Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Стийм / Валве - не приема настройки - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Стийм / Валве - не приема настройки
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Disturbed.dll
Thu Feb 20 2014, 20:20
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Накратко , сменях Wina с Win 7 Ultimate x64. Слагам Стиййм , слагам и Валве. Копирам config.cfg където трябва и нито една от 2те платформи не приема cfg-то. Пробвах стийма да си направи негово cfg и в него да копирам другите, пак не става. Приема само избрани команди от типа на контролите. Нито една папка не е Read Only или файл.
link Мойте всичките са тип Bluebox. Пробвах и през конзолата на логна cfg-то. пак без успех.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Feb 24 2014, 21:33
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Така , мисля че стигнах до някво малко изясняване. От няколко дни влизам с други никове да тествам цс-а. Засега ми е приело cfg-то , без графичните настройки. По някаква причина графиката на цс-а ми е размазана, реших да направя снимки. Така тука е интересното, снимки нямам, както и нямам демота. Абсолютно нищо не се запазва. До скоро имах и проблем с full permission на windows 7. Може ли да е от това. Последното нещо, което правих за full permission-а е в command proma да напиша TAKEOWN /A /F C: , TAKEOWN /F C: , но като влезна в Properties-Security имам на "Group of Users" има Administrator и User с едно и също , но на Administrator нямам никакъв достъп, а на User-a имам "Write and read". Windows-a е с един акаунт Администраторски, може ли да е някъв issue с предния windows и да съм го сложил грешно.

П.С. Имам 2 Program Files , като единия съответно е (х86) , играта е в (х86) ,а драйверите на видеото са в другия ??
Най-отгоре
Battleman
Tue Feb 25 2014, 18:13

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Пробва ли да подкараш ЦС-а (включително и самия Steam клиент) с "Run as Administrator"?

Опитай и с Compatability Mode (Икона > Properties > Run this program in compatabilty mode for).

Друго нещо, което да опиташ е създаване на текстови файл, преименуване на CFG и пействане на кваровете в него.

Edited by Battleman



[ Редактирано Tue Feb 25 2014, 18:14 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Thu Feb 27 2014, 20:50
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Nope, кат дойдеш за Виртуалката , ще видиш.
Най-отгоре
SlaB
Sat Mar 01 2014, 18:43
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Разреши ли играта в защитната стена ?
Пробвай настройките от cfg-то да ги въвеждаш ръчно в конзолата !
На Валве цс-а сложи ли пач ?
На самата Стийм платформа в настройки->облак имаш ли отметка на синхронизацията ?&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by SlaB&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Mar 01 2014, 18:48 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Wed Mar 05 2014, 06:20
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Да, в изключенията е играта.
Да пиша настройките в cfg-то, не. Нямам и намерение, прекалено са много.
Валвето си е с пач от тука, сайта. И стийма си е синхронизиран по default.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System