Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Няколко идейки... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Няколко идейки...
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
xBs` PomPa man
Sat Aug 09 2014, 00:04
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Фастъре, това с ножа съм абсолютно съгласен, обаче не всички могат да играят с ножа. Аз нямам проблем и в двата случая, защото като си направя всички badges имам навика да го карам само с ножа, пък сега срещу ботовете, това би било полезно, щот с техните изстрели малко повечко кръв няма да е в излишък.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sat Aug 09 2014, 08:13
Гост
И bagdes и за кръв стигал съм до 130xp още като ме пускаше в игра когато имаше хора разбира се и имах всички badges мисля че номера ставаше с м4а1 ама пак трябва се види
Най-отгоре
Watch me!
Sat Aug 09 2014, 09:12
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
ето ви темата link
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Aug 09 2014, 13:13
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Фастъре, именно в сервер с такъв мод бях админ, знам го мода перфектно, там имаше хора от 10 сутринта до полунощ. И не, не става с Мката, ами ти иска 2к Pts. Което ще рече с което и да е оръжие става.

Въпроса е, че онзи сервер имаше тези 2 плъгина или подобни на тях, но същите ефекти. Игра ставаше.

Ако решите да ги сложите тези плъгини, за гранатите, без smoke и flash, за другия максимума кръв 150, иначе ако сте на повече от 100 заради badges и убиете някого, ще ви свали на 100 жизнените точки.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sat Aug 09 2014, 22:44
Гост
То badges не дава ние за плъгините мислим днеска играхме с watch и никъв бадгес не дава въпреки че направих всичко по реда си изписа само някво съобщение и това е
Най-отгоре
SlaB
Sat Aug 09 2014, 23:20
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Много имаш да учиш. Ботовете не дават значки, колкото и пъти да ги убиеш. Както и ботовете на war3 не даваха XP, докато не помолихме админите. Аз играя главно за глобалните убийства, а когато влязат хора, гледам тях да убивам със специфичните оръжия. Например с помпа и smg си направих по 200 убийства, но няма хора, за да стана expert.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sun Aug 10 2014, 00:28
Гост
Със специалист като теб не мога се сравнявам
Най-отгоре
4eburat0r
Sun Aug 10 2014, 22:46
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
От изброените, само -= Ro-Ni CS 1.6 Capture the Flag мисля, че трябва да остане - макар и рядко да има хора, няма друг такъв аналог в БГ - динамичен и интересен мод.
Сноу мода е интересен да - но зимата, може да се спира в другото време.
Най-малкото ще намалее товара на машините и може би пинг-а в някои модове (споделени с тези, които предлагате да се спират).
За връщане на ХП в БФ2 добре е сега - само с нож - то няма да има умиране ако на всеки взед дмг ти връща нещо при игра с огнестрелно оръжие - учете се да играете с нож, това може само да ви помогне в играта!
Няма нищо по-завладяващо в BF2 от това да имаш превъзходство в игра с нож спрямо въоръжен с огнестрелно оръжие опонент (имайки значката за 80 % невидимост). Преди година така с бивш колега (админ) - двамата разказахме играта на 5-6 човека играещи само с огнестрелни, несравним кеф .
Колкото мода е по-изчистен е мода, толкова по-интересна игра става!

Не успях да добавя в предната тема за БФ2 - добавете звук при kill (като в ГГ) - като има меле е много добре да има звукова индикация при фраг. Преди имаше.

Може би за сега (докато няма хора) ботовете да носят точки за значки - аз колкото пъти вляза само ботове (някои от тях стрелят вълшебно и имат нечовешки реакции ).
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sun Aug 10 2014, 23:04
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
И аз това казвам за ботовете, хакери ниедни! И за ножа съм съгласен, в сървъра, в който бях админ преди имах над 20к убийства с нож, супер забавно и супер вбесяващо е. Но какво исках да кажа с плъгина, специално срещу ботовете, я да те видя да оцелееш с ножа срещу тях
Най-отгоре
4eburat0r
Mon Aug 11 2014, 21:38
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Като направя 80% invis вероятно ще оцелея - но като не ми носят полезни фрагове, ще ги гоня 1 година тези значки
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System