Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / до главните админи!!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
kali-kali
Fri Apr 03 2009, 16:46
Гост
Как може да позволявате на куцо и сакато да става админ и да се разпореждат с хорските умения!!! Един п***л , който започва сега да се учи да играе му писва една женска да го прави крив и решава да се покаже ВЕЛИК!!! Как може без да проверявате даден играч да го банвате??? Писнало ми е вече да се разправям с дечурлига!!! Имам си достатъчно в къщи!!! Стегнете ги малко и ги вкарайте в правия път. Има хора (като мен) , които ползват слушалки. Това прави ли ме хак?

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin sAd?!|UnMan|-=[H]=-
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Reason: 'Aimbot'
[AMXBANS] Length: '3 days'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '213.91.247.185'
[AMXBANS] ========================================

А btw този админ беше баннат 2 часа преди дова за wallhack
Правете си сами изводите.

Ваша Калина Костадинова

edit by admin..

[ Редактирано Fri Apr 03 2009, 17:05 ]
Най-отгоре
soak
Fri Apr 03 2009, 17:05
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Най-вероятно ти е пределно ясно, че това са SMS админи. Контрол върху възрастта на регистриращите се потребители е невъзможен! Не ги правиме ние тези админи, те сами си регистрират правата. Но вече този вид услуга е спряна. БАН-ът ти е премахнат, а администратора наказан.
Най-отгоре
Уебсайт
kali-kali
Fri Apr 03 2009, 17:48
Гост
Благодаря , но не това ми беше целта. Сърварите ми харесват и се надявам в скоро време всичко да бъде на подобаващо за Вас ниво.
Най-отгоре
BuUndU
Fri Apr 03 2009, 18:54
Marilyn Manson

Регистриран потребител #1161
Регистриран: Mon Mar 02 2009, 21:14
съобщения: 364
sk написа ...

аууу коя си ти бе Кали певицата може би


Ти няма ли да задържиш неуместните си коментари поне един път ?

По темата: Кали-Кали искам да Ви кажа, че има доста хора които се стараят сървърите да са под контрол и знам, че името "Ro-Ni Servers" е с добре организирана политика и с времето всичко ще си дойде на мястото .

[ Редактирано Fri Apr 03 2009, 18:57 ]
Най-отгоре
Rage*
Fri Apr 03 2009, 19:31
Гост
Кали, тея дечурлига още не са осъзнали магическото качество на слушалките или на Surround - а Между другото който не е пробвал да играе на ДОБРЕ разположен съраунд просто НЕ Е ИГРАЛ!
Edit: И аз се извинявам за тези 10-12 годишни недоразумения които са те изкарали от нерви (може на ти нали, извинявай ако не може )

[ Редактирано Fri Apr 03 2009, 19:34 ]
Най-отгоре
HoMEpoM
Fri Apr 03 2009, 20:50
Гост
sk написа ...

аууу коя си ти бе Кали певицата може би

ти но ТЪП коментар не можа ли да измислиш БЕ
а до колкото по темата тоа сад унман (х) вика за мноо хора че са хак дори и също за 1 пич Вожда и мноо други които правят добри статсове
Най-отгоре
Battleman
Fri Apr 03 2009, 23:20

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
kali-kali, с трябва малко време да отсеем добрите админи от развалените ябълки... Това че СМС админи се превръщат в някои случаи е постоянен админи, не е гарант, че ще си запазят правата. Така че бъдете спокойна, лека полека всичко ще си дойде на мястото . За тоя админ Ънман, преди малко ми изкара нервите и малко ми оставаше да не му зема новите правца.

sk, а пак нещо не напиши по темата, а съм те махнал от тук!
Най-отгоре
kali-kali
Sat Apr 04 2009, 10:29
Гост
Благодар на всички Вас! Аз съм сравнително нова в тези сървари, за това ми е приятно да се запозная с вас.
Р.S. За мен ще бъде удоволствие да ми говорите на ТИ
Най-отгоре
Rage*
Sat Apr 04 2009, 13:12
Гост
еми да вземем да я позаключим тая тема а? Някой от админите винаги може да си я отвори за да допълни нещо!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System