Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Готов Deathrun [4fun] мод. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Готов Deathrun [4fun] мод.
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Life is GooD
Fri Mar 14 2014, 21:07
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Добре де,деадрън е пускан и спиран няколко пъти вече.Не знам,дали беше фън или не,но е факт,че такъв мод имаше!Защо не пробвате нещо ново за разнообразие?Защо искате да се тъпче на едно място?Толкова много нови модове има,а вие сте се спрели баш на Деадрън...Пробвайте (деадрейс,бейзбуилдър,някой зомби мод).Стига с тва еднообразие!

П.С
Гримец,предложението ти за пускане на тест сървър е добро,но както обясних по горе идеята за деадрън не ми харесва!
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Fri Mar 14 2014, 21:34
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Life,беше пускан Deathrun не Фън, с идеята да се направи анкета и да се види кой от двата мода искат хората.. Тази анкета доколкото помня не се състоя и Deathruna си остана такъв, без да го пипаме, какъвто си беше преди години , при фъл сервер 10 терористи и 10 ченгета, което е смешно за Deathrun..И не се пълнеше, а и на мен лично много ми сечеше, което говори за некачествен мод..
Аз лично мисля, че 4fun модчето е забавно и разпукащо... Защо да не се опита, човека ще ви го даде готов мода да се пусне и ще се види..Ако не ,задраскваме 1 мод и продължаваме нататак.. В момента има поне 3 сервера, които няма смисъл от тях, защо на тяхно място не се пуснат някой нови 3 тестово
Както винаги всички приказват, ама нищо още не се прави..Гримчо поне се опитва
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sat Mar 15 2014, 13:56
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Аз съм ЗА, но какъв е смисъла, когато не могат да поддържат 10 сървъра пък вие искате повече?
Ето ви пример: Catch mod сървъра беше по цял ден фулл на макс, а сега какво? 1 месец е бъгнал..
Изтриха админите, спряха да оправят сървърите, вие чакате мод да ви сложат
Най-отгоре
fearleSS
Tue Mar 25 2014, 09:38
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
UP!

Намерих ги в една папка, лично мен ме кефът някой!
























































ПС. Ако главните искат мога да сглобя мода под linux, няма проблем просто ще ми отнеме известно време защото никога не съм се занимавал със linux..&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by GrimmJow[6]&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Mar 25 2014, 09:39 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Tue Mar 25 2014, 17:41
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Преди имаше обикновен "Deathrun" и ако не се лъжа до едно време имаше доста хора. Аз съм за ама не 4фън, ами обикновен да се пусне пак...
Най-отгоре
Sivcho
Mon Apr 14 2014, 20:44
Гост
Заключвам темата , ако някой иска да допълни нещо пишете на ЛС и веднага ще я отключа
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System