реално повече рам се ползва когато имаш по-големи текстури - т.е. при по-голяма резолюция ако играеш.
Така, в Device Manager е ОК. Също и Direct X - остава да е драйвер или евентуално сбозен Win.
Пробвай да си сложиш 2 идеи по стар двайвер от най-новия за ATi и виж дали в момента имаш проблем на по-стари игри, като да речем Max Payne 3 (минималната при него е Radeon HD 3400).
Най-отгоре
Mita4eto
Tue Feb 04 2014, 15:41
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
Ем бих искал да цъкам max payne 3 ,но има нещо "Social Club"дето немога да го направя.Някоя друга може да пробвам някоя друга игра,но не знам коя.
Най-отгоре
4eburat0r
Tue Feb 04 2014, 17:13
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Social Club-а има пач за него към играта, важно е да си offline като я играеш - разкачаш си кабела/wireless-а от нета .
Най-отгоре
Mita4eto
Tue Feb 04 2014, 17:44
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
4eburat0r може ли да си дадеш skype на ЛС?
Най-отгоре
CBaJleH
Tue Feb 04 2014, 20:16
Гост
puFi_mIx написа ...

I'm your nightmare написа ...

Какво искаш да кажеш,че трябва преинсталация?Лаптопа съм го взел преди около 1 2 месеца и тогава съм го преинсталирвал.


Щом е лаптоп не очаквай много. Мое лично впечатление е, че лаптопите по принцип не носят на игри. На едно НР с 3 рам и 1гб видео и цс-а не му върви като хората. Честно казано никва идея как може да се оправи тоя проблем. Не вярвам и преинсталация да помогне. Някой "разбирач" ако има тука да се изкаже.



Тва е пълна простотия... На моя лаптоп подкарвам Fifa 13 на макс без лаг! А за цс-а няма смисъл да говоря...
Най-отгоре
puFi_mIx
Wed Feb 05 2014, 10:58
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
CBaJleH написа ...

puFi_mIx написа ...

I'm your nightmare написа ...

Какво искаш да кажеш,че трябва преинсталация?Лаптопа съм го взел преди около 1 2 месеца и тогава съм го преинсталирвал.


Щом е лаптоп не очаквай много. Мое лично впечатление е, че лаптопите по принцип не носят на игри. На едно НР с 3 рам и 1гб видео и цс-а не му върви като хората. Честно казано никва идея как може да се оправи тоя проблем. Не вярвам и преинсталация да помогне. Някой "разбирач" ако има тука да се изкаже.



Тва е пълна простотия... На моя лаптоп подкарвам Fifa 13 на макс без лаг! А за цс-а няма смисъл да говоря...


Значи твойто лаптоп не е НР. и сигурно не е с АТI.
пп. ако мислиш да ми противоречиш пиши в чата, а не да спамиме в темата на момчето.
Най-отгоре
Mita4eto
Wed Feb 05 2014, 14:53
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
puFi_mIx написа ...

CBaJleH написа ...

puFi_mIx написа ...

I'm your nightmare написа ...

Какво искаш да кажеш,че трябва преинсталация?Лаптопа съм го взел преди около 1 2 месеца и тогава съм го преинсталирвал.


Щом е лаптоп не очаквай много. Мое лично впечатление е, че лаптопите по принцип не носят на игри. На едно НР с 3 рам и 1гб видео и цс-а не му върви като хората. Честно казано никва идея как може да се оправи тоя проблем. Не вярвам и преинсталация да помогне. Някой "разбирач" ако има тука да се изкаже.



Тва е пълна простотия... На моя лаптоп подкарвам Fifa 13 на макс без лаг! А за цс-а няма смисъл да говоря...


Значи твойто лаптоп не е НР. и сигурно не е с АТI.
пп. ако мислиш да ми противоречиш пиши в чата, а не да спамиме в темата на момчето.






Моя е Dell Inspiron 1564
Най-отгоре
Mita4eto
Wed Feb 05 2014, 15:06
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
4eburat0r написа ...

6450 е с повече изчислителна мощ, повечето рам не е индикация за по-добра видео карта, реално повече рам се ползва когато имаш по-големи текстури - т.е. при по-голяма резолюция ако играеш.
Така, в Device Manager е ОК. Също и Direct X - остава да е драйвер или евентуално сбозен Win.
Пробвай да си сложиш 2 идеи по стар двайвер от най-новия за ATi и виж дали в момента имаш проблем на по-стари игри, като да речем Max Payne 3 (минималната при него е Radeon HD 3400).



Имам проблем и с играта Dead rising 2.Пускам я на минимал всичко и пак забива.Не знам от какво може да е проблема..
Най-отгоре
4eburat0r
Wed Feb 05 2014, 15:35
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Пробва ли с драйвера и по-старичка игра?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System